Simptomi trudnoce prije izostanka menstruacije

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Melodie

    Melodie

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Evo ja cu vam rec posto je meni sve to frisko, ja sam bila uvjerena da cu dobit M. Nosila sam par dana uloske, imala zivcanost, i standardne Pms grceve. Znaci sve je bilo isto kao kad trebam dobit, toliko mi je sve bilo isto da kad sam ugledala + nisan bila ushicena nego u panici u sred noci u suzama probudila muza i plakala : kako je ovo moguce? 😂 Znaci ja sam bila uvjerena da nista od tog mjeseca. Eto ti grcevi lagani pmsovski su mi jos prisutni i jedini ‘simptom’ koji sad imam dodatno je glad al vise mi se cinj da je to samo podsvjesna izlika za trpat u sebe:D Iako virujen da smo svi razliciti jer ima zena sto su odmah znale osjecale da su trudne i imale neke druge simptome,  u mene to nije bio slucaj. 

    🎼najljepsu ljubavnu pjesmu, najljepsu ljubavnu stvar🎼 👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻 / zadnja M 2.2./ 25.3. 💕 kuca / termin porodaja: 8.11./ sljedeci pregled: 13.5.

  • Jagoda01

    Broj poruka: 693

    Prijavi adminu

    I ja sam uloske nosila nekoliko dana, i imala osjecaj da cu svaki tren dobit… Od ostalih simptoma, bilo ih je puno. Npr isla sam iz kupovine nosila cca 1kg, a meni bilo tesko kao prije kad nosim 5 kg  i tako mi je bilo do kraja trudnoce.
    Zatim slatko inace jedem svaki dan ko luda, a prvih mjesec trudnoce nisam nista slatko mogla, ma svasta je bilo, npr kod zubara kad sam ustajala sa stolice nesvijestilo mi se, to je bilo 10dpo itd  itd

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;10716;116/st/20230902/dt/6/n/Baby/k/d096/age.png [tickerfactory.com]

  • Bebika

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Test sam napravila 28.dan ciklusa na dan očekivane, ciklusi uredni. Pozitivan. Simptomi su mi počeli 21.dan ciklusa, identicno kao pms..bolne natečene grudi, osjecaj kao da cu svaki dan dobiti. Jedino mi je blaga povišena temp bila sumnjiva. 27.dan ciklusa sam pomislila da bi to moglo biti to jer su počeli grčevi i probadanja dolje, specificna bol, jako učestalo mokrenje taj dan, a takve simptome sam imala prije 6 mj(biokemijska nazalost) 
    Nadam se da ce se ovaj put odrzati jer vec 6 mj se trudimo 

  • Avatar nora3001

    nora3001

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Čestitam i želim sreću.

    👩🏻34🧔🏻‍♂️31
    🗓️ 1 godinu se trudili👩🏻‍❤️‍👨🏻
    🏥prvi pregled 31.1.24.
    Drugi pregled 15.2.24. imamo❤️
    🩸25.12.2023.
    ➕18.01.2024.
    💊Teranova prednatal vitamini,othomol
    [tickerfactory.com]

  • anci92

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, molila bih vas misljenje. Ciklus mi traje 24 dana, zadnji dan M je bio 25.3, a nezasticene odnose smo imali 26. i 27. ovulacija je bila 30. znaci danas je 5 dana proslo od ovulacije. Od jucer imam grceve u donjem dijelu trbuha koji kroz dan prolaze i dolaze. U vožnji imam mucnine koje nikada prije nisam imala tokom voznje. Takodjer jucer sam na WC papiru vidjela malu smedju mrljicu. Da li je moguce da su to vec sad prvi simptomi tako rano? Hvala vam svima na odgovorima

  • Bebika

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    anci92

    Pozdrav svima, molila bih vas misljenje. Ciklus mi traje 24 dana, zadnji dan M je bio 25.3, a nezasticene odnose smo imali 26. i 27. ovulacija je bila 30. znaci danas je 5 dana proslo od ovulacije. Od jucer imam grceve u donjem dijelu trbuha koji kroz dan prolaze i dolaze. U vožnji imam mucnine koje nikada prije nisam imala tokom voznje. Takodjer jucer sam na WC papiru vidjela malu smedju mrljicu. Da li je moguce da su to vec sad prvi simptomi tako rano? Hvala vam svima na odgovorima

    Vrlo moguce. Meni su krenuli 7.dan od ovulacije..imala sam vrtoglavice i blage mucnine, natecene grudi. Implantacijsko krvarenje se dogadja 6.do 10.dan od ovulacije. 

  • curka2312

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu

    Cure, da li je koga mucilo preskakanje srca kao rani simptom trudnoce? 

    *6+1 💔

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.