Rano radjen test za trudnocu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lota 🌼

    Lota 🌼

    Broj poruka: 299

    Prijavi adminu

    Antares

    Bok curke,

    Jel tko vjeruje trakicama s Aliexpressa?

    Nakon missed ab, u 10 mj., malo smo odlučili stati jer je bio bas jedan tuzan/stresan period.
    Nedavno sam si kupila hcg trakice s aliexpressa iz kine 20 komada za neke sitne novcice, cisto onako da imam, iako bas nismo ciljali, ali niti se štitili.

    Jučer sam trebala dobit mengu, napravim test danas ujutro, first sign negativan. Reko dobro, nit imam simptoma niti ista.
    Reko ajde da vidim sta kaze kinez.
    Negativan.
    Odem ja fino u kuhinju i zaboravila se, vratim se nakon jedno pola sata, kad ono dvije crte na kineskoj trakici.

    Napravim drugi, eto crte kroz 10 min al nekakve bljedunjave.
    Napravim clear blue - negativan.
    A proslu trudnocu, cb mi je ocekivani dan menge bio bas onak posten plus i to usred dana, ne s prvom mokracom.

    Napravim jos dva kineska ( reko ajde nek je festa 😆) i ta dva pozitivna kroz 10-15 min.
    Reko jebemti kineze, to je fejk sve, napravim s deckovom mokracom, nema crte.

    Evo fotke:
    https://ibb.co/grVzLbz [ibb.co]

    Znaci samo kineske trakice su mi pozitivne, svi ostali - nisu! (First sign plasticni, first sign trakica, ni clear blue)

    Jel ima tko iskustva s tim trakicama s aliexpressa ili ebay-a iz Kine? Kaj da si mislim sad? 🙈


    Anatres, sjecam te se, bile smo u ljetnim bebicama zajedno. 
    Ja sam prva i to mozda dva dana prije tebe izasla radi misseda u 9tt i nakon dva dana vidim sto se dogodilo tebi i totalno me i to pogodilo, obzirom da sam jos bila i pod traumama radi svog slucaja. 
    I evo u slicnoj smo situaciji, kasni mi danas treci dan, nemam niti ja neke simptome izrazene osim mozda malo osjetljivijih cica i tu i tamo probadanja u maternici. Radila sam test na dan ocekivane ali negativan i to neki iz Bipe ne znam naziv i sad isto imam neki kineski doma, koji sam uzela uz lh trakice da se pripremim za iduci ciklus i pokusaj. Nisam jos radila taj, ali sam si dala rok, da ako ne dodje do nedjelje radit cu taj kineski, jer nekako ovo kasnjenje pripisujem antibioticima ili tabletama sto pijem za tsh. 
    Iskreno, mislim da ako je tvoj pozitivan, ne moze biti lazno pozitivan, tako da bi ti potiho cestitala… i nema sta ne vjerovat tim kineskim, cak su i bolji od clear blu testica po nekim iskustvima od prije. Javi ishod svakako. 🤗

    🧔 -32
    👩 -32
    ( prve trudnoce )
    06/2021 - spontani u 6tt 👼
    11/2021 - missed ab u 11tt 👼
    🌸 2/2023 - baby S 🌸
    • Trombofilija (PAI 4G/4G + MTHFR) - Asp. + Noval.
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lota 🌼

    Lota 🌼

    Broj poruka: 299

    Prijavi adminu

    Lea06

    Antares

    Bok curke,

    Jel tko vjeruje trakicama s Aliexpressa?

    Nakon missed ab, u 10 mj., malo smo odlučili stati jer je bio bas jedan tuzan/stresan period.
    Nedavno sam si kupila hcg trakice s aliexpressa iz kine 20 komada za neke sitne novcice, cisto onako da imam, iako bas nismo ciljali, ali niti se štitili.

    Jučer sam trebala dobit mengu, napravim test danas ujutro, first sign negativan. Reko dobro, nit imam simptoma niti ista.
    Reko ajde da vidim sta kaze kinez.
    Negativan.
    Odem ja fino u kuhinju i zaboravila se, vratim se nakon jedno pola sata, kad ono dvije crte na kineskoj trakici.

    Napravim drugi, eto crte kroz 10 min al nekakve bljedunjave.
    Napravim clear blue - negativan.
    A proslu trudnocu, cb mi je ocekivani dan menge bio bas onak posten plus i to usred dana, ne s prvom mokracom.

    Napravim jos dva kineska ( reko ajde nek je festa 😆) i ta dva pozitivna kroz 10-15 min.
    Reko jebemti kineze, to je fejk sve, napravim s deckovom mokracom, nema crte.

    Evo fotke:
    https://ibb.co/grVzLbz [ibb.co]

    Znaci samo kineske trakice su mi pozitivne, svi ostali - nisu! (First sign plasticni, first sign trakica, ni clear blue)

    Jel ima tko iskustva s tim trakicama s aliexpressa ili ebay-a iz Kine? Kaj da si mislim sad? 🙈

    Anatres, sjecam te se, bile smo u ljetnim bebicama zajedno.
    Ja sam prva i to mozda dva dana prije tebe izasla radi misseda u 9tt i nakon dva dana vidim sto se dogodilo tebi i totalno me i to pogodilo, obzirom da sam jos bila i pod traumama radi svog slucaja.
    I evo u slicnoj smo situaciji, kasni mi danas treci dan, nemam niti ja neke simptome izrazene osim mozda malo osjetljivijih cica i tu i tamo probadanja u maternici. Radila sam test na dan ocekivane ali negativan i to neki iz Bipe ne znam naziv i sad isto imam neki kineski doma, koji sam uzela uz lh trakice da se pripremim za iduci ciklus i pokusaj. Nisam jos radila taj, ali sam si dala rok, da ako ne dodje do nedjelje radit cu taj kineski, jer nekako ovo kasnjenje pripisujem antibioticima ili tabletama sto pijem za tsh.
    Iskreno, mislim da ako je tvoj pozitivan, ne moze biti lazno pozitivan, tako da bi ti potiho cestitala… i nema sta ne vjerovat tim kineskim, cak su i bolji od clear blu testica po nekim iskustvima od prije. Javi ishod svakako. 🤗


    Ja bar mislim da si ti ta anatres, ak sam pobrkala ispricavam se. 😅

    🧔 -32
    👩 -32
    ( prve trudnoce )
    06/2021 - spontani u 6tt 👼
    11/2021 - missed ab u 11tt 👼
    🌸 2/2023 - baby S 🌸
    • Trombofilija (PAI 4G/4G + MTHFR) - Asp. + Noval.
    [tickerfactory.com]

  • Antares

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Lea06, jes, to sam ja. Sjecam se i ja tebe.
     Žao mi je da se sjecamo jedna-druge po tome.  😞

    Povukla sam se s foruma iza toga jer mi je bilo baš teško čitati, a nakon onog šoka na pregledu, dozivjela sam bas ruzno iskustvo u bolnici. 

    Strasno. Isto sam zavrsila istraumatizirana. I sad se polako oporavljam. 

    Nekak sam ovaj ciklus bila sigurna da nece. Em nismo gađali plodne dane, em se nekako spremamo za ljeto. Di cemo, sta cemo. 
     
     Meni isto danas kasni treci dan. A ne kasni inace, ako i da, iznimno rijetko.
     Isto nemam nekih simptoma. Zapravo jako razlicito u odnosu na onaj prosli put kad mi je cb pokazao odmah plus na dan ocekivane menge, a jos sam imala bas neke jake o cudne simptome. 
    Tipa, vec 5-6 dana prije menge sam se pocela dizati usred noci jer sam morala na wc. Sise su mi postale drugacije. Kao izrazenije. Naduta sam bila. Bolilo me stalno nesto. 

    Sad nist. Zato me zbunilo. 🤨

    Javi kak ide dalje, mozda se vidimo na zimskim bebama. 🥳

    👦30
    🙍‍♀️32
    + 13.9.2021. 🥳
    5.10.2021. ❤ 6+6 (uzv 6+2)
    19.10.2021. missed ab 🖤

  • Avatar Lota 🌼

    Lota 🌼

    Broj poruka: 299

    Prijavi adminu

    Antares

    Lea06, jes, to sam ja. Sjecam se i ja tebe.
    Žao mi je da se sjecamo jedna-druge po tome. 😞

    Povukla sam se s foruma iza toga jer mi je bilo baš teško čitati, a nakon onog šoka na pregledu, dozivjela sam bas ruzno iskustvo u bolnici.

    Strasno. Isto sam zavrsila istraumatizirana. I sad se polako oporavljam.

    Nekak sam ovaj ciklus bila sigurna da nece. Em nismo gađali plodne dane, em se nekako spremamo za ljeto. Di cemo, sta cemo.

    Meni isto danas kasni treci dan. A ne kasni inace, ako i da, iznimno rijetko.
    Isto nemam nekih simptoma. Zapravo jako razlicito u odnosu na onaj prosli put kad mi je cb pokazao odmah plus na dan ocekivane menge, a jos sam imala bas neke jake o cudne simptome.
    Tipa, vec 5-6 dana prije menge sam se pocela dizati usred noci jer sam morala na wc. Sise su mi postale drugacije. Kao izrazenije. Naduta sam bila. Bolilo me stalno nesto.

    Sad nist. Zato me zbunilo. 🤨

    Javi kak ide dalje, mozda se vidimo na zimskim bebama. 

     
    Jesi jesi, ti si ta Antares, isla sam vrtiti na pocetak ljetne bebe, jer sam vec pomislila da sam se izblamirala. 😅
    Te traume ce tesko iz nas, pogotovo kad napokon i ugledamo tu crticu dugoocekivanu. 
    A mi smo pak gadjali plodne dane, ali nisam osjetila ovulaciju, koju inace osjetim, tako da ocito je ili bila kasnije ili je nije ni bilo. Isti tako nije mi bas u praksi da kasni, ali pripisujem antibioticima. 
    Malo po malo i prizvala sam svoju crvenu, danas stigla u pol radnog vremena. Nsam toliko razocarana jer sam ju zaista ocekivala, tako da sam spremna za iduci ciklus i pokusaj. 
    stooo znaci da se jos uvijek se stignemo druziti na zimskim bebama.
    Tebi zelim svuuuu srecu, samo 💪

    🧔 -32
    👩 -32
    ( prve trudnoce )
    06/2021 - spontani u 6tt 👼
    11/2021 - missed ab u 11tt 👼
    🌸 2/2023 - baby S 🌸
    • Trombofilija (PAI 4G/4G + MTHFR) - Asp. + Noval.
    [tickerfactory.com]

  • Antares

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    I moja vještica je sad došla. Ili je bila biokemijska ili su kineski testić potrgani. 😂

    Ali isto nisam nekak razočarana, ovaj mjesec nismo baš nešto pokušavali, tak da, idemo dalje. 🥳

    Želim ti puno sreće i da se tipkamo na nekoj zajedničkoj “bebe” temi. 😘

    👦30
    🙍‍♀️32
    + 13.9.2021. 🥳
    5.10.2021. ❤ 6+6 (uzv 6+2)
    19.10.2021. missed ab 🖤

  • Avatar Lota 🌼

    Lota 🌼

    Broj poruka: 299

    Prijavi adminu

    Antares

    I moja vještica je sad došla. Ili je bila biokemijska ili su kineski testić potrgani. 😂

    Ali isto nisam nekak razočarana, ovaj mjesec nismo baš nešto pokušavali, tak da, idemo dalje. 🥳

    Želim ti puno sreće i da se tipkamo na nekoj zajedničkoj “bebe” temi. 😘


    A daj zezas, hahahah eto na, onda odbrojavamo do iduceg ciklusa, lagaaniini.
    Nista kina, samo cb 😅 
    Sretno jos jednom i tebi, “vidimo” se za cca mjesec dana na zimskim bebama. 💪😘

    🧔 -32
    👩 -32
    ( prve trudnoce )
    06/2021 - spontani u 6tt 👼
    11/2021 - missed ab u 11tt 👼
    🌸 2/2023 - baby S 🌸
    • Trombofilija (PAI 4G/4G + MTHFR) - Asp. + Noval.
    [tickerfactory.com]

  • Avatar LoraPoznjak

    LoraPoznjak

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/QCTBwct [ibb.co] 
    Zadnja menga je bila 30.4 ujedno i spontani, bez kiretaze. Krvarenje je trajalo nekih 7 dana, beta vadjena i negativna. 
    Za ovulaciju nisam sigurna jel bila, inace znam tocno u dan kad je, ali kako sam imala spontani i krvarenje je trajalo malo duze nego inace, nisam bas ni obracala paznju. Menga je trebala stic 27.5, danas je 1.6 i nje nema… imam blage mucnine, ucestalije mokrenje nego inace, grudi su osjetljive i “teske” …ja na testovima primjetim blage, jedva vidljive crtice, bolje se vide uzivo nego na kameri. Danas svakako idem vadit betu da se vidi, al zanima me jel moguce da je trudnoca vec, i jel prerano za testiranje? 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    LoraPoznjak

    https://ibb.co/QCTBwct [ibb.co]
    Zadnja menga je bila 30.4 ujedno i spontani, bez kiretaze. Krvarenje je trajalo nekih 7 dana, beta vadjena i negativna.
    Za ovulaciju nisam sigurna jel bila, inace znam tocno u dan kad je, ali kako sam imala spontani i krvarenje je trajalo malo duze nego inace, nisam bas ni obracala paznju. Menga je trebala stic 27.5, danas je 1.6 i nje nema… imam blage mucnine, ucestalije mokrenje nego inace, grudi su osjetljive i “teske” …ja na testovima primjetim blage, jedva vidljive crtice, bolje se vide uzivo nego na kameri. Danas svakako idem vadit betu da se vidi, al zanima me jel moguce da je trudnoca vec, i jel prerano za testiranje?


    Pozitivno

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Monna

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Pozdrav; 
    Evo ovako primijetila sam u zadnjih par dana neke simptome no umor već osjecam više od tj dana i to me naposljetku ubijalo spavalo mi se je jako… Trenutni simptomi su poput grčenja u jajnicima to mi traje cak od kraja menstruacije ove zadnje, pojavio se svijetlozuckasti iscjedak isto od menstruacije no to mi je znalo bit i u ovim prošlim trudnoćama.. već 3 dana počela sam ic malo malo na wce piškiti, trbuh mi je jako napuhan (5 dana) i imam osjecaj kao da neko sjedi mi na maternici, kod dojiki samo me svrbe bradavice i malo su se stisnule, i jedan od jačih simtopa koji traje već 3 dana su glabovolja vrtoglavica i slabost .. bole me ramena ne jako al osjecam bol i u donjem djelu leđa. 
    Pošto sam imala biokemisku trudnocu u 2 mj ove godine (tad kad sam saznala kasnila mi je 4 dana) i onda sam prokrvarila i dobila duphaston tablete no na kraju plod je otišao. 
    Menga mi je bila 19.05.  S tim da mi je kasnila 3 dana trebala sam ju dobiti 16.05. no dobila sam ju 19.05. 
    Trajala 6 dana (ciklus mi je otprilike 27 dana sada -bar mi tako kalendar pokazuje) inače menga mi nije kraća od 7 dana (8-9 dana ju znam imati. 

    Sad sam napravila 6 dana ranije test na trudnocu (trebam dobiti 15.06. Po kalendaru) i pokazala mi se je bljeda crtica .. Trudna sam. E sad ja vas molim da mi date neki savjet i što mi je činiti. Pricekat ću ovu sad menstruaciju al htjela bih nap pregled jer mi nikako nije jasno u kojem periodu sam mogla ostati trudna. I dal nije ovo malo pre kratko vrijeme za ovakve simptome. Izgubljena sam i pokušavam se pribrati i što manje razmišljati o tome. Svakako bi mi svaki savijet dobrodošao.. 
    HVALA 

    👩27 🧔30
    3 mj 2021. -van.mat T 😮😞😱
    2 mj 2022. -biokemiska 😐😔
    6 mj 2022. - ➕️ ?! ❤🍀

  • Avatar kk1109

    kk1109

    Broj poruka: 475

    Prijavi adminu

    Bok, voljela bi cut vase misljenje…nisam neki ekspert za crtice i plusice. Piskila sam (pre)rano na testice i nisam sigurna jel umisljam. Radeni su na 9 dpo, niti jedan prvom mokracom, trakica popodne, CB navecer.
    Znam da ne mogu u nista jos biti sigurna ali ono sto me potaknulo tako rano je osjecaj nadutosti, zatezanje maternice,lagano pikanje u cicama i ono sto me zapravo stiltalo je to sto me ne privlace cigarete (inace pusim vec 13 god i nikako prestat)
    E sad, u prosloj t sam radila test tek 7 dana nakon kasnjenja i crta se vidla iz aviona. Sad tek trebam dobit za 6 dana i koristila sam one testove osjetljive na kolicinu od 25 (nije u DMu bilo onih od 10). Jel vidite vi plusic i crticu ili ja umisljam? Napravit cu s prvim jutarnjim urinom za dan dva pa vidjet kako napreduje 
    https://ibb.co/0YRv0mQ [ibb.co]
    https://ibb.co/8dn7mrz [ibb.co]
    https://ibb.co/w6y9dHT [ibb.co]

    🙋‍♀️- 27
    🙋‍♂️- 30
    4/2022 18 tt. naš mali anđeo _ Noa 🙏🏻🕯😇
    6/2022 ➕️ ❤🤞🌈
    18 DPO - beta 1086 🤗 /22 DPO- beta 5522🥰
    7/2022 kuca nam srceko 🤗❤️
    Stiže nam dečko 💙
    11.02.2023. Niko 👶💙
    Ta Bogu ništa nije nemoguće! ( Lk 1,37) 🍀

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.