Simptomi trudnoce prije izostanka menstruacije

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • jopa1234

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    još dobila upalu uha ima 3 dana nisan osla u doktora😩…mislim da i to utječe na sve 

    [tickerfactory.com]
    03.10.pregled idući🥰
    03.11.2023 termin🙏❤️

  • eni233

    Broj poruka: 1537

    Prijavi adminu

    jopa1234

    Ja iman neki osjećaj ko da cu dobit isto stvari za 5 dana🙈tj za 4 od sutra .
    jedino mi je cudno sta me grudi ne bole a dol iman neke grčeve i kiselina mi se vratila 3 puta već u par dana sta mi se nikad nije desilo nego 1 put godišnje..jel to neki simptom😅


    Stvarno neznam , čudno je žensko tjelo .. meni su svi simptomi pmsa nestali i mislila sam da je to to  .. evo danas se probudila bole me  jako grudi i jajnici imam osjećaj da ću svaki čas procuriti 😭😭😭 tako da mislim da ni ovaj mesec niš  

    👩34
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni

    👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram

    Pokušavamo od 08/2022
    Bez trudnoće
    Konzultacije za MPO 17.1.2024(Vinogradska )
    IUI 5 mj/2024

  • jopa1234

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    a bas mi je zao😥jeste napravili sve nalaze

    [tickerfactory.com]
    03.10.pregled idući🥰
    03.11.2023 termin🙏❤️

  • eni233

    Broj poruka: 1537

    Prijavi adminu

    jopa1234

    a bas mi je zao😥jeste napravili sve nalaze


    Ma sve u redu je kod nas .. Uglavnom treba se opustiti i to je to . Ja sam odlučila ovaj mjesec pustit brigu na veselje i bit će kad će biti . Kako ste ostale cure ima kakvih novosti ? 

    👩34
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni

    👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram

    Pokušavamo od 08/2022
    Bez trudnoće
    Konzultacije za MPO 17.1.2024(Vinogradska )
    IUI 5 mj/2024

  • eni233

    Broj poruka: 1537

    Prijavi adminu

    laurel

    eni233

    jopa1234

    a bas mi je zao😥jeste napravili sve nalaze

    Ma sve u redu je kod nas .. Uglavnom treba se opustiti i to je to . Ja sam odlučila ovaj mjesec pustit brigu na veselje i bit će kad će biti . Kako ste ostale cure ima kakvih novosti ?

    Eh da.. treba se opustiti, tako i meni ginekolog kaže da uživamo u sexu, a ne da pravimo bebu 🫣
    Al ne mogu ja protiv svoje glave 🤣

    Mi smo evo aktivni svaka 2 dana zasad. Meni su se ciklusi zadnja 2/3 mjeseca skratili, pa mi je i prošli mjesec na pregledu na 11dc (i danas sam 11dc) bilo receno da će vodeći folikul puknuti u roku od dan. Tako da smo se bacili doslovno odmah nakon završetka M, čak od zadnjeg dana 😂


    Hahahah AJde , držim palčeve 🤞🤞❤️ samo opušteno i bit će 🥰🥰🥰👶🏻👶🏻🍼🍼

    👩34
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni

    👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram

    Pokušavamo od 08/2022
    Bez trudnoće
    Konzultacije za MPO 17.1.2024(Vinogradska )
    IUI 5 mj/2024

  • eni233

    Broj poruka: 1537

    Prijavi adminu

    Bok , curke ima li koja novosti kakve ? Meni bi ovulacija tek trebala nastupiti 

    👩34
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni

    👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram

    Pokušavamo od 08/2022
    Bez trudnoće
    Konzultacije za MPO 17.1.2024(Vinogradska )
    IUI 5 mj/2024

  • Mozdabeba

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Znaci zadnja menga 15.2, odnos 2.3 kada mi po kalendaru ispadaju jako plodni dani. Nakon nekih tjedan dana pocinje mi podrigivanje svako malo( koje sam imala I u zadnjoj trudnoci,po tome sam I skuzila onda da se nesto dogadja). Ucestalo mokrenje,od jucer me glava pocela boliti, temp.kroz dan 36.9-37.1. Tribala bi dobiti 17.3 jutros sam uradila test Clearblue I negativan. Na njemu pise da 3 dana prije je 99% siguran rezultate.  Since su me u jednom momentum tako leđa bolila,donji dio. A neizvjesnost ubija. Dali da cekam ako budu kasnile pa jos jedan napravit ili posto imam simptome a test negativan nema nista od toga.

  • eni233

    Broj poruka: 1537

    Prijavi adminu

    Mozdabeba

    Znaci zadnja menga 15.2, odnos 2.3 kada mi po kalendaru ispadaju jako plodni dani. Nakon nekih tjedan dana pocinje mi podrigivanje svako malo( koje sam imala I u zadnjoj trudnoci,po tome sam I skuzila onda da se nesto dogadja). Ucestalo mokrenje,od jucer me glava pocela boliti, temp.kroz dan 36.9-37.1. Tribala bi dobiti 17.3 jutros sam uradila test Clearblue I negativan. Na njemu pise da 3 dana prije je 99% siguran rezultate. Since su me u jednom momentum tako leđa bolila,donji dio. A neizvjesnost ubija. Dali da cekam ako budu kasnile pa jos jedan napravit ili posto imam simptome a test negativan nema nista od toga.


    Sačekaj da ti kasni par dana , pa ponovi test. Nekim ženama je bio negativan test , pa nakon par dana kašnjenja pozitivan . Nada uvijek postoji dokle vještica ne dođe 😀 držim palčeve draga 👶🏻👶🏻👶🏻

    👩34
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni

    👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram

    Pokušavamo od 08/2022
    Bez trudnoće
    Konzultacije za MPO 17.1.2024(Vinogradska )
    IUI 5 mj/2024

  • eni233

    Broj poruka: 1537

    Prijavi adminu

    Mozdabeba

    Znaci zadnja menga 15.2, odnos 2.3 kada mi po kalendaru ispadaju jako plodni dani. Nakon nekih tjedan dana pocinje mi podrigivanje svako malo( koje sam imala I u zadnjoj trudnoci,po tome sam I skuzila onda da se nesto dogadja). Ucestalo mokrenje,od jucer me glava pocela boliti, temp.kroz dan 36.9-37.1. Tribala bi dobiti 17.3 jutros sam uradila test Clearblue I negativan. Na njemu pise da 3 dana prije je 99% siguran rezultate. Since su me u jednom momentum tako leđa bolila,donji dio. A neizvjesnost ubija. Dali da cekam ako budu kasnile pa jos jedan napravit ili posto imam simptome a test negativan nema nista od toga.

    Jel ima kakvih novosti ?

    👩34
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni

    👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram

    Pokušavamo od 08/2022
    Bez trudnoće
    Konzultacije za MPO 17.1.2024(Vinogradska )
    IUI 5 mj/2024

  • sanya123

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Koliko nakon O, tj.koliko prije M ste primjetili neke simptome T poput bolova u trbuhu? A da da  u konacnici bila T a ne M ?  

    16.03.2024. +
    11.04.2024. ♥️
    Termin 28.11.2024.
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.