Skraćeni cerviks, mirovanje, serklaža - iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Erin2020

    Broj poruka: 78

    Prijavi adminu

    Odlicno Lafemme, bebica vec ima lijepu kilazu. Jos par tjedana i bit ces i ti puuno mirnija.  kad pogledamo unazad stvarno smo sve vec lijepo dogurale i mislim da nema razloga da ne dodemo do termina. Ja se javljam sutra, drzite nam fige. 

  • LaFemme

    Broj poruka: 145

    Prijavi adminu

    Hvala Erin2020, daaa, bome smo lijepo dogurale. 😊
    Sretno sutra na pregledu. Vjerujem da će sve biti u redu 💪

    [tickerfactory.com]

  • Liduska

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    LaFemme, bas mi je drago da je i kod tebe sve u redu! ☺️☺️ 

    Ajmo cure, možemo mi to, jos samo malo lezanja/odmaranja i malo pozitivnih misli i eto nas. 

    Erin, javi se sutra 😊

  • Erin2020

    Broj poruka: 78

    Prijavi adminu

    Evo cure, obavila sam pregled. Sve je uredno. Jos danas utrogestan i od sutra ne moram vise. Za deset dana kontrola. Rekla mi je da ne moram lezati, da slobodno prosetam, da samo ne dizem tesko i te neke stvari koje i da hocu ne bi ni mogla. Kaze ako nesto i krene 36 smo tjedan i bit ce okej. Jednostavno je ocito vrat maternice osjetljiviji nakon kiretaze( ja sam vec nakon dva mjeseca ostala trudna) tako da su ocigledno ta krvaruckanja zbog toga❤️

  • Liduska

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Erin, odlicno!!! Sigurno si sad mirnija u glavi i mislim da napokon mozes uzivati u ostatku trudnoce. Sad nek sve dalje ide polako, svojim tokom, ne moraš se vise brinuti! Bas mi je drago🫶☺️

  • Erin2020

    Broj poruka: 78

    Prijavi adminu

    Pa jesam, okej sam. Malo me frka prestati s utrogestanima ali valjda nece bas ooodma krenuti. Curka je oko 2300 sto je sasvim okej za bebicu u 35 tjednu.  A toliko su me prestrasili bili oko zastoja u rastu, mjere sve lijepo odgovaraju. Tako da, ne zelim se vise oko nicega brinuti, dosta mi je briga u ovoj trudnoci. Sad cu se pokusati koncentrirati na porod i daj boze da sve dobro prode. I da dobijem bar dva tjedna da se malo opustim i uzivam sto ti kazes.😉

  • Avatar Eonaria

    Eonaria

    Broj poruka: 158

    Prijavi adminu

    Čestitam na dobrim pregledima, blizu smo cilja pa ćemo stisnuti još malo. 🥰
    Mi idući utorak 30+0, jedva čekam, prije par mjeseci se to činilo nedostižno. 🥺
     
    Zadnjih dana znam vidjeti blijedožuti iscjedak koji put u danu, kakva je kod vas situacija? 

    [tickerfactory.com]

  • Liduska

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Eonaria, jel imas serklaž ili? Ja mislim da je sve to ok dok nema neki snazni miris i sl., ali ako si zabrinuta bolje provjeriti.

    Jel imas kakve bolove? Mene uzasno bole kosti vagine da se tako izrazim hahah, prepone…moram stalno piškiti..a jos sam zaradila od sina i neku prehladu trenutno. Bas nemam mira nikako😅😅😅

  • Erin2020

    Broj poruka: 78

    Prijavi adminu

    Eonaria, mislim da ti je to sasvim normalno, ja isto zadnjih tjedana imam vise iscjetka. Dok nema neke sumnjive boje, mirisa ili nekih simptoma mislim da ne moras brinuti.  Liduska isto me bole te kosti, mene to redovito nakon pregleda jer samo tamo toliko dugo sjedim pa mislim da od toga. Ja sad isto samo zelim izbjeci neke prehlade i bolesti, sam bi mi to falilo. Drzi se!

  • Liduska

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Joj mene te kosti stalno bole! Neke dane više, neke manje. A prehlada…ne znam koja mi je po redu ovu trudnoću, a inace nikad bolesna nisam😅😭

    Uzivajte cure dalje, javljajte kad ima kakvih vijesti. Eonaria, mislim da se mozes opustiti i polako u jos sigurnije dane/tjedne 😊😊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.