Simptomi trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • stelka19

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    Lana99

    stelka19

    Hahaha nista opusteno i naprijed. Ja sam vise izludila s portalima i citanjima, nemogu vise. Sad cu u grad, shopping kava samo da maknem mislim😄😄

    Hahhaha najpaametnije..meni je još gore jer sam izgubila prvu trudnoću i želim što prije novu jer mislim da to jedino barem malo ublaži bol.
    Jel piješ folnu?😊
    Ja uzela prenatal kapsule u dm


    Jesam, ja ti pijem metformin i evine kapi vec godinu dana i pocela sam sa folnom prije 2mjeseca.
    Ja nisam dosada ni jednom zbog PCOSa, jer nisam imala ovulacije.
    Koliko vec radite na bebi?

  • Avatar Lana99

    Lana99

    Broj poruka: 724

    Prijavi adminu

    Pa iskreno mi ne pazimo već dugo ali nije ejakulirao u mene i prvi puta kad je ostala sam trudna..tako da nemam neki konkretan  odgovor. Rekla bih odma prvi mjesec ali nažalost spontani u 7.tt.
    Ja pijem prenatal kapsule iz dm mjesec danaa

    23y👫
    5.8.2022. 7tt 👼🤍
    23.2.2023.➕️❤️🌈
    Baby girl 💗
    [tickerfactory.com]

  • stelka19

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    Lana99

    Pa iskreno mi ne pazimo već dugo ali nije ejakulirao u mene i prvi puta kad je ostala sam trudna..tako da nemam neki konkretan odgovor. Rekla bih odma prvi mjesec ali nažalost spontani u 7.tt.
    Ja pijem prenatal kapsule iz dm mjesec danaa

    Mi smo vec godinu dana ali nikad pogodit tu ovulaciju ovaj mjesec smo sve po skolski odradili. Pa sad cemo vidjet , sve se nadam.🙂

  • Avatar Lana99

    Lana99

    Broj poruka: 724

    Prijavi adminu

    stelka19

    Mi smo vec godinu dana ali nikad pogodit tu ovulaciju ovaj mjesec smo sve po skolski odradili. Pa sad cemo vidjet , sve se nadam.🙂


    Bit će ovaj mjesec dobitan😃🥰
    Ja ću sutra piškit test jer je 12dpo ako ne bude ni sjene onda stvarni neću više ponavljati do m😅

    23y👫
    5.8.2022. 7tt 👼🤍
    23.2.2023.➕️❤️🌈
    Baby girl 💗
    [tickerfactory.com]

  • stelka19

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    Lana99

    stelka19

    Mi smo vec godinu dana ali nikad pogodit tu ovulaciju ovaj mjesec smo sve po skolski odradili. Pa sad cemo vidjet , sve se nadam.🙂

    Bit će ovaj mjesec dobitan😃🥰
    Ja ću sutra piškit test jer je 12dpo ako ne bude ni sjene onda stvarni neću više ponavljati do m😅


    Sretno, javiiiii😁😁😁😁😁

  • Avatar Lana99

    Lana99

    Broj poruka: 724

    Prijavi adminu

    Stelka19  nažalost mislim da ništa kod mene ovaj mjesec. Počeo me jako bolit stomak i lijevi jajnik. Užasno sam živčanaa da plačem bez razloga od nervoze ii imam osjećaj da ću svaki tren dobit 

    23y👫
    5.8.2022. 7tt 👼🤍
    23.2.2023.➕️❤️🌈
    Baby girl 💗
    [tickerfactory.com]

  • stelka19

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    Lana99

    Stelka19 nažalost mislim da ništa kod mene ovaj mjesec. Počeo me jako bolit stomak i lijevi jajnik. Užasno sam živčanaa da plačem bez razloga od nervoze ii imam osjećaj da ću svaki tren dobit


    Mozda i nije, pricekaj jos malo, a i ako je idemo dalje😇😇😇

  • Avatar Lana99

    Lana99

    Broj poruka: 724

    Prijavi adminu
    Stelka19

    Mozda i nije, pricekaj jos malo, a i ako je idemo dalje😇😇😇


    Jesi ti nervozna i jel imaš takav osjećaj?
    Što se tiče testova ne vjerujem im još uvijek ni najmanje..u prvoj trudnoći mi nije pokazao ništa  na 9dpo i ponovila na 12dpo i tu sam prestala raditi testove i čekala m. Pošto sam bila na putu i previše zaokupirana ponovila sam ga tek na 24dpo i to su bile odma 2 debele linije. Tad sam isto imala osjećaj da ću dobit i trčala u wc stalno jer sam imala dolje osjećaj vlažnosti i bijeli iscjedak (oprosti ali ne znam kako drugačije reći)

    23y👫
    5.8.2022. 7tt 👼🤍
    23.2.2023.➕️❤️🌈
    Baby girl 💗
    [tickerfactory.com]

  • stelka19

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    Lana99

    Stelka19

    Mozda i nije, pricekaj jos malo, a i ako je idemo dalje😇😇😇

    Jesi ti nervozna i jel imaš takav osjećaj?
    Što se tiče testova ne vjerujem im još uvijek ni najmanje..u prvoj trudnoći mi nije pokazao ništa na 9dpo i ponovila na 12dpo i tu sam prestala raditi testove i čekala m. Pošto sam bila na putu i previše zaokupirana ponovila sam ga tek na 24dpo i to su bile odma 2 debele linije. Tad sam isto imala osjećaj da ću dobit i trčala u wc stalno jer sam imala dolje osjećaj vlažnosti i bijeli iscjedak (oprosti ali ne znam kako drugačije reći)

    Ama ja sam opcenito nervozan tip osobe u svemu, mada ovaj put imam cudne sve simptome sto nisam do sada imala. Znam da je sve sto ti govoriš kod cura bio simptom i trudnoce i PMS-a. Zato pokusaj ne pridodavati veliku paznju tome, vec gledaj da sto manje se stresiras i izbacis misli, zaokupiras se necime. Meni je veliki spas moj posao, a s druge strane ti je posao gdje radim sa malim bebama, pa me nekaada isfrustrira to. Znaci polako j pokusak se zaokupirati s necim, stres i zabrinutost ti nece pomoci. 

  • kiflica234

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozz cure… napravila sam test clearblue u poslijepodnevnim satima. Kontrolna crta uredu, al u polju za ocitavanje rezultata, pola je ostalo bijelo, a pola polja plavo, sto to znaci? A na testu prije bila je jakoo al jako lose vidljiva druga crta. Ne znam jesam li umislila trudnocu ili ipak ne 😏

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.