Simptomi trudnoce prije izostanka menstruacije

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • eni233

    Broj poruka: 1562

    Prijavi adminu

    Dora369

    eni233

    Dora369

    Ma ja sam opet misljenja da do stresa nije, ne znam zasto ali mislim da ne postoji covjek koji nije pod stresom, gle mi smo imali vjencanje kad sam prvi put ostala trudna pripreme oko svatova sve se odvijalo tako brzo nisam znala gdje sam, u glavi sto stvari sto jos treba, pa mi promjene sve u zadnji cas pa se zivciras smisljas ponovo, prepravljas ponovo itd.. i u tom mjesecu ostanem trudna jer smo taman popili do kraja i antibiotike. I moj ginekolog mi je sto put rekao stres nema veze s trudnocom. Kao npr imas hrpu zena koju muz zlostavlja tipa ili su nekakvi pijanci nesto i jadna cim ju pogleda ona ostane trudna, a ti jadnica eto ne ide pa ne ide. I uvijek me pita sta mislis da takva zena nije pod stresom pa opet ostane trudna.
    To za posao ti vjerujem meni su smjene isto koma i prve druge nocne vikende blagdane sve radimo. Tako da te razumijem. Najjace mi kad kazu trebas otic negdje opustiti se i ostat ces trudna, nije istina jer eto ja u kaosu od pripreme svatova pa ostala trudna. A sve smo sami pripremali pomoc nikakvu nisam imala. Jer smo radili malo drugacije svatove nego klasicne u sali.

    Ma da i ja tako mislim , ali bit će sigurno , ja ne gubim nadu , ako ne ovaj mjesec onda sljedeći ..Uglavnom ako bude plus ovih dana svakako javim 😀🤭 meni ie kasnija ovulacija pa zato ne gubim nadu , ciklusi su mi 32,33 dana tako uvijek variraju , ali vještica uvjek dođe točno na vrijeme , nikad ne razočara 🤣🤣🤣

    Joj ma meni su prije bili cak i 40 dana nikad redoviti od puberteta problemi s njom i nakon kiretaze mi se odjednom sve popravilo u smislu M na 27 28 i 29 dana mi je sad, doslovno sto kazes al uvijek je tu, naravno javljaj ja bi sad vec radila test ali tek je proslo 6 dana od ovulacije moram jos koji dan bar pricekat hahaha

    Ma ja ću pričekat ako mi bude kasnila par dana onda ću ponoviti test u protivnom nema smisla . Ali svakako držim placve da imaš pozitvan ishod ❤️😘 javi kako bude tebi rezultat

    👩34
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni

    👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram

    Pokušavamo od 08/2022
    Bez trudnoće
    Konzultacije za MPO 17.1.2024(Vinogradska )
    IUI 5 mj/2024

  • Dora369

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    eni233

    Dora369

    eni233

    Dora369

    Ma ja sam opet misljenja da do stresa nije, ne znam zasto ali mislim da ne postoji covjek koji nije pod stresom, gle mi smo imali vjencanje kad sam prvi put ostala trudna pripreme oko svatova sve se odvijalo tako brzo nisam znala gdje sam, u glavi sto stvari sto jos treba, pa mi promjene sve u zadnji cas pa se zivciras smisljas ponovo, prepravljas ponovo itd.. i u tom mjesecu ostanem trudna jer smo taman popili do kraja i antibiotike. I moj ginekolog mi je sto put rekao stres nema veze s trudnocom. Kao npr imas hrpu zena koju muz zlostavlja tipa ili su nekakvi pijanci nesto i jadna cim ju pogleda ona ostane trudna, a ti jadnica eto ne ide pa ne ide. I uvijek me pita sta mislis da takva zena nije pod stresom pa opet ostane trudna.
    To za posao ti vjerujem meni su smjene isto koma i prve druge nocne vikende blagdane sve radimo. Tako da te razumijem. Najjace mi kad kazu trebas otic negdje opustiti se i ostat ces trudna, nije istina jer eto ja u kaosu od pripreme svatova pa ostala trudna. A sve smo sami pripremali pomoc nikakvu nisam imala. Jer smo radili malo drugacije svatove nego klasicne u sali.

    Ma da i ja tako mislim , ali bit će sigurno , ja ne gubim nadu , ako ne ovaj mjesec onda sljedeći ..Uglavnom ako bude plus ovih dana svakako javim 😀🤭 meni ie kasnija ovulacija pa zato ne gubim nadu , ciklusi su mi 32,33 dana tako uvijek variraju , ali vještica uvjek dođe točno na vrijeme , nikad ne razočara 🤣🤣🤣

    Joj ma meni su prije bili cak i 40 dana nikad redoviti od puberteta problemi s njom i nakon kiretaze mi se odjednom sve popravilo u smislu M na 27 28 i 29 dana mi je sad, doslovno sto kazes al uvijek je tu, naravno javljaj ja bi sad vec radila test ali tek je proslo 6 dana od ovulacije moram jos koji dan bar pricekat hahaha
    Ma ja ću pričekat ako mi bude kasnila par dana onda ću ponoviti test u protivnom nema smisla . Ali svakako držim placve da imaš pozitvan ishod ❤️😘 javi kako bude tebi rezultat


    Naravno javim se 🥰🫶 i ti isto svakako pisi, nadamo se dobrim vijestima. 

    • 👩 28 🧔🏻‍♂️ 34
    • 01/2022 🏁
    • 08/2022 10tt, mizoprostol + kiretaža 💔 m.ab

  • jopa1234

    Broj poruka: 197

    Prijavi adminu

    vidila sam da neke cure naprave test prije nego sta dobiju menstruaciju te im bude pozitivan..sta vi mislite o tome 

  • Zvoncica88

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    jopa1234

    vidila sam da neke cure naprave test prije nego sta dobiju menstruaciju te im bude pozitivan..sta vi mislite o tome


    Napravila sam test sest dana prije planirane m.
    Tri testa su tad pokazala pozitivno i eto me trudna.. Tako da sve zavisi kada je ovulacija nastupila. 

    [tickerfactory.com]

  • eni233

    Broj poruka: 1562

    Prijavi adminu

    Zvoncica88

    jopa1234

    vidila sam da neke cure naprave test prije nego sta dobiju menstruaciju te im bude pozitivan..sta vi mislite o tome

    Napravila sam test sest dana prije planirane m.
    Tri testa su tad pokazala pozitivno i eto me trudna.. Tako da sve zavisi kada je ovulacija nastupila.


    Da to baš ovisi od žene do žene , nekima pokaže prije  a nekima  kad im već kasni par dana . Evo ja još nisam procurila čekam i dalje , pa ćemo vidjeti , neću raditi test dok mi ne kasni par dana , jer ja znam da je meni ovulacija  kasnije , kad imam cikluse 33,34 dana ovisi o mjesecu 

    👩34
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni

    👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram

    Pokušavamo od 08/2022
    Bez trudnoće
    Konzultacije za MPO 17.1.2024(Vinogradska )
    IUI 5 mj/2024

  • Avatar Marija.1994

    Marija.1994

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    eni233

    Zvoncica88

    jopa1234

    vidila sam da neke cure naprave test prije nego sta dobiju menstruaciju te im bude pozitivan..sta vi mislite o tome

    Napravila sam test sest dana prije planirane m.
    Tri testa su tad pokazala pozitivno i eto me trudna.. Tako da sve zavisi kada je ovulacija nastupila.

    Da to baš ovisi od žene do žene , nekima pokaže prije a nekima kad im već kasni par dana . Evo ja još nisam procurila čekam i dalje , pa ćemo vidjeti , neću raditi test dok mi ne kasni par dana , jer ja znam da je meni ovulacija kasnije , kad imam cikluse 33,34 dana ovisi o mjesecu


    Hej, moji ciklusi su isto duzi tako 33-35 dana variraju i radila sam test par dana prije M pa je bila vec blijeda crta, a na dan kad sam trebala dobiti se jasno vidjelo, tako da mozes napraviti test. 🤞🏼

    👱🏼‍♀️28 🧔🏼38
    [tickerfactory.com]

  • eni233

    Broj poruka: 1562

    Prijavi adminu

    Marija.1994

    eni233

    Zvoncica88

    jopa1234

    vidila sam da neke cure naprave test prije nego sta dobiju menstruaciju te im bude pozitivan..sta vi mislite o tome

    Napravila sam test sest dana prije planirane m.
    Tri testa su tad pokazala pozitivno i eto me trudna.. Tako da sve zavisi kada je ovulacija nastupila.

    Da to baš ovisi od žene do žene , nekima pokaže prije a nekima kad im već kasni par dana . Evo ja još nisam procurila čekam i dalje , pa ćemo vidjeti , neću raditi test dok mi ne kasni par dana , jer ja znam da je meni ovulacija kasnije , kad imam cikluse 33,34 dana ovisi o mjesecu

    Hej, moji ciklusi su isto duzi tako 33-35 dana variraju i radila sam test par dana prije M pa je bila vec blijeda crta, a na dan kad sam trebala dobiti se jasno vidjelo, tako da mozes napraviti test. 🤞🏼


    Ma sačekati ću ako dobijem , da se ne razočaram bezvze . Ako ne dobim 3,4 dana onda ću raditi 😘

    👩34
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni

    👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram

    Pokušavamo od 08/2022
    Bez trudnoće
    Konzultacije za MPO 17.1.2024(Vinogradska )
    IUI 5 mj/2024

  • Avatar Marija.1994

    Marija.1994

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    eni233

    Marija.1994

    eni233

    Zvoncica88

    jopa1234

    vidila sam da neke cure naprave test prije nego sta dobiju menstruaciju te im bude pozitivan..sta vi mislite o tome

    Napravila sam test sest dana prije planirane m.
    Tri testa su tad pokazala pozitivno i eto me trudna.. Tako da sve zavisi kada je ovulacija nastupila.

    Da to baš ovisi od žene do žene , nekima pokaže prije a nekima kad im već kasni par dana . Evo ja još nisam procurila čekam i dalje , pa ćemo vidjeti , neću raditi test dok mi ne kasni par dana , jer ja znam da je meni ovulacija kasnije , kad imam cikluse 33,34 dana ovisi o mjesecu

    Hej, moji ciklusi su isto duzi tako 33-35 dana variraju i radila sam test par dana prije M pa je bila vec blijeda crta, a na dan kad sam trebala dobiti se jasno vidjelo, tako da mozes napraviti test. 🤞🏼

    Ma sačekati ću ako dobijem , da se ne razočaram bezvze . Ako ne dobim 3,4 dana onda ću raditi 😘


    Okej, javi. 😊

    👱🏼‍♀️28 🧔🏼38
    [tickerfactory.com]

  • eni233

    Broj poruka: 1562

    Prijavi adminu

    laurel

    Btw
    Muž će ovaj mjesec obaviti spermiogram, cisto da ne gubimo vrijeme i da to maknemo s liste “problema”. Nadam se da će sve bit ok.


    Koliko već radite na bebi ? Baš mi je žao , moda ne dobiješ, držim palčeve do kraja 😘

    👩34
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni

    👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram

    Pokušavamo od 08/2022
    Bez trudnoće
    Konzultacije za MPO 17.1.2024(Vinogradska )
    IUI 5 mj/2024

  • eni233

    Broj poruka: 1562

    Prijavi adminu

    laurel

    sad već ulazimo u 7-mi mjesec.
    Bila kod gin. prije 10 ak dana, rekao ako ne uspije sad ovaj ciklus (a ocito nije uspjelo 😅) ili eventualno sljedeci da ćemo krenut s nekim koracima. A u međuvremenu da muž bar spermiogram obavi


    Da kužim , mi smo krenuli od 11 mjeseca prošle godine , imam redovite cikluse , ali mi je ginekologica rekla da nema potrebe još ići na detaljnije pretrage jer još je rano bila sam na papatestu pred mjesec dana  . Evo ja se još uvijek nadam da neću dobit , nada umire posljednja , drugo nam ne preostaje nego čekati i nadati se👶🏻👶🏻😍

    👩34
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni

    👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram

    Pokušavamo od 08/2022
    Bez trudnoće
    Konzultacije za MPO 17.1.2024(Vinogradska )
    IUI 5 mj/2024

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.