Skraćeni cerviks, mirovanje, serklaža - iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Liduska

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    Bas sam htjela maloprije pitati gdje ste, kako ste?!

    Erin, mislim da inace kazu za magnezij da se prestane piti isto oko 35., 36. tjedna. Mislim da si mozes smanjiti dozu ukoliko ga uzimas i ujutro i navecer (ja da)…

    Bas mi je drago da je sve dobro! Jel kreces u trudnicku ambulantu od sljedeceg tjedna ili?

  • Erin2020

    Broj poruka: 94

    Prijavi adminu

    Da i ja sam kontala smanjiti. Ma ja sam vec u trudnickoj zbog onog kao da je zastoj u razvoju…ma bezveze samo se mucim i cekam sto godina svaki puta. Zadnji puta mi jedna dr kaze da pijem slobodno do kraja a danas neka druga dr da prestanem. I danas prvi puta cujem da trebam uputnicu za rađanje

  • Liduska

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    Uputnica za rađanje?! Hahhaha, ni ja nisam to nikad cula. Jel to u Zg? 

    Jao meni je sama muka od pomisli na trudnicku i cekanje tamo😅 Koliko god nisam spremna toliko se i nadam da ce mi doktorica skinuti pesar i da ce porod krenulti hahah, samo da izbjegnem ambulantu 😅😅

  • Erin2020

    Broj poruka: 94

    Prijavi adminu

    Ma muka ziva, toliko da se moze cekati po tim trudnickim ambulantama to je strasno. Osijek je u pitanju. Blazen moj prvi porod, nista znala nisam, nisam jos krenula u trudnicku  nego mi je pukao vodenjak u noci nakon zadnjeg pregleda kod moje dr…milina. Zato sad gledam sta je uputnica za radanje, nikad cula ali eto i to postoji.  kad ti skida pesar, iduci tjedan nekad jel? Ma sto se mene tice neka odradim predgled za sedam dana i neka krene…zato pitam za taj magnezij da ne bi bilo da se na kraju ne otvorim ili nesto. Ja valjda sad smijem sve. Nitko mi vise ne spominje nikakva ogranicenja.

  • Liduska

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    Ja sam isto u Os! 😊😊

    Ma pesar skidam tek 17.5….trudim se mirovati jos do tada, al svaki dan nesto odradim po stanu jer ne mogu vise samo lezat. Ja mislim da nemas vise nikakvih ogranicenja..pa u terminu si! Sad pocni setati i piti nešto za jos brze otvaranje haha, znas one fore s cajevima, datuljama i ananasom😅

  • Erin2020

    Broj poruka: 94

    Prijavi adminu

    Oho pa mi smo u istom gradu! Zakooon! Da da, danas sam muzu rekla da mi kupi caj od lista maline pa cu krenuti mozda za vikend piti. Jos se mozda i sretnemo u bolnici. Meni je termin kao 24.5 ali to je 41 tjedan a to bas ne bi….znaci ja smijem i odnose imati s muzem ajme meni…sve me to sad nekako brzo snaslo. Haha

  • Liduska

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    Taman si potaknes porod tako da iskoristis muza sad dok mozes hahah😜

    Daaa, mozda se sretnemo, meni je termin 6.6., al valjda necu bas do 40.tog tjedna😅

    Da vas pitam jos, jel imate dane kad se beba miče stalno…ono danas me udarala 3 sata bez prestanka, evo sad se mrvicu primirila. Inace je osjetim cesto i koliko treba, ne znam trebam li se zabrinuti od “previse” kretanja?

  • Erin2020

    Broj poruka: 94

    Prijavi adminu

    Da, morat cu se baciti u akciju da malo nabijem kondicije Ma mislim da ti je to sve okej, bebice se isto na dane drugacije ponasaju i imaju neke svoje faze. Moja je generalni dosta aktivna i sad se bas jako gura ali bilo je dana kad je bila ultraaa aktivna. Ali ti napomeni na pregledu ako te bude brinulo. Iako moguce da ce ti sutra recimo biti mirnija. Bas javi

  • Avatar Eonaria

    Eonaria

    Broj poruka: 173

    Prijavi adminu

    Drago mi je da je sve ok. 🥰
    Meni još ništa nisu spominjali magnezij, ali ja sam tek 30+6.
    S koliko tjedana su ti smanjili Utrogestan? 
    Ja sam neki dan bila na hitnoj jer se javilo malo žutog iscjetka sa sukrvicom, ginekolog me odmah na hitnu poslao. Sve je ok, jedino se cerviks smekšao i nešto je uloživ sada. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Eonaria

    Eonaria

    Broj poruka: 173

    Prijavi adminu

    Nekako sam preskočila cijelu ovu stanicu odgovora. 😂
    Obje ste vrlo blizu, držim fige. ❣️

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.