Smeđi iscjedak u ranoj trudnoci

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • mija5605

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav, 
    Momak i ja trenutno radimo na bebici👶🏼 Menstruacija mi kasni 16 dana te sam uradila 3 testa na trudnoću (clearblue, pregny). Clearblue mi je pokazao negativno ali je preko negativne crtice bila jedna prazna ( test je bio u obliku križića, što bi značilo pozitivno ) međutim kada sam rastvorila test ugledala sam dvije crtice. Drugi test je bio pregny koji sam radila u popodnevnim satima te je bio skroz negativan, a treći koji sam uradila s jutarnjim urinom pokazao je jednu crticu te do nje jednu bijelu, jedva da se vidi… Može li mi itko pomoći?
    IMG_20220627_062325

  • mija5605

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    mija5605

    Pozdrav,
    Momak i ja trenutno radimo na bebici👶🏼 Menstruacija mi kasni 16 dana te sam uradila 3 testa na trudnoću (clearblue, pregny). Clearblue mi je pokazao negativno ali je preko negativne crtice bila jedna prazna ( test je bio u obliku križića, što bi značilo pozitivno ) međutim kada sam rastvorila test ugledala sam dvije crtice. Drugi test je bio pregny koji sam radila u popodnevnim satima te je bio skroz negativan, a treći koji sam uradila s jutarnjim urinom pokazao je jednu crticu te do nje jednu bijelu, jedva da se vidi… Može li mi itko pomoći?


  • mija5605

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    mija5605

    Pozdrav,
    Momak i ja trenutno radimo na bebici👶🏼 Menstruacija mi kasni 16 dana te sam uradila 3 testa na trudnoću (clearblue, pregny). Clearblue mi je pokazao negativno ali je preko negativne crtice bila jedna prazna ( test je bio u obliku križića, što bi značilo pozitivno ) međutim kada sam rastvorila test ugledala sam dvije crtice. Drugi test je bio pregny koji sam radila u popodnevnim satima te je bio skroz negativan, a treći koji sam uradila s jutarnjim urinom pokazao je jednu crticu te do nje jednu bijelu, jedva da se vidi… Može li mi itko pomoći?


  • emmaBell

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    ivana1990

    emmaBell

    ivana1990

    Evo da se javim ponovno. Sinoć mi se pojavila svježa krv, te sam otišla u bolnicu za svaki slučaj. S obzirom da je rana trudnoća nije mi mogla potvrditi ništa osim da se vidi gestacijska vrećica. Rekla je da se radi vjerojatno o implementacijakom krvarenju i da ne brinem. Dobila sam durphastone i poslana kući. Popila odmah 4 tablete kako su mi rekli, i tada 3x1, 8h.
    Međutim, u noći sam se ustajala i krvarenje se pojačalo značajno. Sad mi to čak izgleda kao menstruacija.
    Popodne ću se javiti svojoj doktorici da vidim što mi je činiti.. :(

    Uff, bas mi je zao. :(
    Terapija koju si dobila je standardna (progesteron za cuvanje trudnoce).
    Jako, jako je bitno strogo mirovati (krevet - wc - krevet), to najvise pomaze iz terapiju i sto vise se opustiti (znam, nije lako, ali je nuzno).
    Da li imas grceve i ugruske ili je samo krvarenje?
    Javi sto ti je ginic rekao danas!

    Nažalost završilo je onako kako nisam htjela :(
    Sad opet ispočetka…


    Ivana, bas mi je zao sto je tako zavrsilo :(( Drzi se ❤️

  • MarijanaMD1994

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Pozdrav, moze li misljenje.. Trenutno sam 6+3 sedmica trudnoce, prije dva dana sam bila na prvom pregledu kad mi je poceo kao smedjkasti iscjedak koji ima miris krvi, rekla sam to doktoru prije pregleda i on je rekao “ma nista to”.. Pregledao me nakon toga, sve je na mjestu, otkucaji srca se cuju, medjutim ja evo jos dva dana posle toga imam tako nesto smedjkasto, kao da sad malo vise imam..bolova nemam nikakvih, pa ne znam sta ciniti.. 😑

  • pink86

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Pozdrav, suprug i ja radimo na bebici, međutim 4 dana nakon ovulacije pojavio mi se smeđi iscjedak koji traje evo već 8 dana, zvala sam ginekologa u ponedjeljak idem vaditi betu,također u ponedjeljak trebam dobiti menstruaciju,ciklusi uredni 27/28 dana. Dali je netko imao ovakvu situaciju i da se pokazala trudnoća te je sve bilo u redu ma kraju. 

    👩‍🦰1986 Amh 0.65 ng/ml
    🧔1987 Normozoospermia
    -spremamo se za prve konzultacije
    U 9/23 prvi postupak IVF-cito split

  • bibi123

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Cao drage žene , ja sam po menstruaciji trudna 6+2tt, međutim gestacijska vrecica je 3,5mm i nema odjek ploda jos uvijek. Ja kako god izracunam tek sam sad 5tt. Jucer sam imala oskudno smeđkasti iscjedak i otišla sam na pregled gdje mi je doktor dao duphaston 3x1 i progesteron injekcije svaki 3 dan. Odmah sam otvorila bolovanje jer mi je preporučeno mirovanje. Jutros i dalje imam smeđi iscjedak i bolove u donjem dijelu stomaka. Da li se neka susretala sa istim? Kontrolu mi je rekao za 14 dana.

  • IvanaH4

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    MarijanaMD1994

    Pozdrav, moze li misljenje.. Trenutno sam 6+3 sedmica trudnoce, prije dva dana sam bila na prvom pregledu kad mi je poceo kao smedjkasti iscjedak koji ima miris krvi, rekla sam to doktoru prije pregleda i on je rekao “ma nista to”.. Pregledao me nakon toga, sve je na mjestu, otkucaji srca se cuju, medjutim ja evo jos dva dana posle toga imam tako nesto smedjkasto, kao da sad malo vise imam..bolova nemam nikakvih, pa ne znam sta ciniti.. 😑

     
    Marijana, moj savjet je da sama od gin tražiš Utrogestan! Nemoj čekati. Smeđi iscjedak je “stara krv” koja je oksidirala. Također sam imala smeđi iscjedak u tom tjednu i odmah sam dobila ponavljajući recept Utrogestana. Od tada nemam krvarenja ni iscjedak.

    28.9. ➕
    13.10. ❤️
    23.11. Harmony uredan 💙

    [tickerfactory.com]

  • buducamama5

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav, danas sam trudna 5t i 2d. Jutros mi se pojavio svijetlosmedi vodenasti iscjedak. Odmah sam zvala ginekologinju, propisala mi je Duphaston tablete, odmah sam popila 4. Međutim, krvarenje nije stalo, samo mi se boja iscjetka potamnjivala. Ne krvari konstantno i nemam nikakve bolove. Sto mi je ciniti? Na pregled idem za 2 dana. 

  • DaMa_21

    Broj poruka: 470

    Prijavi adminu

    buducamama5

    Pozdrav, danas sam trudna 5t i 2d. Jutros mi se pojavio svijetlosmedi vodenasti iscjedak. Odmah sam zvala ginekologinju, propisala mi je Duphaston tablete, odmah sam popila 4. Međutim, krvarenje nije stalo, samo mi se boja iscjetka potamnjivala. Ne krvari konstantno i nemam nikakve bolove. Sto mi je ciniti? Na pregled idem za 2 dana.


    Jedino sto se u ovakvim situacijama moze je terapija Duphastonom ili Utrogestanom koju si i dobila. Nazalost, ne postoji nista dodatno sto se moze napraviti.
    Ono sto je pozitivno je da nema svjeze krvi, smedji iscjedak je zapravo stara krv, moguce da se radi o krvi koja je zaostala nakon implantacije,moguce da je puknula neka mala zilica jer je sad cijela maternica dodatno prokrvljena, a mozda postoji i hematom. Smedjarenje i nekad krvarenje ima dosta zena u ranoj trudnoci i s trudnocom cesto bude sve ok :)
    Razmisljaj pozitivno i probaj koliko mozes ostati smirena, jedino sto mozes je otici na hitnu prije pregleda da oni vide je li sve ok.
    Samo moras znat da je 5+2 dosta rano i male su sanse da se na UZV vec sad moze vidjeti srce. 

    👱🏼‍♀️31 🧔🏼‍♂️32

    👱🏼‍♀️ hiperprolaktinemija (adenom hipofize), hashimoto, inzulinska rezistencija. Ciklusi ~26 dana

    07/2022 ➕
    03/2023 N💕

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.