Spontani pobačaj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu
    Ja sam se jako bojala a ispala je super. Krace trajala uz jako male bolove. Bila je jedino obilnija nego inace. Ne brini! Brzo ce doci i proci i onda nove pobjede :)

    Joj, nadam se najboljem.. 
    Nakon koliko ti je dosla?

  • Avatar Pipin

    Pipin

    Broj poruka: 876

    Prijavi adminu

    flowers

    Ja sam se jako bojala a ispala je super. Krace trajala uz jako male bolove. Bila je jedino obilnija nego inace. Ne brini! Brzo ce doci i proci i onda nove pobjede :)
    Joj, nadam se najboljem..
    Nakon koliko ti je dosla?


    Nakon 30tak dana! Ali tolerira se do 45!

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Valjda ce doc u tom periodu da nemam brige! Hvala :)

  • Avatar Ginny

    Ginny

    Broj poruka: 924

    Prijavi adminu

    Ja sam dobila nakon 33-34 dana, inace su mi ciklusi 28dana,nista me ne boli i nije nista obilnija nego inace, ne brini 😘 

    🧘‍♀️37g, blaga trombofilija
    🧘‍♂️37g, oligoasthenozoospermia
    🧒2012g
    👱‍♀️2014g
    trudimo se od 05/2019
    miss.ab 12/2019 u 12tt


    [fertilityfriend.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Hvala vam, ovdje se covjek pocne opustati 😘😊

  • Avatar Pipin

    Pipin

    Broj poruka: 876

    Prijavi adminu

    flowers

    Hvala vam, ovdje se covjek pocne opustati 😘😊


    Krasno jedno mjesto, slazem se! Sretno i samo opusteno!

    [lilypie.com]

  • anaid

    Broj poruka: 727

    Prijavi adminu

    flowers

    Pozdrav svima.. u iščekivanju sam prve menstruacije nakon pobacaja.. 23.12 je bio pobacaj, pa sad cekam da vidim kad ce doc vjestica.. kakva iskustva imate s prvim menstruacijama? Ja inace imam vrlo bolne menstruacije, pa me sad strah sta ce biti i inace mi simptomi pocinju barem tjedan dana ranije, zasad jos nista, bude valjda uskoro 🙄 cekam da dode i prode, da mogu obaviti briseve i onda ponovno u akciju nadam se ovog puta s boljim ishodom, a to zelim i svima vama ❤


    Zao mi je… prosla sam isto…. spontani u 6+4,
    Sama sam se ocistila tako da hvala Bogu nije bila kiretaza.
    M dosla 42 dana kasnije, inace imam redovne cikluse na 28 dana (dan,dva gore dolje)

    JA - 31, MM 34
    Radimo na bebi od 6/2019
    Prvi spontani: 7 TT bez kiretaže - 21.07.19.
    Drugi spontani: 9 TT, kiretaža - 09.07.20.

  • Avatar Ivo& Ivana💙♥️

    Ivo& Ivana💙♥️

    Broj poruka: 702

    Prijavi adminu

    flowers

    Pozdrav svima.. u iščekivanju sam prve menstruacije nakon pobacaja.. 23.12 je bio pobacaj, pa sad cekam da vidim kad ce doc vjestica.. kakva iskustva imate s prvim menstruacijama? Ja inace imam vrlo bolne menstruacije, pa me sad strah sta ce biti i inace mi simptomi pocinju barem tjedan dana ranije, zasad jos nista, bude valjda uskoro 🙄 cekam da dode i prode, da mogu obaviti briseve i onda ponovno u akciju nadam se ovog puta s boljim ishodom, a to zelim i svima vama ❤


    Zao mi je sto si morala proci i ti kroz ovo nazalost. Ja sam spontani imala 10.10.Na pregledu dam bila 07.10.gdje je ustanovljeno da bebi ne kuca srce. Bila sam 7+4 tt. Zakazana mi je kiretaza za 10.10. pod lokalnom anastezijom. Dali su mi nesto protiv bolova i nesto sto me osamutilo tako da sam bila polusvjesna sto se događa. Poslije toga me malo bolilo i krvarila sam 2-3 dana.
    Prvu mjesecnicu nakon spontanog sam dobila nakon 44 dana. Slijedeca nakon 33 i sad nakon 28 dana. A inace su mi ciklusi 32 dana. Prethodni ciklus sam pocela piti caj od vrkute i stolisnika i ulje nocurka. Pretpostavljam da mi je to skratilo ciklus iako sam imala ovulaciju. Nadam se da sam ti bar malo pomogla. Nemoj se brinuti.. Tijelo se mora vratiti u normalu a nakon spontanog treba par ciklusa da se uravnotezi ponovno

    🙋‍♀️37🧔34
    1.missed ab 7tt.- 10/19
    22.10 ➕👶♥️🌼
    IT'S A BOY💙💙💙
    24.06.2021 - IVO 💙💙
    [/url [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Hvala, bas ste mi pomogle! Meni su inace isto ciklusi od 30-32 dana kako kad..
    Dok sam u iscekivanju vjestice.. imate li iskustva i sto mislite o folnoj kiselini?
    Gin mi je savjetovala da ju pocnem piti i prije iduceg pokusaja i za vrijeme, a i u ranoj trudnoci.

  • Pašticada

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Evo, cure, i ja sam na žalost tu. Bilo je negdje 8 + nekoliko dana i jučer mi ustanovljen missed AB. 
    Jučer je krenulo lagani iscjedak sa sukrvicom, danas smećkasti iscjedak i povremeno sukrvica svježa. 
    Nadam se da će sve kroz vikend i možda ponedjeljak se pokrenut i izać samo.

    Ovo nam.je prva trudnoća i pri missed ab. 
    Idemo se sad pokrpat fizički i emocionalno pa nastavit dalje. Kad budemo spremni pokušat ponovo…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.