Simptomi trudnoce prije izostanka menstruacije

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • haydi993

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, nova sam i vidim da imate puno savjeta i pomazete si međusobno 💝 tako da me je to privuklo da potrazim savjet za sebe. 
    Ovako, menstruacija mi kasni 7 dana (inace variram od 5 dana prije ili poslije cirklusa, a sada je preslo), imam jake bolove u donjem dijelu ledja tacnije negdje unutra kao da se rasklapam i to prelazi u noge, cijelo vrijeme imam osjecaj mucnine  (prije par dana je bilo i povracanje) sad se je taj osjecaj smanjio, osjecaj umora, glavobolja (ponekad) iii minimalna povecanost tjelesne temperature 🙄. Bojim se da je rano za ovakve simtome jer sam nezasticen odnos imala 27.1 (2 dana prije ovulacije i 1 dan poslije). Radila sam 2 testa i negativni su. Kupila jos jedan za sutra ujutro napraviti ii da trudnoca je zeljena i planirana samo me sve to dosta zbunjuje 🤔
    Sorry na vecem tekstu, ali zeljela sam bas svaki detalj da vam prenesem kako bih cula sto vise i bolje savjete, iskustva. ❤😘

  • jopa1234

    Broj poruka: 197

    Prijavi adminu

    Vjerojatno bi test pokazao pozitivno jer je 27.1  bilo ima skoro mjesec dana🙈napravi još jedan test Al ako su ti ta 2 pokazala negativno onda ti mens.kasni samo 🤷🏼‍♀️nekim curama par dana prije nego sta treba doc test pokaže +

  • Dora369

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    haydi993

    Pozdrav cure, nova sam i vidim da imate puno savjeta i pomazete si međusobno 💝 tako da me je to privuklo da potrazim savjet za sebe.
    Ovako, menstruacija mi kasni 7 dana (inace variram od 5 dana prije ili poslije cirklusa, a sada je preslo), imam jake bolove u donjem dijelu ledja tacnije negdje unutra kao da se rasklapam i to prelazi u noge, cijelo vrijeme imam osjecaj mucnine (prije par dana je bilo i povracanje) sad se je taj osjecaj smanjio, osjecaj umora, glavobolja (ponekad) iii minimalna povecanost tjelesne temperature 🙄. Bojim se da je rano za ovakve simtome jer sam nezasticen odnos imala 27.1 (2 dana prije ovulacije i 1 dan poslije). Radila sam 2 testa i negativni su. Kupila jos jedan za sutra ujutro napraviti ii da trudnoca je zeljena i planirana samo me sve to dosta zbunjuje 🤔
    Sorry na vecem tekstu, ali zeljela sam bas svaki detalj da vam prenesem kako bih cula sto vise i bolje savjete, iskustva. ❤😘


    Pozdrav
    Vrlo moguce onda da samo kasni ali definitivno napravi test jos jedan jer do sad bi ti vec trebalo pokazati. Ja sam prvi put radila test nakon 5 6 dana kasnjenja M i plus mi je bio ko kuca velik u roku 10 sekundi se pojavio. I tako na 4 razlicita testa, kad si trudna testovi ne grješe ali zato kad nisi i nakon 5 min cekanja ocitanja meni se 2 x desilo s CB testovima da su ispali lazno pozitivni nekakve blijede linije i gluposti koje ti samo jos vise uspale zivce. Drzim ti fige i  dobrodosla na forum 🫶🥰

    • 👩 28 🧔🏻‍♂️ 34
    • 01/2022 🏁
    • 08/2022 10tt, mizoprostol + kiretaža 💔 m.ab

  • Dora369

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    jopa1234

    vidila sam da neke cure naprave test prije nego sta dobiju menstruaciju te im bude pozitivan..sta vi mislite o tome


    Moze se da, i budu blijede linije ali vidljive, samo iskljicivo ocitavat rezultat unutar datog vremena testa jer inace sve ostalo samo iskida zivce. S obzirom da se posteljica prva stvara a iz nje i beta HCG i kako dani od oplodnje odlaze beta je sve veca i zato se moze i prije M ali ono kontam do 5 dana max mislim da vise od tog ne bi ni pokazali. Ja bi tako radila test al znam da je jos rano a i sve si mislim opet nekako da nema sanse da sam trudna bas sam nekak vec vise sva izbedirana od tog iscekivanja i zelje, luda sam vise.  😣😖

    • 👩 28 🧔🏻‍♂️ 34
    • 01/2022 🏁
    • 08/2022 10tt, mizoprostol + kiretaža 💔 m.ab

  • eni233

    Broj poruka: 1562

    Prijavi adminu

    Dora369

    jopa1234

    vidila sam da neke cure naprave test prije nego sta dobiju menstruaciju te im bude pozitivan..sta vi mislite o tome

    Moze se da, i budu blijede linije ali vidljive, samo iskljicivo ocitavat rezultat unutar datog vremena testa jer inace sve ostalo samo iskida zivce. S obzirom da se posteljica prva stvara a iz nje i beta HCG i kako dani od oplodnje odlaze beta je sve veca i zato se moze i prije M ali ono kontam do 5 dana max mislim da vise od tog ne bi ni pokazali. Ja bi tako radila test al znam da je jos rano a i sve si mislim opet nekako da nema sanse da sam trudna bas sam nekak vec vise sva izbedirana od tog iscekivanja i zelje, luda sam vise. 😣😖


    Mojoj sestri je test pokazao pozitvno tek nakon 5 dana kašnjenja , tako da  sve je indvidualno , nekima pokaže prije nekima kasnije . Zato je meni bezveze raditi test prije kašnjenja , jer se razocaras a možda si trudan ipak 

    👩34
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni

    👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram

    Pokušavamo od 08/2022
    Bez trudnoće
    Konzultacije za MPO 17.1.2024(Vinogradska )
    IUI 5 mj/2024

  • Dora369

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    eni233

    Dora369

    jopa1234

    vidila sam da neke cure naprave test prije nego sta dobiju menstruaciju te im bude pozitivan..sta vi mislite o tome

    Moze se da, i budu blijede linije ali vidljive, samo iskljicivo ocitavat rezultat unutar datog vremena testa jer inace sve ostalo samo iskida zivce. S obzirom da se posteljica prva stvara a iz nje i beta HCG i kako dani od oplodnje odlaze beta je sve veca i zato se moze i prije M ali ono kontam do 5 dana max mislim da vise od tog ne bi ni pokazali. Ja bi tako radila test al znam da je jos rano a i sve si mislim opet nekako da nema sanse da sam trudna bas sam nekak vec vise sva izbedirana od tog iscekivanja i zelje, luda sam vise. 😣😖

    Mojoj sestri je test pokazao pozitvno tek nakon 5 dana kašnjenja , tako da sve je indvidualno , nekima pokaže prije nekima kasnije . Zato je meni bezveze raditi test prije kašnjenja , jer se razocaras a možda si trudan ipak

    Ma slazem se da nema tu pravila, kao i za sve ovo, netko ostane trudan od jednog odnosa u vrijeme kad ni nije ovulacija a neke ni da se na trepavice postave ne ide pa ne ide, iako su nalazi uredni, kao i za sve u zivotu. Mene ce ubiti znatizelja ja cu probat u srijedu ili cetvrtak to mi je nekih 5 dana prije M, makar i zbog iskistva vise hahahaa… smijem se a place mi se 😅😂

    • 👩 28 🧔🏻‍♂️ 34
    • 01/2022 🏁
    • 08/2022 10tt, mizoprostol + kiretaža 💔 m.ab

  • eni233

    Broj poruka: 1562

    Prijavi adminu

    laurel

    Ja sam ipak dobila 🙇🏽‍♀️ i to par dana ranije ovaj mjesec.
    idemo u novi mjesec, ostale curke sretnoooo da ne dobijete 🍀🫶🏽


    Baš mi je žao :( ali novi mjesec nova nada , glavu gore draga ❤️❤️❤️😘👶🏻

    👩34
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni

    👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram

    Pokušavamo od 08/2022
    Bez trudnoće
    Konzultacije za MPO 17.1.2024(Vinogradska )
    IUI 5 mj/2024

  • eni233

    Broj poruka: 1562

    Prijavi adminu

    Dora369

    eni233

    Dora369

    jopa1234

    vidila sam da neke cure naprave test prije nego sta dobiju menstruaciju te im bude pozitivan..sta vi mislite o tome

    Moze se da, i budu blijede linije ali vidljive, samo iskljicivo ocitavat rezultat unutar datog vremena testa jer inace sve ostalo samo iskida zivce. S obzirom da se posteljica prva stvara a iz nje i beta HCG i kako dani od oplodnje odlaze beta je sve veca i zato se moze i prije M ali ono kontam do 5 dana max mislim da vise od tog ne bi ni pokazali. Ja bi tako radila test al znam da je jos rano a i sve si mislim opet nekako da nema sanse da sam trudna bas sam nekak vec vise sva izbedirana od tog iscekivanja i zelje, luda sam vise. 😣😖

    Mojoj sestri je test pokazao pozitvno tek nakon 5 dana kašnjenja , tako da sve je indvidualno , nekima pokaže prije nekima kasnije . Zato je meni bezveze raditi test prije kašnjenja , jer se razocaras a možda si trudan ipak
    Ma slazem se da nema tu pravila, kao i za sve ovo, netko ostane trudan od jednog odnosa u vrijeme kad ni nije ovulacija a neke ni da se na trepavice postave ne ide pa ne ide, iako su nalazi uredni, kao i za sve u zivotu. Mene ce ubiti znatizelja ja cu probat u srijedu ili cetvrtak to mi je nekih 5 dana prije M, makar i zbog iskistva vise hahahaa… smijem se a place mi se 😅😂


    Hahahahhahaha , držim 🤞❤️

    👩34
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni

    👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram

    Pokušavamo od 08/2022
    Bez trudnoće
    Konzultacije za MPO 17.1.2024(Vinogradska )
    IUI 5 mj/2024

  • Dora369

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    laurel

    Ja sam ipak dobila 🙇🏽‍♀️ i to par dana ranije ovaj mjesec.
    idemo u novi mjesec, ostale curke sretnoooo da ne dobijete 🍀🫶🏽


    Sto god da ti kazem znam da te nece utjesiti ali nema predaje, jer drugo ni ne preostaje. Borba do kraja 🥰🫶

    • 👩 28 🧔🏻‍♂️ 34
    • 01/2022 🏁
    • 08/2022 10tt, mizoprostol + kiretaža 💔 m.ab

  • jopa1234

    Broj poruka: 197

    Prijavi adminu

    Ja iman  neki osjećaj ko da cu dobit isto stvari za 5 dana🙈tj za 4 od sutra .
    jedino mi je cudno sta me grudi ne bole a dol iman neke grčeve i kiselina mi se vratila 3 puta već u par dana sta mi se nikad nije desilo nego 1 put godišnje..jel to neki simptom😅

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.