Simptomi trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar pahuljica1901

    pahuljica1901

    Broj poruka: 51

    Prijavi adminu

    Bog zene majke kraljice evo da se ubacim jer tu temu je moja sestra prosla ali sad je sretna trudnica sa terminom 1.9 😃😃😃uvjek problemi sa mjehurom i zeljezom nije mogla godinu dana imat dijete a sad u trudnoci kad je bila tek usla u 9.mj zbog mokracnih problema otkazala zuc dobila osip po trbuhu u bolnici morala bit ako se prosiri onda na carski ql eto sreca povuklo se cekamo jos koji dan i stize moj necak 😍😍😍

  • Avatar pahuljica1901

    pahuljica1901

    Broj poruka: 51

    Prijavi adminu

    Ali da naglasim stalno je bila na kojekakvim ljekovima i morala je cuvat trudnocu

  • sunflower4399

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Pozdrav, evo da podjelim s vama i svoje simptome ovog mjeseca. Imali smo odnose za vrijeme svih plodnih dana i ovulacije. Tjedan dana poslje me je ujutro probudilo grčenje u donjem djelu stomaka i zdjelici,slično menstrualnim bolovima ali je trajalo ‘'samo’' pola sata. To grčenje sam ja protumačila ako implantaciju. Dva dana kasnije sam imala bolove u želucu, preležala sam cijeli dan jer nisam imala volje za ništa, bijeli iscjedak koji nije bio jako gust i nema ga svaki dan. 5 dana nakon toga imala sam užasnu glavobolju cijeli dan, i još dan nakon ali nije bila tako jaka. 2 dana prije menstruacije su počeli grčevi kao da ću svakog trena dobiti, i traju i sad. Radila sam test dva dana i dan prije menstruacije i oba su bila negativna. Sad mi kasni dva dana, temperatura je lagano povšena još uvijek, pričekat ću još nekoliko dana i onda ću ponovit test ako prije ne dođe menstruacija. Puno sreče svim trudilicama 

  • Avatar SamSara

    SamSara

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Moji rani simptomi: - lagana ali neugodna bol u ledjima (nesto slicno kao pred mengu) ali non stop i to kad bi legla samo. Cim bi se ustala i kretala bolovi bi nestali. Tako da ih preko dana i nisam imala bas, jedino kad bi sjedila duze ili legla na kauc. Ta bol se javila nakon ovulacije i trajala nekih desetak dana. Mislila sam da je neka upala, da sam se prehladila i sl. Par dana prije menge se opet pojavila ta bol a onda je krenula bol kakvu inace imam pred mengu. Reko gotovo, nervozna sam, razdrazljiva i procurit cu za koji dan.
    Grudi su mi natekle i cekala sam da procurim.
    Drugi dan kasnjenja menge napravila sam test i bio je pozitivan. :)
    Bolovi kao pred mengu su jos uvijek trajali i to nekih tjedan dana (kolko mi i inace traje menga), imala sam bjelkasti iscjedak ali nije ga bilo puno.
    Sad sam usla u 10. tjedan i grudi su mi cijelo vrijeme natecene i bolne, a i iscjedak je jos uvijek tu ali nije obilan. Sad zna biti zuckasto/bijelkasti…
    Nisam u pocetku imala niti mucnine, niti metalan okus u ustima, nista od ostalih simptoma…
    Mucnine i odbojnost prema slatkome i hrani krenule su od negdje od 6. tt

    Eto, nadam se da ce kome pomoci…
    :)

    [lilypie.com]

  • Avatar SamSara

    SamSara

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    E da, temperatura mi je lagano povišena cijelo vrijeme i sjecam se da sam nekoliko dana nakon ovulacije dobila bijeli obilni gusti iscjedak (samo jednom).

    [lilypie.com]

  • KiaraSara

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    Pozdrav ,

    Evo da se i ja ubacim.

    Moj dragi i ja pokusavamo dobiti bebu kojih 3 mjeseca.
    Sada se stvarno nadam da sam ostala trudna.
    Menustracija mi kasni 4 dana, zadnja je bila 21.08.
    Grudi su mi jako osjetljive, imam obilan bijeli iscijedak te sam razdražljiva.
    Osjetim tu i tamo bol u desnom jajniku te male grčeve slične menstruacijskim.
    Jucer tokom dana sam radila test nije pokazao trudnocu. :( 
    Dali je neko ima slicnu situaciju?

    Kiara

  • Delilah

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Drage trudnice i mame,
    zanima me je li itko od vas koristio clear sign test za trudnocu?
    Inace imam neredovite mjesecnice ali u nekom prosjeku 30 dana (28-33 dana), zadnja je bila 24.8, i ovaj mjesec nije dosla. Imam bolove u ledima, ucestalo mokrim, metalni okus u ustima, umor i odbojnost prema nekoj hrani i kavi, grudi lagano bolne na dodir. 
    Danas sam napravila test clear sign i negativan. 😢
    Da li da pricekam jos pa da ponovim test? Koja su vasa iskustva s lazno negativnim testovima? Kod ginekologa sam narucena tek iduci tjedan. Molim vas pokoji savjet. Hvala

  • Avatar nena27

    nena27

    Broj poruka: 342

    Prijavi adminu

    Ja sam bila na klomifenu, sad mi kasni 2 dana, pošto pratim bazalnu povišena mi je već 2 tjedana zadnjih 5 dana je bila 37, jutros 36.8, inače mi nikad ne kasni sad ne znam dali je ovo posljedica klomifena ili trudnoće. Od simptoma imam bolne grudi, grčeve, lagani iscjedak, i želje za određenom hranom

    [daisypath.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Delilah


    Drage trudnice i mame,
    zanima me je li itko od vas koristio clear sign test za trudnocu?
    Inace imam neredovite mjesecnice ali u nekom prosjeku 30 dana (28-33 dana), zadnja je bila 24.8, i ovaj mjesec nije dosla. Imam bolove u ledima, ucestalo mokrim, metalni okus u ustima, umor i odbojnost prema nekoj hrani i kavi, grudi lagano bolne na dodir. 
    Danas sam napravila test clear sign i negativan. 😢
    Da li da pricekam jos pa da ponovim test? Koja su vasa iskustva s lazno negativnim testovima? Kod ginekologa sam narucena tek iduci tjedan. Molim vas pokoji savjet. Hvala

    Bokic!Ja sam napravila taj test drugi dan popodne nakon sto mi je menga trebala doci-jer mi je tocna u dan!Odmah se pojavio svijetli plusic!Dan prije menge sam napravila onaj gravidnost mini!pojavila se jaaaaaaako slaba roza crtica,jedva oku vidljiva!Posto sam ga napravila popodne,a pise da ga treba ujutro mislila sam da nekaj ne stima!da mi se crtica prividja…i jos ga gledala i drugi dan i crtica je bila jos uvijek prisutna!I eto me sad sa vrlooooo bolnim grudima i malo vecom dozom nervoze-brzo planem!Drugi utorak idem na pregled!A sta se tice testa,nema veze koji radis!Jer ako je trudnoca prisutna on ce pokazati,osim ak se radi dosta dana prije menge-kako kod koga!U drugoj trudnoci sam  tri dana nakon kasnjenja radila tedt-negativan,a nakon pet dana se pojavio svijetli plusic!Imam samo pitanje ak je netko to dozivio,bas me zanima!Oko desetak dana prije menge,dva tjedna mozda osjetila sam bol u lijevom jajniku-ostra,kratka,jedno par putaa za redom,pulsirajuca!E,onda sam jedan dan imala pritisak ko da cu dobit,dan nakon toga!Evo,to mi se nikad nije dogodilo!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Mamika,

    Vjerovatno ti je to bila implatacija, kad se jajasce ugnijezdi u maternicu, iako je možda prerano.
    Ili je ro bila ovulacija.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.