Simptomi trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mayyko37

    Mayyko37

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Martina Skomina-Trajbar

    Predivno http://adf.ly/1kq6gL [adf.ly]


    ne kuzim?

  • Elizabeth

    Broj poruka: 47

    Prijavi adminu

    Mayyko37

    Bok zene
    Ja nova ovdje sad sam stigla
    Nismo radili na diejtetu iao smo imali odnose u vrijeme ovulacije kad sam imala strasne bolove, menstruacije su mi neredovite od 28-31 dan evo sad kasni cca 4 dana pocele su mi neke mučnine, trbuh me bi kao da cu dobiti pa onda nestane osjećaj, cicke bole kao pred mengu, umorna sam dosta , apetit mi je nesto slabiji imam neki bijeli iscjedak a stalno kad idem na wc mislim da ce krenuti
    Šta vi mislite??


    U mene su bili isti simptomi, bol kao pred menstruaciju, grudi i stomak… Gubitak apetita i umor. Jesi radila test?

    [lilypie.com]

  • Avatar Mayyko37

    Mayyko37

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Elizabeth

    Mayyko37

    Bok zene
    Ja nova ovdje sad sam stigla
    Nismo radili na diejtetu iao smo imali odnose u vrijeme ovulacije kad sam imala strasne bolove, menstruacije su mi neredovite od 28-31 dan evo sad kasni cca 4 dana pocele su mi neke mučnine, trbuh me bi kao da cu dobiti pa onda nestane osjećaj, cicke bole kao pred mengu, umorna sam dosta , apetit mi je nesto slabiji imam neki bijeli iscjedak a stalno kad idem na wc mislim da ce krenuti
    Šta vi mislite??

    U mene su bili isti simptomi, bol kao pred menstruaciju, grudi i stomak… Gubitak apetita i umor. Jesi radila test?


    Nisam sve mislim da je prerano 4 dana kasni 

  • Avatar Mayyko37

    Mayyko37

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Mayyko37

    Elizabeth

    Mayyko37

    Bok zene
    Ja nova ovdje sad sam stigla
    Nismo radili na diejtetu iao smo imali odnose u vrijeme ovulacije kad sam imala strasne bolove, menstruacije su mi neredovite od 28-31 dan evo sad kasni cca 4 dana pocele su mi neke mučnine, trbuh me bi kao da cu dobiti pa onda nestane osjećaj, cicke bole kao pred mengu, umorna sam dosta , apetit mi je nesto slabiji imam neki bijeli iscjedak a stalno kad idem na wc mislim da ce krenuti
    Šta vi mislite??

    U mene su bili isti simptomi, bol kao pred menstruaciju, grudi i stomak… Gubitak apetita i umor. Jesi radila test?

    Nisam sve mislim da je prerano 4 dana kasni


    A da li su te grudi jako boljele ili onak normalno?

  • Elizabeth

    Broj poruka: 47

    Prijavi adminu

    Jesu, i mene i prijateljicu su grudi grozno bolile kad smo ostale trudne :) Ja sam otišla izvadit betu i pokazala mi je da sam trudna 4-5 tjedana, tj. beta je bila 4800. Moj ti je savjet da kupiš test za svaki slučaj, jer su današnji testovi dosta pouzdani i mogu pokazat dosta rano trudnoću.

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Mayyko, ja sam radila test nakon 5. ili 6. dana kašnjenja mjesečnice. Ciklus je inače bio od 27. do 30. dana. Grudi su me boljele, ali ne previše jako (kao pred m.). :) 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mayyko37

    Mayyko37

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Drage moje napravila test u petak bio negat. i u subotu dobila menstruaciju 
    Do drugog puta pozdravljam Vas i hvala na savjetima 

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Mayyko, nadam se da ćeš nam se u kratkom roku pridružiti 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Dragy

    Dragy

    Broj poruka: 154

    Prijavi adminu

    Pozdrav! Evo upravo sam se registrirala kako bih vam prenijela radosnu vijest. Test je pokazao upravo dvije crvene crte
    Naime, ovih dana sam manijački proučavala sve simptome koji upućuju na trudnoću jer sam bila 100 % sigurna da sam trudna čim je prvi dan M izostala. Inače imam ultra precizne cikluse bez anomalija, svakog 26. dana ciklusa dobijem M ujutro između 5 i 6h, no ovaj put se to nije desilo. Dan prije (u petak) očekivane M osjećala sam se standardno kao i uvijek pred M (napuhan trbuh, lagani bolovi u trbuhu, mučnine, osjetljive grudi i sl). Međutim, od subote ujutro simptomi su bili slični kao i u PMS no bol u trbuhu je bila drugačija, napuhanost malo manja i imala sam osjećaj da se unutra nešto događa, da nešto ima ali nije imalo težinu kao M, grudi su bile sasvim malo bolne i osjećala sam se odlično. Nedjelja, jedini simptom bio je taj osjećaj u trbuhu. Kao neka blaga bol, zatezanje, grč…ne znam kako da opišem, uglavnom ništa jako bolno. Slično kao kada dobijem M ali opet drugačije. Danas (ponedjeljak), treći dan kako mi M kasni, odlučila sam pokušati sa testom kada sam došla s posla. DVIJE VRTICEEEEE Ne mogu vjerovati, tresem se još uvijek i samoj sebi ponavljam “Ja sam trudna” hahahahah Ludnica. Znam, nije prvi urin ali to ćemo još ujutro potvrditi i ako opet budu dvije crtice, otići ću doktoru da i službeno potvrdimo

    [lilypie.com]

  • Avatar Dragy

    Dragy

    Broj poruka: 154

    Prijavi adminu

    Također, moram istaknuti da smo izgleda ostali trudni od prve tako da znam i datum kada se desilo jer sve upisujem inače u aplikaciju kako bih imala što točnije podatke za ciklus. Prvi dan zadnje M bio je 7.02., trajala je 5 dana. O je bila predviđena (prema aplikaciji a i osjetim ju svaki put) 18.02., odnos smo imali 16.02. i nakon toga se nisam baš najbolje osjećala, tj nisam osjećala želju za odnosima (prije mi se to nije nikada događalo, osjećala sam neku napetost dole) tako da smo sljedeći odnos imali tek tjedan i pol nakon O i to bez snošaja. U međuvremenu do danas bilo je dosta simptoma koje sam tek jučer i danas skužila, a to su blago oticanje ruku, mokrenje svakih par minuta, osjecaj da moram mokriti i kada nisam mogla mokriti, mucnine blage, curenje nosa iako nisam prehlađena, zgaravica, naduost, umor, pospanost, žeđ, nestanak prištića. Prije jedno tjedan dana, došla sam ranije s posla jer sam imala groznicu, bila mi je muka, blaga temperatura i nos mi je curio. Bila sam živčana jer sam mislila da je viroza, a unazad pola godine bila sam 100 puta bolesna i bilo mi je više muka od te moje “osjetljivosti” hahahah no to je potrajalo samo jedan dan.
     
    Pitate se kako sam bila sigurna da sam trudna kada su to sve simptomi i PMSa? Tako što sam negdje u vašim komentarima pročitala jedan zanimljiv simptom, a to je jako pojačana slina u ustima. To mi se od jutros pojavilo. Inače imam suha usta i ovo mi se dešavalo samo pred povraćanje kada sam bolesna ili od mamurluka . To kada sam pročitala, samo sam potvrdila svoj osjećaj. Jednostavno sam znala.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.