Trudnice koje broje još sitno

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar tanja24

    tanja24

    Broj poruka: 233

    Prijavi adminu

    Jeste radile briseve na streptokok?

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    Jesam, prosli tjedan. Negativan.

  • Ukilele

    Broj poruka: 239

    Prijavi adminu

    Meni 22.3. 
    Radila sam bris i evo cekam nalaz da bude gotov pa i od toga strepim.. btw ja kupila neki dan tu pavlovicevu mast za guzu..znaci valja??

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    ovo je iz 2008.

    Pavlovićeva mast opće je prihvačena i poznata kod nas kao jedna od boljih masti za njegu bebine guze.Osobno nisam nikada koristila pavlovićevu ,već čelićevu mast. No,ono  što želim poručiti,odnosno prenjeti …je sljedeće…večeras sam gledala emisiju *potrošaćki kod* i između ostalog je bila riječ i o pavlovićevoj masti… točnije…o tome da je deklaracija navedene masti nepotpuna i to ne u pogledu neke nevažne informacije… već se radi o tome da bi trebalo biti navedeno da se ta mast nebi smjela koristiti za bebe do 3 godine.

    Razlog je taj što krema sadrži 0.382% borne kiseline koja između ostalog izaziva pelenski osip i štetna je jer se akumulira u organizmu beba. 
      
    Svjetska zdravstvena organizacija je zabranila upotrebu borne kiseline (uopće) u proizvodima za djecu do 3 godine. 
      
    Pavlovićeva mast je u nekim ljekarnama već povučena iz prodaje. 

      
    Ostale kreme slične namjene ne sadrže bornu kiselinu.

  • Avatar tanja24

    tanja24

    Broj poruka: 233

    Prijavi adminu

    Uh to nisam znala za pavlovicevu…al ne sekiram se bas previse,puno toga nije zdravo. Bilo je i za pampers pelene receno da sadrze nekakav gel nemam pojma koji kao izaziva osip itd…ma nista vam ja to ne vjerujem. Propagande:) no u svakom slucaju bepanthen mast eto,odmah iza nje:) btw i ja cekam nalaz za streptokok..nadamo se neg. Jer sam se cijelu trudnocu borila sa e.coli i vec mi puna kapa bestija tih:)

  • Avatar tanja24

    tanja24

    Broj poruka: 233

    Prijavi adminu

    Curke od kud ste? Ako ste iz Zg-a di cete roditi?

  • Avatar tanja24

    tanja24

    Broj poruka: 233

    Prijavi adminu

    Moram reci da sam do sad mislila da cu svaki cas roditi,bojala se tog prijevremenog poroda. A sada nekako imam osjecaj da necu tak brzo…sad bi bilo dobro jos 5 dana da priceka moja curica da vidimo za taj streptokok i da napunimo 37 tj.

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    Tako i ja .. Uvik sam mislila da cu rodit prije i brinula se  a sad mi se cini da se on fino zavukao i da ne namjerava tako brzo van. Rekla meni ginekologica da cekamo da se pokrene hormon koji tjera bebu van :D 

    Ne znam koji je to hormon jer osjecam da sam prepuna hormona ali ocito nije aktivan jos haha

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    Ja cu rodit u Splitu.

  • Avatar tanja24

    tanja24

    Broj poruka: 233

    Prijavi adminu

    Hahaha ocito nas hormon malo popustio onaj pravi,a gnjave nas oni drugi “pekmezasti”:) Po mom ginicu jos 10-tak dana. A mos mislit kako on zna…al moguce je,dosta je nisko beba,jedva joj uspio uhvatiti promjer glavice na uzv,a i ja ju osjetim tako jako kad opali nisko ko da ce mi svaki cas ispast:) bas onako malo cak i neugodni filling

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.