Simptomi trudnoce prije izostanka menstruacije

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ivòo12

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    Pozdrav ovu temu sam otvorila povodom toga ako je neka cura,zena imala simptome prije izostanka menstuacije da podijeli samnom…

  • ivòo12

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    Menstruaciju sam imala 21.1 …Za 7 dana trebam dobiti jucer i prekjuce sam imala povremeno grceve u donjem dijelu …a par dana me vec boli kao menstrualna bol…

  • Džuli365

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    I jesi pravila test?

  • Džuli365

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Tako je meni vec pet dana grčevi dole, sve nekak cudno, tako mi nikada nije bilo! Sad pratim tvoju temu! Javi rezultat

  • Džuli365

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Evo i meni tako, trebam dobit sutra, sad sam u iscekivanju, prije 5 dana krenulo to probadanje i grcevi osjecaj kao da sam upravo procurila, kad ono nista, trajalo 3 dana, sad cekam i nadam ye da se ista pojavit ne ce, javi rezultat!?

  • jopa1234

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    pozdrav cure!!Ja trebam dobit za 8 dana i grčevi me prate ..iako mi to nikad nije bilo ..Nismo se pazili za vrijeme plodnih dana nadan se bebi🙏🤭

    [tickerfactory.com]
    03.10.pregled idući🥰
    03.11.2023 termin🙏❤️

  • Dora369

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure!! 
    Evo da se nadovežem, radimo na bebi, 12. I 13.02. Radila LH trakice bile pozitivne i unazad par dana skroz imam neke grceve male i danas bas jaku bol/grceve kao da cu dobiti, iako me nikad prije nije tako boljelo. Kada sam prvi put ostala trudna nisam osjecala nista osim sto sam bila jako umorna al sam to pripisivala necem drugom dok nisam napravila test koji je bio pozitivan. Ali je nazalost trudnoca bila neuspjesna. 💔
    S obzirom da su meni neke zene/prijateljice znale reci da ih boli stomak u vrijeme ovulacije ili imaju grceve mozda vam je ta bol uoci ovulacije (one tvrde da su po tim grcevima i bolovima u stomaku prepoznavale kad im je ovulacija jer se dogadalo svaki mjesec sredinom ciklusa). Mene osobno nije nikad nista bolilo za vrijeme ovulacije, kao ni ovaj mj jer imam cikluse 28 dana pa vjerujem ako je i bila bila je 14 .iili 15.A mene boli danas. 

    • 👩 28 🧔🏻‍♂️ 34
    • 01/2022 🏁
    • 08/2022 10tt, mizoprostol + kiretaža 💔 m.ab

  • jopa1234

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    Dora369

    Pozdrav cure!!
    Evo da se nadovežem, radimo na bebi, 12. I 13.02. Radila LH trakice bile pozitivne i unazad par dana skroz imam neke grceve male i danas bas jaku bol/grceve kao da cu dobiti, iako me nikad prije nije tako boljelo. Kada sam prvi put ostala trudna nisam osjecala nista osim sto sam bila jako umorna al sam to pripisivala necem drugom dok nisam napravila test koji je bio pozitivan. Ali je nazalost trudnoca bila neuspjesna. 💔
    S obzirom da su meni neke zene/prijateljice znale reci da ih boli stomak u vrijeme ovulacije ili imaju grceve mozda vam je ta bol uoci ovulacije (one tvrde da su po tim grcevima i bolovima u stomaku prepoznavale kad im je ovulacija jer se dogadalo svaki mjesec sredinom ciklusa). Mene osobno nije nikad nista bolilo za vrijeme ovulacije, kao ni ovaj mj jer imam cikluse 28 dana pa vjerujem ako je i bila bila je 14 .iili 15.A mene boli danas.


    Kod mene osobno kad je ovulacija 1 mjesec osjetim jake grčeve a dikad ne osjetim nista..isto smo radili na bebici mens.stize za 7 dana

    [tickerfactory.com]
    03.10.pregled idući🥰
    03.11.2023 termin🙏❤️

  • jopa1234

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    Moja ovulacija prema kalendaru od 6.do 12. i samo smo 2 puta… 06.02 i 09.02 valjda će biti dovoljno posto san citala da ostanu do 5 dana živi

    [tickerfactory.com]
    03.10.pregled idući🥰
    03.11.2023 termin🙏❤️

  • Dora369

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    jopa1234

    Moja ovulacija prema kalendaru od 6.do 12. i samo smo 2 puta… 06.02 i 09.02 valjda će biti dovoljno posto san citala da ostanu do 5 dana živi


    U teoriji kao i sama sto sam citala da do 5 dana prezive ali ne znam kako je u praksi kad evo toliko nas se muči da uopce dode do oplodnje, jer ne znamo kakav nam je pH dolje i i dali ima i one tekucine kao iscjetka koji isto pomoze plivacima da otplivaju, hrpa je toga ali ne treba time razbijat glavu iako je ponekad nemoguće o tome ne misliti kad ti je zelja velika za bebom. Mi smo sad imali ovaj mj dosta ceste odnose na svaka dva dana poslije M i kad su mi bile LH trakice pozitivne opet smo 2 puta u danu, tako da ako sad ne uspije onda evo ne znam vise sta 😂😂

    • 👩 28 🧔🏻‍♂️ 34
    • 01/2022 🏁
    • 08/2022 10tt, mizoprostol + kiretaža 💔 m.ab

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.