Simptomi trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lana99

    Lana99

    Broj poruka: 724

    Prijavi adminu

    Zaboravila sam još bol u jajniku i to samo desni.
    I na dan ovulacije sam krvarila malo ujutro… sve plodne dane smo pokrili i još smo 20. I 24. Pa valjda se nešto primiloo🥰

    23y👫
    5.8.2022. 7tt 👼🤍
    23.2.2023.➕️❤️🌈
    Baby girl 💗
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lana99

    Lana99

    Broj poruka: 724

    Prijavi adminu

    Ups oprosti Stelka19 vidim da si iznad napisala simptome


    23y👫
    5.8.2022. 7tt 👼🤍
    23.2.2023.➕️❤️🌈
    Baby girl 💗
    [tickerfactory.com]

  • stelka19

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    Lana99

    stelka19


    Isto 3.9. bih trebala dobiti, valjda necemo🥰
    Kakvih simptoma imaš?❤️
    Ja sam ovulaciju imala 16.8. 99%
    Doktorica mi je 11.8. Potvrdila da mi kreću plodni dani.
    24.8.sam.opet bila na pregledu i moja gin je rekla da “očekujem” m oko 2.-3.9. Nadam se da je to zaključila samo po zadebljanom endometriju i da je zapravo trudnoća u pitanju 🤞
    Test radim još od 7dpo i ništa, ponavljam ga tek u nedjelju ako ni tada ništa ne bude e onda bome čekam 3.9. Jer ću bankrotirat🤣🤣🤣🤣
    Od simptoma: bijeli iscjedak, bolovi u trbuhu, umor, blaga vrtoglavica, glavobolja i strašna nervoza i razdražljivost, sise me malo svrbee..
    Vidjet ćemo 😁

    Uuuu jesu li ovo simptomi ili si vise umisljam od zelje ne znam ni ja. Ja necu praviti nista dok mi ne bude datum m, bankrotirala bih vise kad bi kupovala svaki mjesec sam trosila nemogu bude mi stresno, kupim i kazem napravit cu ako bude kasnila ali dzaba. Simptomi koje imam ovih dana: bijeli mlijecni oscjedak, grudi malo peckaju, pa zasvrbe malo su mi i otečene, bolovi u trbuhu, veliki valovi vrucine mi udare cudni i malo mi nos curka a nisam prehladena, kazu da je i to simptom( mozda umisljam). Danas poslijepodne su me i pocela boliti od sredine prema trtici. Vise neznam jeli ja umisljam ili je stvarno tako. Al i mi smo skolski odradili, pogodili smo ovulaciju. Spavali i prije i nakon svaki dan u vrijeme plodnih. Nadam se plusicu sve vise🥰🥰🥰

  • Avatar Lana99

    Lana99

    Broj poruka: 724

    Prijavi adminu

    Stelka19 i meni je curio nos danas da, mislila sam da me hvata prehlada 😂😂
    Stvarno se nadam da ćemo vidjeti plusiće

    23y👫
    5.8.2022. 7tt 👼🤍
    23.2.2023.➕️❤️🌈
    Baby girl 💗
    [tickerfactory.com]

  • stelka19

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    Lana99

    Stelka19i meni je curio nos danas da, mislila sam da me hvata prehlada 😂😂
    Stvarno se nadam da ćemo vidjeti plusiće


    Valjda ne umišljamo🤣🤣🤣 kada ces pravit test😅

  • Avatar Lana99

    Lana99

    Broj poruka: 724

    Prijavi adminu

    Stelka19 ja ih već hrpu napravila hahahah ali možda je bilo rano. Jučer je eventualno bio 10dpo
    Ponavljam sutra (12dpo) pa ako i taj  bude negativan, mislim da bi trebala već biti neka barem sjena… neću se nešto pretjerano nadat.
    A sljedeći nakon toga je tek tamo iza 3.ako zakasni🤣
    Kada si ti mislila raditi?

    23y👫
    5.8.2022. 7tt 👼🤍
    23.2.2023.➕️❤️🌈
    Baby girl 💗
    [tickerfactory.com]

  • stelka19

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    Lana99

    Stelka19 ja ih već hrpu napravila hahahah ali možda je bilo rano. Jučer je eventualno bio 10dpo
    Ponavljam sutra (12dpo) pa ako i taj bude negativan, mislim da bi trebala već biti neka barem sjena… neću se nešto pretjerano nadat.
    A sljedeći nakon toga je tek tamo iza 3.ako zakasni🤣
    Kada si ti mislila raditi?


    Ja cu tek 3.9. Napraviti a mozda dan, dva prije. Evo BBT mi je jutros 37. Moram cekat necu da bacam vise pare😁

  • Avatar Lana99

    Lana99

    Broj poruka: 724

    Prijavi adminu

    stelka19

    Ja cu tek 3.9. Napraviti a mozda dan, dva prije. Evo BBT mi je jutros 37. Moram cekat necu da bacam vise pare😁


    Dobro pa možeš izdržati🤭
    Meni je 37 tokom cijelog danaa sad ne znam jel to isto može biti simptom jer mi je inače oko 36. Cura na drugoj temi mi je rekla da je njoj tako prije m, no meni nije nikad.
    Probudila sam se prije sat ipo kao da nisam ni spavala. Čekam popodnevnu dremku 😂😂

    23y👫
    5.8.2022. 7tt 👼🤍
    23.2.2023.➕️❤️🌈
    Baby girl 💗
    [tickerfactory.com]

  • stelka19

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    Hahaha nista opusteno i naprijed. Ja sam vise izludila s portalima i citanjima, nemogu vise. Sad cu u grad, shopping kava samo da maknem mislim😄😄

  • Avatar Lana99

    Lana99

    Broj poruka: 724

    Prijavi adminu

    stelka19

    Hahaha nista opusteno i naprijed. Ja sam vise izludila s portalima i citanjima, nemogu vise. Sad cu u grad, shopping kava samo da maknem mislim😄😄


    Hahhaha najpaametnije..meni je još gore jer sam izgubila prvu trudnoću i želim što prije novu  jer mislim da to jedino barem malo ublaži bol.
    Jel piješ folnu?😊
    Ja uzela prenatal kapsule u dm

    23y👫
    5.8.2022. 7tt 👼🤍
    23.2.2023.➕️❤️🌈
    Baby girl 💗
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.