Simptomi trudnoce prije izostanka menstruacije

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • jopa1234

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    Žao mi je al isto ne gubi nadu 2 dana je dugo😅možda i ne dobijes

    [tickerfactory.com]
    03.10.pregled idući🥰
    03.11.2023 termin🙏❤️

  • jopa1234

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    Dora369

    jopa1234

    Dora369

    jopa1234

    Moja ovulacija prema kalendaru od 6.do 12. i samo smo 2 puta… 06.02 i 09.02 valjda će biti dovoljno posto san citala da ostanu do 5 dana živi

    U teoriji kao i sama sto sam citala da do 5 dana prezive ali ne znam kako je u praksi kad evo toliko nas se muči da uopce dode do oplodnje, jer ne znamo kakav nam je pH dolje i i dali ima i one tekucine kao iscjetka koji isto pomoze plivacima da otplivaju, hrpa je toga ali ne treba time razbijat glavu iako je ponekad nemoguće o tome ne misliti kad ti je zelja velika za bebom. Mi smo sad imali ovaj mj dosta ceste odnose na svaka dva dana poslije M i kad su mi bile LH trakice pozitivne opet smo 2 puta u danu, tako da ako sad ne uspije onda evo ne znam vise sta 😂😂

    kad trebaš dobiti?

    27, ili 28 trebam dobiti iako sam si vec testove pripremila i odbrojavam dane 🤗🥳


    ja 25.
    ma uzass🤣🤣🤣bice umišljam simptome sve kao sta rekoh od željeeee

    [tickerfactory.com]
    03.10.pregled idući🥰
    03.11.2023 termin🙏❤️

  • eni233

    Broj poruka: 1520

    Prijavi adminu

    jopa1234

    Žao mi je al isto ne gubi nadu 2 dana je dugo😅možda i ne dobijes


    Nada umire posljednja 🤣🤣🤣 ali dobro i ako dođe vještica , idemo dalje , šta ćeš možda je sljedeći mjesec naš.. evo ja držim svima palčeve da dobijete veliki plusicccccc ❤️😘

    👩34
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni

    👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram

    Pokušavamo od 08/2022
    Bez trudnoće
    Konzultacije za MPO 17.1.2024(Vinogradska )
    IUI 5 mj/2024

  • Dora369

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    jopa1234

    Dora369

    jopa1234

    Dora369

    jopa1234

    Moja ovulacija prema kalendaru od 6.do 12. i samo smo 2 puta… 06.02 i 09.02 valjda će biti dovoljno posto san citala da ostanu do 5 dana živi

    U teoriji kao i sama sto sam citala da do 5 dana prezive ali ne znam kako je u praksi kad evo toliko nas se muči da uopce dode do oplodnje, jer ne znamo kakav nam je pH dolje i i dali ima i one tekucine kao iscjetka koji isto pomoze plivacima da otplivaju, hrpa je toga ali ne treba time razbijat glavu iako je ponekad nemoguće o tome ne misliti kad ti je zelja velika za bebom. Mi smo sad imali ovaj mj dosta ceste odnose na svaka dva dana poslije M i kad su mi bile LH trakice pozitivne opet smo 2 puta u danu, tako da ako sad ne uspije onda evo ne znam vise sta 😂😂

    kad trebaš dobiti?

    27, ili 28 trebam dobiti iako sam si vec testove pripremila i odbrojavam dane 🤗🥳

    ja 25.
    ma uzass🤣🤣🤣bice umišljam simptome sve kao sta rekoh od željeeee


    Javiii daj boze da bude + ja sam sinoc na gacicama imala bas dosta iscjetka a nisam tako inace malo nesto ovo sinoc poplava 😂 ali opet kazem ko zna zasto ne mora uopce biti a s druge strane sjecam se eto tih lijepih 10 tt dok sam bila imala sam bas tako taj iscjedak i bilo ga je puno.  Svakako se tipkamo pa javim ali opet postajem skepticna ako ne ostanem trudna zasto u cemu je problem kad su mi sad svi nalazi u redu i hormoni i brisevi i spermiogram, nalaz od ogtt-a za secer u redu, krvne grupe su nam da si pasemo, cekam jos nalaz trombofilije al po svemu sudeci trebao bi biti i on okej. U prvoj sam barem znala zasto ne mogu ostat trudna imali smo bakteriju i kad smo dobili antibiotike ostala sam i trudna  nazalost ispalo kako je ali opet znala sam neki razlog konkretan zasto nije islo i zasto je trudnoca izgubljena, ovo bi mi sad bio pomalo i sok i za zapitat se za jos dodatne pretrage. 

    • 👩 28 🧔🏻‍♂️ 34
    • 01/2022 🏁
    • 08/2022 10tt, mizoprostol + kiretaža 💔 m.ab

  • Dora369

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    eni233

    jopa1234

    Napravi test sutra ujutro Al isto ako ti pokaže negativno ne gubi nadu jer svako tijelo nije isto..nekome će pokazat 5 dana prije nekome 5 dana nakon sta kasne🙏zelin ti sreću i javi nam

    Evo da javim , meni je test negativan , danas u jutro , za dva dana moram dobiti , nadam se da neću procuriti :(


    Zao mi je Eni, nadam se da ce se ipak u par dana prica preokrenuti u tvoju korist, jesi li bila kod ginekologa ? Ja sam odmah nakon prvog mj pokusavanja kad je test ispao negativan osla objasnila situaciju i covjek je poceo pratiti makar folikulometriju da vidi sta se desava. Znam da kazu inace da treba cekati po pol godine i pokusavati ali ne moras, ja sam misljenja da je bolje otic provjeriti i tako je i bilo ginekolog mi nista nije rekao vec se odmah bacio na posao da se otkrije uzrok. 

    • 👩 28 🧔🏻‍♂️ 34
    • 01/2022 🏁
    • 08/2022 10tt, mizoprostol + kiretaža 💔 m.ab

  • Dora369

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Ivoo12, Džuli365 i laurel ima li kod vas kakvih dobrih  vijesti ? 

    • 👩 28 🧔🏻‍♂️ 34
    • 01/2022 🏁
    • 08/2022 10tt, mizoprostol + kiretaža 💔 m.ab

  • eni233

    Broj poruka: 1520

    Prijavi adminu

    Dora369

    eni233

    jopa1234

    Napravi test sutra ujutro Al isto ako ti pokaže negativno ne gubi nadu jer svako tijelo nije isto..nekome će pokazat 5 dana prije nekome 5 dana nakon sta kasne🙏zelin ti sreću i javi nam

    Evo da javim , meni je test negativan , danas u jutro , za dva dana moram dobiti , nadam se da neću procuriti :(

    Zao mi je Eni, nadam se da ce se ipak u par dana prica preokrenuti u tvoju korist, jesi li bila kod ginekologa ? Ja sam odmah nakon prvog mj pokusavanja kad je test ispao negativan osla objasnila situaciju i covjek je poceo pratiti makar folikulometriju da vidi sta se desava. Znam da kazu inace da treba cekati po pol godine i pokusavati ali ne moras, ja sam misljenja da je bolje otic provjeriti i tako je i bilo ginekolog mi nista nije rekao vec se odmah bacio na posao da se otkrije uzrok.


    Pa ukoliko i ovaj mjesec ne uspije vrlo vjerojatno ću otići . Jer ciklusi su mi redoviti , točno na dan dobijem i smatram da stvarno nebi trebalo postojati neka zapreka osim stresa s obzirom da puno radim tj dvokratno i budim se svaki dan jako rano 😏 ali pretpostavljam da nisam jedina koja ima svakakvo  radno vrijeme 🤣🤣🤣

    👩34
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni

    👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram

    Pokušavamo od 08/2022
    Bez trudnoće
    Konzultacije za MPO 17.1.2024(Vinogradska )
    IUI 5 mj/2024

  • Dora369

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Ma ja sam opet misljenja da do stresa nije, ne znam zasto ali mislim da ne postoji covjek koji nije pod stresom, gle mi smo imali vjencanje kad sam prvi put ostala trudna pripreme oko svatova sve se odvijalo tako brzo nisam znala gdje sam, u glavi sto stvari sto jos treba, pa mi promjene sve u zadnji cas pa se zivciras smisljas ponovo, prepravljas ponovo itd..  i u tom mjesecu ostanem trudna jer smo taman popili do kraja i antibiotike. I moj ginekolog mi je sto put rekao stres nema veze s trudnocom. Kao npr imas hrpu zena koju muz zlostavlja tipa ili su nekakvi pijanci nesto i jadna cim ju pogleda ona ostane trudna, a ti jadnica eto ne ide pa ne ide. I uvijek me pita sta mislis da takva zena nije pod stresom pa opet ostane trudna.
    To za posao ti vjerujem meni su smjene isto koma i prve druge nocne vikende blagdane sve radimo. Tako da te razumijem. Najjace mi kad kazu trebas otic negdje opustiti se i ostat ces trudna, nije istina jer eto ja u kaosu od pripreme svatova pa ostala trudna. A sve smo sami pripremali pomoc nikakvu nisam imala.  Jer smo radili malo drugacije svatove nego klasicne u sali. 

    • 👩 28 🧔🏻‍♂️ 34
    • 01/2022 🏁
    • 08/2022 10tt, mizoprostol + kiretaža 💔 m.ab

  • eni233

    Broj poruka: 1520

    Prijavi adminu

    Dora369

    Ma ja sam opet misljenja da do stresa nije, ne znam zasto ali mislim da ne postoji covjek koji nije pod stresom, gle mi smo imali vjencanje kad sam prvi put ostala trudna pripreme oko svatova sve se odvijalo tako brzo nisam znala gdje sam, u glavi sto stvari sto jos treba, pa mi promjene sve u zadnji cas pa se zivciras smisljas ponovo, prepravljas ponovo itd.. i u tom mjesecu ostanem trudna jer smo taman popili do kraja i antibiotike. I moj ginekolog mi je sto put rekao stres nema veze s trudnocom. Kao npr imas hrpu zena koju muz zlostavlja tipa ili su nekakvi pijanci nesto i jadna cim ju pogleda ona ostane trudna, a ti jadnica eto ne ide pa ne ide. I uvijek me pita sta mislis da takva zena nije pod stresom pa opet ostane trudna.
    To za posao ti vjerujem meni su smjene isto koma i prve druge nocne vikende blagdane sve radimo. Tako da te razumijem. Najjace mi kad kazu trebas otic negdje opustiti se i ostat ces trudna, nije istina jer eto ja u kaosu od pripreme svatova pa ostala trudna. A sve smo sami pripremali pomoc nikakvu nisam imala. Jer smo radili malo drugacije svatove nego klasicne u sali.


    Ma da i ja tako mislim , ali bit će sigurno , ja ne gubim nadu , ako ne ovaj mjesec onda sljedeći ..Uglavnom ako bude plus ovih dana svakako javim 😀🤭 meni ie kasnija ovulacija pa zato ne gubim nadu , ciklusi su mi 32,33 dana tako uvijek variraju , ali vještica uvjek dođe točno na vrijeme , nikad ne razočara 🤣🤣🤣

    👩34
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni

    👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram

    Pokušavamo od 08/2022
    Bez trudnoće
    Konzultacije za MPO 17.1.2024(Vinogradska )
    IUI 5 mj/2024

  • Dora369

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    eni233

    Dora369

    Ma ja sam opet misljenja da do stresa nije, ne znam zasto ali mislim da ne postoji covjek koji nije pod stresom, gle mi smo imali vjencanje kad sam prvi put ostala trudna pripreme oko svatova sve se odvijalo tako brzo nisam znala gdje sam, u glavi sto stvari sto jos treba, pa mi promjene sve u zadnji cas pa se zivciras smisljas ponovo, prepravljas ponovo itd.. i u tom mjesecu ostanem trudna jer smo taman popili do kraja i antibiotike. I moj ginekolog mi je sto put rekao stres nema veze s trudnocom. Kao npr imas hrpu zena koju muz zlostavlja tipa ili su nekakvi pijanci nesto i jadna cim ju pogleda ona ostane trudna, a ti jadnica eto ne ide pa ne ide. I uvijek me pita sta mislis da takva zena nije pod stresom pa opet ostane trudna.
    To za posao ti vjerujem meni su smjene isto koma i prve druge nocne vikende blagdane sve radimo. Tako da te razumijem. Najjace mi kad kazu trebas otic negdje opustiti se i ostat ces trudna, nije istina jer eto ja u kaosu od pripreme svatova pa ostala trudna. A sve smo sami pripremali pomoc nikakvu nisam imala. Jer smo radili malo drugacije svatove nego klasicne u sali.

    Ma da i ja tako mislim , ali bit će sigurno , ja ne gubim nadu , ako ne ovaj mjesec onda sljedeći ..Uglavnom ako bude plus ovih dana svakako javim 😀🤭 meni ie kasnija ovulacija pa zato ne gubim nadu , ciklusi su mi 32,33 dana tako uvijek variraju , ali vještica uvjek dođe točno na vrijeme , nikad ne razočara 🤣🤣🤣


    Joj ma meni su prije bili cak i 40 dana nikad redoviti od puberteta problemi s njom i nakon kiretaze mi se odjednom sve popravilo u smislu M na 27 28 i 29 dana mi je sad, doslovno sto kazes al uvijek je tu, naravno javljaj ja bi sad vec radila test ali tek je proslo 6 dana od ovulacije moram jos koji dan bar pricekat hahaha

    • 👩 28 🧔🏻‍♂️ 34
    • 01/2022 🏁
    • 08/2022 10tt, mizoprostol + kiretaža 💔 m.ab

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.