Spontani pobačaj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Pozdrav, cure! Nažalost i ja se pridružujem ovoj temi. 
    U 10. tjedanu mi je utvrđen missed ab (prva trudnoća), beba se prestala razvijati sa 7+5. U petak sam bila na medikamentoznom pobočaju i sad se još uvijek borim s emocijama i bolovima. Inače mi menstruacije i bolovi ne padaju teško, al ovo neželjeno stanje me baš baca u bananu. 
    Razumijem da nisam imala nikakvog utjecaja nad tim i da sad već sljedeći mjesec nakon menstruacije imamo novu šansu, ali mi se teško prešaltat sad u taj film, iako me nakon svega nakratko bio uhvatio optimizam, sad me pere teški pesimizam. 

  • Avatar Pipin

    Pipin

    Broj poruka: 876

    Prijavi adminu

    RedRobin

    Pozdrav, cure! Nažalost i ja se pridružujem ovoj temi.
    U 10. tjedanu mi je utvrđen missed ab (prva trudnoća), beba se prestala razvijati sa 7+5. U petak sam bila na medikamentoznom pobočaju i sad se još uvijek borim s emocijama i bolovima. Inače mi menstruacije i bolovi ne padaju teško, al ovo neželjeno stanje me baš baca u bananu.
    Razumijem da nisam imala nikakvog utjecaja nad tim i da sad već sljedeći mjesec nakon menstruacije imamo novu šansu, ali mi se teško prešaltat sad u taj film, iako me nakon svega nakratko bio uhvatio optimizam, sad me pere teški pesimizam.


    Zao mi je sto si nam se pridruzila :( ali nitko te ne razumije bolje od zena na ovom topicu. Moj je bio krajem godine i razumijem te potpuno. Pa 2 mjeseca si bila u stanju trudnoce, naravno da je sok vratiti se na nulu i pomiriti s time da bebice vise nema. Ono sto ti mogu reci jest da vrijeme zbilja pomaze, i bol postaje nesto manje, rijede ces plakati i pocet ces se ponovno veseliti. Ovo je rana na srcu koju ces nositi zauvijek, ali s vremenom ces se s njome bolje nositi. Zelim vam puno srece u lovu an novi plusic, sigurna sam da ce se brzo pojaviti.

    [lilypie.com]

  • Avatar Ginny

    Ginny

    Broj poruka: 924

    Prijavi adminu

    red robin potpisujem Pipin; nekih dana je teze nekih lakse, vjerojatno je vama kojima je to prvo teze nego meni koja vec imam dicu a s druge str se cudim otkud sad, kako to kako to….

    🧘‍♀️37g, blaga trombofilija
    🧘‍♂️37g, oligoasthenozoospermia
    🧒2012g
    👱‍♀️2014g
    trudimo se od 05/2019
    miss.ab 12/2019 u 12tt


    [fertilityfriend.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    RedRobin

    Pozdrav, cure! Nažalost i ja se pridružujem ovoj temi.
    U 10. tjedanu mi je utvrđen missed ab (prva trudnoća), beba se prestala razvijati sa 7+5. U petak sam bila na medikamentoznom pobočaju i sad se još uvijek borim s emocijama i bolovima. Inače mi menstruacije i bolovi ne padaju teško, al ovo neželjeno stanje me baš baca u bananu.
    Razumijem da nisam imala nikakvog utjecaja nad tim i da sad već sljedeći mjesec nakon menstruacije imamo novu šansu, ali mi se teško prešaltat sad u taj film, iako me nakon svega nakratko bio uhvatio optimizam, sad me pere teški pesimizam.


    Znam kako ti je, ja sam imala kompletni pobacaj krajem godine u 7tt i jos uvijek se nisam u potpunosti oporavila, svako malo se sjetim da sam nosila zivot i izgubila ga, ponekad imam osjećaj da je i dalje tu…
    Ali, uskoro krecemo u nove pokusaje sa iscekivanjem novog plusica, ali ova prva trudnoca ce zauvijek biti u mom srcu i taj gubitak cu uvijek pamtiti..
    Budi jaka i drzi se! Zelim i tebi brzo novi plusic!

  • Avatar Valevale1410

    Valevale1410

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Evo mene opet na ovoj temi, opet ista prica kao i prosli put. Sve super, sve 5, i onda u 10tt sve staje. 
    Sutra opet u Petrovu pa cemo vidjeti sto dalje.
    Cure, jel koja od vas, ako je imala 2 spontana za redom, nakon drugog isla na neke pretrage? 

  • Deleted user

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Vale, jako mi je zao. 
    Mozda da ju pitas za uputnicu za testiranje na trombofiliju, poremecaj zgrusavanja krvi. To zna biti uzrok ponavljajucih pobacaja. To navodno inace daju nakon treceg ponavljajuceg, ali mozda ce ti dat. Za ostale pretrage ne znam. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Cure, hvala na rijecima utjehe. 

  • Avatar Ginny

    Ginny

    Broj poruka: 924

    Prijavi adminu

    Vale mene je gin poslao na testiranje za trombofiliju nakon prvog spontanog, inace ne daju prije 3 al ima jos normalnih valjda

    🧘‍♀️37g, blaga trombofilija
    🧘‍♂️37g, oligoasthenozoospermia
    🧒2012g
    👱‍♀️2014g
    trudimo se od 05/2019
    miss.ab 12/2019 u 12tt


    [fertilityfriend.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Crookshanks

    Vale mene je gin poslao na testiranje za trombofiliju nakon prvog spontanog, inace ne daju prije 3 al ima jos normalnih valjda


    I meni je moja dala. Ima normalnih.

    Jesi vec bila na testiranju? 

  • Avatar MAmica21

    MAmica21

    Broj poruka: 214

    Prijavi adminu

    Valevale1410

    Evo mene opet na ovoj temi, opet ista prica kao i prosli put. Sve super, sve 5, i onda u 10tt sve staje.
    Sutra opet u Petrovu pa cemo vidjeti sto dalje.
    Cure, jel koja od vas, ako je imala 2 spontana za redom, nakon drugog isla na neke pretrage?

    Bok cure. Evo krvarim, sva sreća pa prirodnim putem. 

    Vale evo meni staje u 6tt…drugi put. Isto mi je gin rekla da treba 3 puta, ali sutra idem kod privatne i nadam se da ce biti susretljiva.

    Dali je netko od vas i bio vec na pretragama i ikad dobio jasne rezultate?

    Znam da mogu ostat trudna, plod se ugnjezdi super i onda se sve razvija osim ploda. To je zasad laički nalaz. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.