Skraćeni cerviks, mirovanje, serklaža - iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Eonaria

    Eonaria

    Broj poruka: 160

    Prijavi adminu

    Liduska nemam serklaž. A iscjedak je u zadnje vrijeme tak malo drugačiji i vodenastiji, ali koliko sma čitala sve je to normalno. 
    Što se bolova tiče, bole zdjelice, bole leđa, bole noge, trbuh sve teži… Ali imam sreće da nije svaki dan isto nego se boljke rasporede. 😂
     
    Evo nas danas na 30+0! 🥳
    Obavili smo i fetalnu ehokardiografiju i sve je u redu.
     
    Ima li što novog kod vas? 

    [tickerfactory.com]

  • Liduska

    Broj poruka: 61

    Prijavi adminu

    Wohooo, eto te u 30tom tjednu, sad ce to brze dalje, 32 pa 34, a kad prodje 35 to je vec to💪

    E bas to sto kazes, sve te boljke i mene muce i tako se fino rasporede da uspijem imati jedva jedan dan u tjednu da me bas nista ne muci, ali dobro, ne zalim se. Ja sam skoro 34 tjedan! 

  • Avatar Eonaria

    Eonaria

    Broj poruka: 160

    Prijavi adminu

    Već 34., svaka čast, nestvarno mi je kako smo daleko dogurale. ❣️
    Bolje jedan nego nijedan, a možda se uskoro i popravi situacija, držim fige.
    Iako su ove sad slatke brige i boljke. 🥰

    [tickerfactory.com]

  • Liduska

    Broj poruka: 61

    Prijavi adminu

    Daaa i ja se cudim nekad kako je zapravo vrijeme brzo proslo iako se nije svaki dan tako cinio uz konstantno lezanje😅😅

    Gdje su nam ostale cure, Erin2020 jesi dobro?

  • Erin2020

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    Ej cureee, eto kako je vrijeme nekako proslo a iduci tjedni ce ici i brze. Cestitam na novim lijepim tjednima. Bravo!!! Juhuhuhu!!! 
    Mi smo dobro, sve sam veca, jako mi je tesko sada vec spavati, jedva se okrecem po noci bez zatezanja i boluckanja. Ali guramo, svaki dan nesto po kuci napravim koliko ide. Skuham rucak, jucer sam preslozila torbu za bolnicu. I tak…za vikend ulazim u 37 tjedan. Zvuci dobro ali kao da si nisam jos u glavi načisto da je to to i da preostaje jos sami kraj. 

  • Liduska

    Broj poruka: 61

    Prijavi adminu

    Ajmeee Erin ti si skroz blizu!!! Pakiras torbu, a ja je jos nemam uopce hahah. Mislim da cu se morati pozabaviti uskoro s tim, al sve nešto odgađam, kao nije mi jos vrijeme😅

    Pa cure, tko bi rekao da je to sve vec tu,  a toliko smo strahovale🫶🫶

  • Erin2020

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    Daaa, ne mogu vjerovati gdje je nestalo svo to vrijeme. Mislila sam da stoji. Kad evo, tu smo. Stalno govorim muzu, tesko mi je i jedva cekam da rodim a s druge strane kao da nisam spremna i ipak ne bi jos. Ma ne znam, skroz sam neka umorna i neraspolozena. Sve me smeta, osjecam da mi je kondicija u banani i tak. Sva sam si neka nikakva. 

  • Liduska

    Broj poruka: 61

    Prijavi adminu

    Erin, to ti je sve od hormona i lezanja…tesko je sad mentalno se prebaciti odjednom na porod, a dosad smo lezale i samo mislile o tome kako odrzati trudnocu. No, bit ce sve ok! Sad ce ljepsi dani, idi u setnje, pokusaj uzivati sto vise mozes pred sam kraj ❤️

  • Erin2020

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    Liduska, daaa sve cekam neki lijepi dan da prosetam koliko ide i nadam se da cu uspjeti malo se opustiti. Je, tesko se sada prebaciti, stalno sam govorila kad udem u sigurne tjedne ici cu setati, pa malo trgovina, pa kavica. Sad sam ovaj tjedan bas nekako u banani. Sve me bolucka, smeta, lose spavam pa mi i nije do nicega. Napravim nesto po kuci i baaas se umorim. U ponedjeljak imam kontrolu i idu lijepi dani i nadam se bar jos tom iducem tjednu u nekom boljem raspolozenju.

  • Erin2020

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    Zene kako ste? Sta vam kazu vasi doktori za magnezij? Do kad da pijete i koju dozu? Ja sam sada zbunjena, moja dr je na bolovanju i danas mi neka druga kaze da ne pijem vise jer se necu otvarati. Na nase dijagnoze, malo sam se i nasmijala kad mi je to rekla. Evo, ne znam. Radila sam samo ctg danas i on je super. Za tjedan dana kontrola. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.