Skraćeni cerviks, mirovanje, serklaža - iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Erin2020

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    LaFemme daaaa, vec sad mi je puuuno puuuno lakse. Kazem, meni je nekako psiholoski bas prekretnica bila nakon 30. Onda nekako brzo dode tih 32 pa 34...vidjet ces uskoro, blizu si i ti toj magicnoj brojkici😉

  • Liduska

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    Ajmeee Erin, sad će to sve! Osim ako ne preneseš što je neka "boljka" trudnica koje čuvaju trudnoću hahah. No u svakom slučaju, ti su pred ciljem. Ja sam danas točno 31 tjedan! Kad odem na pregled s 32 osjećati ću se da sam "na konju" i opustit ću se skroz psihicki.

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2575

    Prijavi adminu

    Skicnula forum nakon dugo vremena i vidim temu koju sam ja otvorila. Podrska za sve vas koje trudnocu provodite u horizontali! Mozete vi toooo 💪
    Potvrdjujem da je nakon 30tt sve lakse, a onaj osjecaj kad ti s 36,37 tt dozvole da malo proseces je neopisiv! Samo pomalo i hrabro! 

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce! 2.2.22. 🌊M💙
    🌀7.2024. fet ❄️ beta 0,1
    ❄️🆕🔜
    🪄🌈

  • LaFemme

    Broj poruka: 187

    Prijavi adminu

    Slee

    Skicnula forum nakon dugo vremena i vidim temu koju sam ja otvorila. Podrska za sve vas koje trudnocu provodite u horizontali! Mozete vi toooo 💪
    Potvrdjujem da je nakon 30tt sve lakse, a onaj osjecaj kad ti s 36,37 tt dozvole da malo proseces je neopisiv! Samo pomalo i hrabro!

    Hvalaaaa Slee na podršci. Jedva čekam ući u neke sigurne tjedne 💪

  • Erin2020

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Hvala Slee na podršci ali i na pokretanju cijele teme koja nam je svima bila od pomoci...Cure nadam se da ste sve dobro, ja bas bujaaaaam, trbuh poraste preko noci! 

  • Liduska

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    Erin, suosjecam😅 svako jutro se probudim sa sve većim stomakom hahah, a i pritisak mi je sve veći. Mala me stalno udara u cerviks što nije nimalo ugodno! Al bar me tješi da to znači da je sve veća i jaca, dok je meni sve teze😅☺️☺️

  • Erin2020

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Liduska, daaaa taj pritisak. I da hocu ne mogu dugo biti na nogama. Ali da, najbitnije da bebice jacaju i rastu. Sad mi vec zvuci nestvarno da sam za tri tjedna maltene u terminu. A nekako nisam spremna na to. Bas me peru osjecaji i sve skupa...bit ce mi olaksanje kad prestanem s utrogestanom ali me malo strah da ce mi odma krenuti porod. 

  • Liduska

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    Erin kad prestajes s utrogestanima? Znam točno taj osjećaj, ja se mislim koliko čekam tamo negdje 36., 37. tjedan toliko uopće ne mogu još to sve sebi posložiti u glavi! A s druge strane pomisao da doguram skroz do 40. tjedna mi je skroz neprivlačna hahah. Samo da ja sad (za pocetak) dočekam 16.4. i da sve bude u redu na pregledu!

  • Erin2020

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Liduska, sad se trebam prebaciti na jedan i onda s 35 tjedana prestati. Ne bi ni ja do 40tog tjedna ali opet htjela bi nekako bar tjedan dva dobiti da sam opustenija, da setam i da se nekako psihicki prešaltam a i da pripremim u miru neke stvari. Ma 37,38 bi bilo supeeer. Brzo ce taj pregled, to je tjedan dana😉

  • Erin2020

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Cure kako ste, sta ima kod vas? Kod mene evo opet problem. Ujutro se probudila i otisla na wc i svjeza krv na papiru. Noge mi se odsjekle i otisla sam odma na hitnu gdje sam cekala kao da sam dosla na redovni pregled u ambulantu. Pet sati!!! Srecom, svi nalazi su dobri. Oni ne znaju zasto krvarenje...otvorena sam prst, cerviks je okej. Posteljica dobro, bebica super. Pustili me kuci da mirujem ali ce me ostaviti u bolnici ako se krvarenje nastavi. Sad lezim i nadam se da ce se krvarenje smiriti iako je za sada vec bolje ali opet sam u frasu pri svakom odlasku u wc. Bilo bi mi bas krivo da sad kad sam toliko izgurala da mi pred kraj nesto pode po zlu i da ne izdrzimo jos ta tri tjedna.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.