Spontani pobačaj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Orhideja1

    Orhideja1

    Broj poruka: 797

    Prijavi adminu

    Lemon

    Orhideja1

    Lemon

    Orhideja1

    Zabrinuta_7

    Orhideja1

    Prije 3.5 tjedna imala sam drugi spontani u 13tt i sad sam u iščekivanju prve menstruacije kroz neka 2 tjedna. Molim vas kakve su bile vaše prve menstruacije s obzirom da se ja već sad bojim da bi moglo vraški bolit ili mi je to samo strah nakon spontanog.

    Nemas se cega plasiti.. Nije bolna nista vise nego Inace.. Bar moje nisu bile, cak MI je ova druga menstruacija posle spontanog dosla bez ijednog simptoma.. 😒..
    Mrvicak hvala puno, I sretno 🌺❤️

    Pobačaj mi je bio induciran injekcijama i grozan, pa čim pomislim na moguće bolove odmah me strah.

    Meni je prva menga nakon induciranog poroda došla za 5 tjedana, prvo me bolilo tri dana a ni kapi krvi i onda je krenulo, nije bilo jako bolno a isto sam se pripremala na užas, samo je bila obilna ali i bolje da se čisti

    Lemon nadam se da si sad ok, baš sam se sjetila tebe (ja sam te prije nekoliko tj. Pitala koliko si čekala odobrenje komisije na sv. Duhu). Ja sam trebala ići na biopsiju korionskih resica, ali u svoj toj torturi srce je stalo prije zakazane biopsije što je najbolje što se moglo desiti ako me razumijete jer bih vjerojatno još uvijek čekala nalaze vjerojatno amino itd.
    Doktorica je rekla da sam na granici pa smo išli na inducirani porod/pobačaj. Prvu noć gel, ujutro tableta mifegyne koja na mene očito nije djelovala, navečer opet gel i ujutro prva prostin injekcija. Nakon nje kreće povraćanje, proljev, groznica i lagane kontrakcije. Tri sata poslije druga injekcija i ponovno sve navedene nuspojave i jake kontrakcije gdje sam nakon dva sata tražila nešto protiv bolova i dobila ali i sat nakon dobila i treću injekciju. Ta zadnja tri sata su bila grozna, tražila sam sestru samo da bude samnom i sa svakim tim trudom pitala ju je li gotovo. Kada se činilo da je sve to na kraju odveli su me u salu na vakum kiretažažu minimalni zahvat čisto da se za koji dan ne desi… nešto je ostalo.
    Oprostite na dugom postu, ali to bi ukratko bila moja priča…

    Jeste li dali plod na analizu? Ja još čekam nalaze a prošlo je dva mjeseca.. Nadam se da budu uskoro. To što je srce stalo stvarno u tom slučaju je sreća..


    Plod je na citogenetici u sv. Duhu i rekli su da nalazi budu za mjesec dana. Znači tvoji nalazi ni nakon 2 mj nisu gotovi. Da li ste radili još neke testove prije nego je došlo do pobačaja., mi smo radili panorama test koji je bio uredan. 

    02/13 missed ab. 7tt
    12/19 missed ab. 13tt
    10/20 +🤰 nadamo se najboljem 🤱
    It's a boy 💙👣👶
    28.06.2021. Treća sreća i ljubav najveća 👶
    08/23 biokemijska

  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Orhideja1

    Pobačaj mi je bio induciran injekcijama i grozan, pa čim pomislim na moguće bolove odmah me strah.

    Meni je prva menga nakon induciranog poroda došla za 5 tjedana, prvo me bolilo tri dana a ni kapi krvi i onda je krenulo, nije bilo jako bolno a isto sam se pripremala na užas, samo je bila obilna ali i bolje da se čisti

    Lemon nadam se da si sad ok, baš sam se sjetila tebe (ja sam te prije nekoliko tj. Pitala koliko si čekala odobrenje komisije na sv. Duhu). Ja sam trebala ići na biopsiju korionskih resica, ali u svoj toj torturi srce je stalo prije zakazane biopsije što je najbolje što se moglo desiti ako me razumijete jer bih vjerojatno još uvijek čekala nalaze vjerojatno amino itd.
    Doktorica je rekla da sam na granici pa smo išli na inducirani porod/pobačaj. Prvu noć gel, ujutro tableta mifegyne koja na mene očito nije djelovala, navečer opet gel i ujutro prva prostin injekcija. Nakon nje kreće povraćanje, proljev, groznica i lagane kontrakcije. Tri sata poslije druga injekcija i ponovno sve navedene nuspojave i jake kontrakcije gdje sam nakon dva sata tražila nešto protiv bolova i dobila ali i sat nakon dobila i treću injekciju. Ta zadnja tri sata su bila grozna, tražila sam sestru samo da bude samnom i sa svakim tim trudom pitala ju je li gotovo. Kada se činilo da je sve to na kraju odveli su me u salu na vakum kiretažažu minimalni zahvat čisto da se za koji dan ne desi… nešto je ostalo.
    Oprostite na dugom postu, ali to bi ukratko bila moja priča…

    Jeste li dali plod na analizu? Ja još čekam nalaze a prošlo je dva mjeseca.. Nadam se da budu uskoro. To što je srce stalo stvarno u tom slučaju je sreća..

    Plod je na citogenetici u sv. Duhu i rekli su da nalazi budu za mjesec dana. Znači tvoji nalazi ni nakon 2 mj nisu gotovi. Da li ste radili još neke testove prije nego je došlo do pobačaja., mi smo radili panorama test koji je bio uredan.


    Radila sam Nifty, isto je bio uredan. A sad čekam i nalaz ploda i plodne vode koju sam vadila prije poroda. Vjerojatno ti rade kariotip pa će biti uskoro, meni su znali doći tako do mjesec dana, a sad meni rade nešto dublju analizu zbog novog problema očito

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Ginny

    Ginny

    Broj poruka: 924

    Prijavi adminu

    marta grozno,  meni je dr benzon odradio kiretazu

    🧘‍♀️37g, blaga trombofilija
    🧘‍♂️37g, oligoasthenozoospermia
    🧒2012g
    👱‍♀️2014g
    trudimo se od 05/2019
    miss.ab 12/2019 u 12tt


    [fertilityfriend.com]

  • Avatar Orhideja1

    Orhideja1

    Broj poruka: 797

    Prijavi adminu

    Lemon

    Orhideja1

    Pobačaj mi je bio induciran injekcijama i grozan, pa čim pomislim na moguće bolove odmah me strah.

    Meni je prva menga nakon induciranog poroda došla za 5 tjedana, prvo me bolilo tri dana a ni kapi krvi i onda je krenulo, nije bilo jako bolno a isto sam se pripremala na užas, samo je bila obilna ali i bolje da se čisti

    Lemon nadam se da si sad ok, baš sam se sjetila tebe (ja sam te prije nekoliko tj. Pitala koliko si čekala odobrenje komisije na sv. Duhu). Ja sam trebala ići na biopsiju korionskih resica, ali u svoj toj torturi srce je stalo prije zakazane biopsije što je najbolje što se moglo desiti ako me razumijete jer bih vjerojatno još uvijek čekala nalaze vjerojatno amino itd.
    Doktorica je rekla da sam na granici pa smo išli na inducirani porod/pobačaj. Prvu noć gel, ujutro tableta mifegyne koja na mene očito nije djelovala, navečer opet gel i ujutro prva prostin injekcija. Nakon nje kreće povraćanje, proljev, groznica i lagane kontrakcije. Tri sata poslije druga injekcija i ponovno sve navedene nuspojave i jake kontrakcije gdje sam nakon dva sata tražila nešto protiv bolova i dobila ali i sat nakon dobila i treću injekciju. Ta zadnja tri sata su bila grozna, tražila sam sestru samo da bude samnom i sa svakim tim trudom pitala ju je li gotovo. Kada se činilo da je sve to na kraju odveli su me u salu na vakum kiretažažu minimalni zahvat čisto da se za koji dan ne desi… nešto je ostalo.
    Oprostite na dugom postu, ali to bi ukratko bila moja priča…

    Jeste li dali plod na analizu? Ja još čekam nalaze a prošlo je dva mjeseca.. Nadam se da budu uskoro. To što je srce stalo stvarno u tom slučaju je sreća..

    Plod je na citogenetici u sv. Duhu i rekli su da nalazi budu za mjesec dana. Znači tvoji nalazi ni nakon 2 mj nisu gotovi. Da li ste radili još neke testove prije nego je došlo do pobačaja., mi smo radili panorama test koji je bio uredan.

    Radila sam Nifty, isto je bio uredan. A sad čekam i nalaz ploda i plodne vode koju sam vadila prije poroda. Vjerojatno ti rade kariotip pa će biti uskoro, meni su znali doći tako do mjesec dana, a sad meni rade nešto dublju analizu zbog novog problema očito


    Vjerovala sam da kada je neki od testova nifty, panorama… Uredan da su brige manje, ali izgleda da nikad nismo sigurne. Neka su nam ovo zadnje ovakve analize.
    Zovu li oni kada su nalazi gotovi ili… 

    02/13 missed ab. 7tt
    12/19 missed ab. 13tt
    10/20 +🤰 nadamo se najboljem 🤱
    It's a boy 💙👣👶
    28.06.2021. Treća sreća i ljubav najveća 👶
    08/23 biokemijska

  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Meni su ga prvi put poslali poštom nakon što su me zvali. Drugi put sam samo dobila poštom pa ih zoveš ako imaš pitanja. 

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️
    [tickerfactory.com]

  • ventolin13

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Hej cure, imam potrebu podijeliti s vama svoju priču. Naime imala sam tri spontana pobačaja, prvi je bio davno u šestom tjednu, sve otišlo samo. Drugi put je bilo prije dvije godine missed ab, na uzv saznajem da je bebi stalo srce u 10 tjednu i završim na kiretazi. Nakon toga obavljam sve pretrage i saznajem da imam povišene NK stanice koje nitko ne zna sto su, imam mutacije blaže varijante i kandidat sam za fragmin, imam nešto niži progesteron i poprilično nizak AMH. Nakon toga ostajem opet trudna, sve prirodno i doslovno odmah . Stavljaju ne na fragmin, utrogestan, folacin, uzv gotovo svaki tjedan, Beta savršena, srce kuca na 5 plus 6 i sve izgleda savršeno. U 11 tjednu saznajem da je opet stalo srce i cijela priča ispočetka . Poslali smo sve na analizu i saznali da je bio dečko koji je imao Pattau. Slomila sam se i umrla doslovno s njim. Neki dan saznajem da sam opet trudna. Beta opet savršena , a moj strah strašan. Nemam izbora nego misliti pozitivno i praviti se kao da nisam trudna. Suosjećam sa svima vama i ne znam uopće kako to preživjeti i živjeti normalno s tim.

  • Avatar Orhideja13

    Orhideja13

    Broj poruka: 325

    Prijavi adminu

    ventolin13

    Hej cure, imam potrebu podijeliti s vama svoju priču. Naime imala sam tri spontana pobačaja, prvi je bio davno u šestom tjednu, sve otišlo samo. Drugi put je bilo prije dvije godine missed ab, na uzv saznajem da je bebi stalo srce u 10 tjednu i završim na kiretazi. Nakon toga obavljam sve pretrage i saznajem da imam povišene NK stanice koje nitko ne zna sto su, imam mutacije blaže varijante i kandidat sam za fragmin, imam nešto niži progesteron i poprilično nizak AMH. Nakon toga ostajem opet trudna, sve prirodno i doslovno odmah . Stavljaju ne na fragmin, utrogestan, folacin, uzv gotovo svaki tjedan, Beta savršena, srce kuca na 5 plus 6 i sve izgleda savršeno. U 11 tjednu saznajem da je opet stalo srce i cijela priča ispočetka . Poslali smo sve na analizu i saznali da je bio dečko koji je imao Pattau. Slomila sam se i umrla doslovno s njim. Neki dan saznajem da sam opet trudna. Beta opet savršena , a moj strah strašan. Nemam izbora nego misliti pozitivno i praviti se kao da nisam trudna. Suosjećam sa svima vama i ne znam uopće kako to preživjeti i živjeti normalno s tim.


    Samo da pozelim srecu 🍀 da Bude sve OK do kraja.. Misli pozitivno, cuvaj se.. 🍀❤️❤️❤️

    [lilypie.com]

    09.2017- spontani
    04.2018- spontani
    10.2019-spontani
    02.2021+ ❤️❤️

  • ventolin13

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

     Zabrinuta puno ti hvala , trebati će mi sreća, fige i dobre misli. Čak su i doktori skeptični i govore ajde dan po dan. Bas mi je teško i strah ne jako. Kako ste vi cure to koje ste Vis puta bike trudne podnosile?

  • Avatar Ginny

    Ginny

    Broj poruka: 924

    Prijavi adminu

    ventolin sretno, kao sto doktor kaze, dan po dan, ne mogu se ni zamisliti u tvojoj situaciji

    🧘‍♀️37g, blaga trombofilija
    🧘‍♂️37g, oligoasthenozoospermia
    🧒2012g
    👱‍♀️2014g
    trudimo se od 05/2019
    miss.ab 12/2019 u 12tt


    [fertilityfriend.com]

  • hortensia

    Broj poruka: 274

    Prijavi adminu

    Ventolin bjezi s ove teme i ne vracaj se ! Sretno🙏🙏🙏
    Ako mi netko tko je imao rani spontani moze pomoci…ja imam losu betu i jedva vidljivu gv u …i kao prirodno se cistim ali to je zasad 4 dana obicne menge bez grceva….u sub pregled…cini mi se da to nije to…danas sam 6+4 ali gv je i manja i zanima me koliko bi toga trebalo izaci da to bude to…temp 37…bojim se da cu zavrsit na tabl ili kiretazi a jos dojim..

    [lilypie.com]
    Missed ab. 7tj. 1/2020 ♥
    Missed ab. 11tj. 5/2020 ♥

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.