Spontani pobačaj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Orhideja1

    Orhideja1

    Broj poruka: 797

    Prijavi adminu

    flowers

    Hvala, bas ste mi pomogle! Meni su inace isto ciklusi od 30-32 dana kako kad..
    Dok sam u iscekivanju vjestice.. imate li iskustva i sto mislite o folnoj kiselini?
    Gin mi je savjetovala da ju pocnem piti i prije iduceg pokusaja i za vrijeme, a i u ranoj trudnoci.


    Slobodno možeš piti folnu, svakako neće štetiti, a navodno je jako bitna u prvim tjednima. 

    02/13 missed ab. 7tt
    12/19 missed ab. 13tt
    10/20 +🤰 nadamo se najboljem 🤱
    It's a boy 💙👣👶
    28.06.2021. Treća sreća i ljubav najveća 👶
    08/23 biokemijska

  • Avatar Orhideja1

    Orhideja1

    Broj poruka: 797

    Prijavi adminu

    Pašticada

    Evo, cure, i ja sam na žalost tu. Bilo je negdje 8 + nekoliko dana i jučer mi ustanovljen missed AB.
    Jučer je krenulo lagani iscjedak sa sukrvicom, danas smećkasti iscjedak i povremeno sukrvica svježa.
    Nadam se da će sve kroz vikend i možda ponedjeljak se pokrenut i izać samo.

    Ovo nam.je prva trudnoća i pri missed ab.
    Idemo se sad pokrpat fizički i emocionalno pa nastavit dalje. Kad budemo spremni pokušat ponovo…


    Žao mi je da si članica ove teme, nadam se da će ti sve brzo i prirodno proći, i samo hrabro dalje. 

    02/13 missed ab. 7tt
    12/19 missed ab. 13tt
    10/20 +🤰 nadamo se najboljem 🤱
    It's a boy 💙👣👶
    28.06.2021. Treća sreća i ljubav najveća 👶
    08/23 biokemijska

  • Avatar Pipin

    Pipin

    Broj poruka: 876

    Prijavi adminu

    Zao mi je :( odtugujte, obavite preglede i u nove pobjede. Folnu mozes odmah piti, nece skoditi, samo moze pomoci :) 

    [lilypie.com]

  • Marta82

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Ima li koja cura da joj nakon spontanog nije došla mjesečnica, ni uz estrofem i duphaston terapiju?5mj prošlo meni još nista. 

    🧔1990.,spermiogram dobar
    👩‍🦰1982.,oper.mioma12.2017g, Amh prije operacije 7.2017g.9.49 a posli 9.2018.,7.40
    2018.1mj.prirodni,jedna 6st, beta 0
    2018.3mj.stumulirani,9 jajnih st., vraćena 3st i 4st, beta 0
    2019.7mj.8 stanica, vraćene dvi 8st,u 10tjednu miss. ab
    2020.7mj,Amh 5.68.dobili 3j.s,vraćena jedna 4st, miss ab. u 10.tj,nalaz sindrom down
    2021.2mj.,8 stanica, 7 oplođeno, 3 blatociste, 2 vraćene, 1 zamrznuta, beta 2.3
    Fet 29.5.blatocista,PUPO❤️Beta 11.6. neg 0.2

  • Avatar Ginny

    Ginny

    Broj poruka: 924

    Prijavi adminu

     Kako to Marta? Sta kazr gin? Meni jr malo zakasnila obzirom na normalni ciklus al nista strasno

    🧘‍♀️37g, blaga trombofilija
    🧘‍♂️37g, oligoasthenozoospermia
    🧒2012g
    👱‍♀️2014g
    trudimo se od 05/2019
    miss.ab 12/2019 u 12tt


    [fertilityfriend.com]

  • Novanova

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure.. Ja sam prije mjesec dana imala spontani u 8-9tjednu i isla sam na medikamentozni pobacaj… Posto je to bila ivf trudnoca zanima me kad bi opet mogli planirati postupak? Mislim da ne treba duga pauza kao kod klasicne kiretaze

  • Avatar Marta...

    Marta...

    Broj poruka: 895

    Prijavi adminu

    Curke imala sam spontani u 4+5 nakon ivf postupka. Krenulo krvarenje 3.1 i sad nisam sigurna da li taj dan računam kao prvi dan ciklusa uglavnom nikako da mi stigne menga 🙈.
    Tinini ako si bila u punoj stimulaciji trebala bi pauzirati 3mj ukoliko nisi možeš planirati već sad. Tako je meni bilo u prvom postupku ovo mi je na žalost drugi i opet spontani. 

    ❤️Bogu ništa nije nemoguće ❤️

  • Avatar Pipin

    Pipin

    Broj poruka: 876

    Prijavi adminu

    Marta - da. Racunaj na dan spontanog kao prvi dan ciklusa.

    Cure od srca mi je zao sto ste to morale prozivjeti, pogotovo nakon ivf-a. Samo hrabro dalje!!

    [lilypie.com]

  • Novanova

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Da,  bila je puna stimulacija… Marta,  meni je stigla evo nakon 32 dana.. Dr je rekla da je ok do 40-45 dana

  • Deleted user

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Meni je uz duuugo iscekivanje stigla jucer, 38.dan! Kasnjenje s obzirom na ciklus opcenito, ali to je sve normalno kad nam je organizam dozivio takvo nesto..
    Meni su rekli da je granica kasnjenja do 6 tjedana, ako ne dode da se javim.. ali citala sam negdje da zene znaju dobiti na 7-8 tj.. za vise od toga nisam cula

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.