Trudnice koje broje još sitno

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar tanja24

    tanja24

    Broj poruka: 233

    Prijavi adminu

    A ove BH kontrakcije vise ni ne dozivljavam previse,tolko sam navikla na njih da ce mi bit cudno kad sve prođe.

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    Meni je isto nisko ali tako mi je vec par tjedana. Boli me kad hodam i onda moram stat malo i sjest ili cucnut jer mi je kao da udara u rodnicu iznutra pa nekakva probadanja ne znam ni ja . S te kontrakcije imam od 27.tjedna ali su do prije dva tjedna bile bezbolne a sad su me pocele bolit… I kad se stvrdne trbuh mi je pritisak dolje kao kad imas zatvor pa te hvata dolje neki grč…. E tako nekako….

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Vjerujte da je najgore kad prođe termin, a vaše dijete još gore na želucu, kontrakcije počele prije 4 dana, a ne otvorite se ništ. Imam osjećaj da ću čekati svog štrudlića još mjesec dana 

  • Avatar tanja24

    tanja24

    Broj poruka: 233

    Prijavi adminu

    joj vjerujem ti draga,meni je sad vec dosta,pogotovo kad ocekujes prijevremeni. po svemu i moja struca se sad smjestila i ne bi se cudila kad bi i ja na kraju prenjela:) kad je bio termin?

  • Avatar tanja24

    tanja24

    Broj poruka: 233

    Prijavi adminu

    Loreen,meni kontra,bile su bolne kontrakcije a sad steze ali  ko da manje boli. ili sam cec navikla. Samo brojimo dane,uff.

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    Je li se vama bebe miču? Meni je mali prilično aktivan. Danas sam isla setat nakon tri dana sto sam bolovala od prehlade jer je napokon zatoplilo i osjetila sam tako jaki grč dole i počelo mi se nesto cijedit na uložak. Ja se sva uzbudila i uspaničila kad na kraju ništa… Samo iscjedak hahaha

    I sad sjedim kuci sva neka shebana sto se nista ne događa 

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    A cini mi se i da cu ja prenijet… Jer sutra ulazim u 39.tjedan a ništa se specijalno  nije promijenilo… Očekivala sam neke bar malo jače bolove ili nesto. Ako dođem u utorak na pregled i kaze mi da sam se samo milimetar otvorila poludit cu :/

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Termin bio u srijedu. Moj je pravi nemirko, strahota. Imam osjećaj da uopće ne spava 

  • Avatar tanja24

    tanja24

    Broj poruka: 233

    Prijavi adminu

    I MOJA CURICA  JE NEMIRNA 100/H.TOLIKO DA IMAM OSJECAJ DA BUDE SAMA PROBUSILA VODENJAK:)

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    Ja sam se spustila u trgovinu i šetam i držim se za onu stvar jer me tako probada i bocka i stišće unutra da ne mogu uspravno hodat…. A danas sam setala sat vremena i bolje i penjala se uz stepenice i sad ne mogu hodat. Pa to je strava…. Kako tako teška beba može želit ostat još u utrobi kad očito nema mjesta 

    A kad me tako uhvati jako bolit onda pocnem mislit ; ajme boze ne jos, jos samo da se naspavam dva dana i tako u krug…

    Ne znam je li vama tako jako probadanje a probadanje je češće uz te kontrakcije a nekad se javi i bez njih.. Ne razumijem sto je to ali znam da nije ugodno… kukam li ga kukam…. ne mogu si pomoc. sve me nervira. danas sam opet plakala jer su mi svi izgledali neprijateljski nastrojeni prema meni ( iz cista mira)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.