Simptomi trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mayyko37

    Mayyko37

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Bok zene 
    Ja nova ovdje sad sam stigla 
    Nismo radili na diejtetu iao smo imali odnose u vrijeme ovulacije kad sam imala strasne bolove, menstruacije su mi neredovite od 28-31 dan evo sad kasni cca 4 dana pocele su mi neke mučnine, trbuh me bi kao da cu dobiti pa onda nestane osjećaj, cicke bole kao pred mengu, umorna sam dosta , apetit mi je nesto slabiji imam neki bijeli iscjedak a stalno kad idem na wc mislim da ce krenuti
    Šta vi mislite??

  • Avatar Mayyko37

    Mayyko37

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Draga li [klokanica.24sata.hr]
    [klokanica.24sata.hr]
    light
    i [klokanica.24sata.hr]ste simptome imam i ja i neki dan neko probadanje udesnom jajniku ali ja nisam radila još test

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Mayyko37, i meni je tako bilo, pa je test pokazao pozitivno. ;)
    Kasni mjesečnica?

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    light

    Drage ženice koje ste iskusile trunoću, da li ke neka od vas osjećala slabost i gubitak teka? Osjećam par dana kao da sam smušna i kao da sam na nekim tabletama koje su me lagano omamile. Nema još ništa na testu (kasni 6 dana) grudi su bolne, mliječni iscjedak i pritisak na jajnicima i u zdjelici. Inaće bi pred mengu jela sve pred sobom


    Meni je na 6. dan kašnjenja pokazalo pozitivno i imala sam iste simptome (samo što sam bila stalno gladna). Jeste probali ponoviti? 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mayyko37

    Mayyko37

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Da kasni mi cca 4 do 5 dana ali nikako p test jer stalno mislim da cu dobiti nakon koliko si ti napravila test i da li si imala velike bolove u grudima ja ih nemam tak velike

  • Avatar Mayyko37

    Mayyko37

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Mislim na bolove u grudima navecer kao da je pojacanija bol ali sad onako kao kad trebam dobiti 

  • Avatar Mayyko37

    Mayyko37

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    barbs

    l

    barbs

    Mayyko37, i meni je tako bilo, pa je test pokazao pozitivno. ;)
    Kasni mjesečnica?
    Daa 4-5 dana I imali smo prekinuti snošaj ali bez zastite ikakve 


  • Avatar Mayyko37

    Mayyko37

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    I sad mi se maloprije zavrtilo dok sam sjedila nezz jel od vratne ili ?

  • mskomina

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Predivno  http://adf.ly/1kq6gL [adf.ly]

  • Avatar Mayyko37

    Mayyko37

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Ima koga ovdje se slabo piše

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.