Rano radjen test za trudnocu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Irri

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    swan05

    Samo da javim, ja danas prokrvarila 🥺 skupit snage i ajmo dalje…Irri, ako je tocno u sredini ciklusa, cini mi se da je jos prerano za implantacijsko, ali stvarno nikad ne mozes biti sigurna. I meni se dogodilo ovaj mjesec prvi put da sam malo prokrvarila tijekom uzimanja Duphastonea, a citala sam da se zna dogoditi i za vrijeme ovulacije…ja bih na tvom mjestu jos malo pricekala


    I ja isto nekako vjerujem da je zbog Dufastona. Jer i do ugnježđednja treba proci do 10 dana nakon ovulacije pa bi to tome ispalo da sam imala maltene odmah nakon M. Hvala na odgovoru 🙂

  • Avatar Silver Moon

    Silver Moon

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    One test tramice koliko su pouzdane.
    Ne znam odrediti kad treba doxi s obzirom na cikluse, ali danas mi je 30 i bilo je negativno.
    U uto sam narucena na redovan pregled gin
    1mj 36
    2mj 32
    3mj 34
    4mj 31
    5mj31
    6mj28 i sad 7mj danas mi je 30.dan
    Kad bi po vama jod mene bila ovulacija ?

    💃 25
    🤵29
    Nepravilni ciklusi od 28 do 35dana, najcesce 32-33 ponekad se oduzi 42-43/45/48
    Cista lijevi 3cm vodena 2019.,
    Cista desni jajnik 5cm žutog tijela 2.2021g
    Femisan a kapi 1
    Vrkuta čaj
    Matičnjak čaj
    Lh trakice bezuspješn
    Fertilup za muskarce
    Letrozol, folacin , duphastone, vitamin d..
    1.postupak IUI 11.9.23.
    Asthenozoosperia 18%, 40% pokretnih …

  • Avatar Silver Moon

    Silver Moon

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    Marija1994

    Leptir2014

    One test tramice koliko su pouzdane.
    Ne znam odrediti kad treba doxi s obzirom na cikluse, ali danas mi je 30 i bilo je negativno.
    U uto sam narucena na redovan pregled gin
    1mj 36
    2mj 32
    3mj 34
    4mj 31
    5mj31
    6mj28 i sad 7mj danas mi je 30.dan
    Kad bi po vama jod mene bila ovulacija ?

    Ja imam cikluse 30-35 dana, rekle su mi cure sa foruma da pocnem sa trakicama 12 DC, mislim da i ti tako mozes


    Nisu meni trakice dobre koristila sam plave i zelene i one krenu vec od 10dana tamniti i budu iste jacine tamne.
    Nijedan dan ne potamne jako sve su blijede.
    Tipa jesu 2crte ali jako blijede. I one od 10dana do 22-23budu iste jacine tamne i samo odjednom posvjetle.
    Trebale bi ici sve tamnije i tamnije a one su iste nijanse.Kod mene to ne pali

    💃 25
    🤵29
    Nepravilni ciklusi od 28 do 35dana, najcesce 32-33 ponekad se oduzi 42-43/45/48
    Cista lijevi 3cm vodena 2019.,
    Cista desni jajnik 5cm žutog tijela 2.2021g
    Femisan a kapi 1
    Vrkuta čaj
    Matičnjak čaj
    Lh trakice bezuspješn
    Fertilup za muskarce
    Letrozol, folacin , duphastone, vitamin d..
    1.postupak IUI 11.9.23.
    Asthenozoosperia 18%, 40% pokretnih …

  • Avatar Silver Moon

    Silver Moon

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    Meni danas 32dan, a prosli mjesec dobila 28dan.U uto sam narucena na pregled tad mi bude 34.dan,  ukoliko ne dobijem… Ak nisu ciklusi uvjek isti dan tesko je znati ovulaciju. Saznas ovulaciju za ovaj mjesec a idući se ciklus pomakne.  Zeznuto je to sve 🤣

    💃 25
    🤵29
    Nepravilni ciklusi od 28 do 35dana, najcesce 32-33 ponekad se oduzi 42-43/45/48
    Cista lijevi 3cm vodena 2019.,
    Cista desni jajnik 5cm žutog tijela 2.2021g
    Femisan a kapi 1
    Vrkuta čaj
    Matičnjak čaj
    Lh trakice bezuspješn
    Fertilup za muskarce
    Letrozol, folacin , duphastone, vitamin d..
    1.postupak IUI 11.9.23.
    Asthenozoosperia 18%, 40% pokretnih …

  • Avatar Silver Moon

    Silver Moon

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    Može.
    Uzbuđena sam jer jos nije dosla.
    27dan ciklusa mi test bio neg.
    Po meni od 14-20su meni plodni dani. Pa opet razmisljam ukoliko su mi plodni mozda bili kasnije tipa 18-20dana ciklusa onda je svakako bilo rano bilo napravit 27dan test(7dana nakon odnosa) ali bzv mi je bacat pare na testove pa cu danas vidjeti sto se dogada. Mozda mi nesto bude dala da mi se ciklusi srede i ako ima cista pitat cu ju sto koristit jer mi idu na zivce. Imala sma ih dvaput za one koje znam .Jednom 43dan, jednom 45.Užas.
    Onda od 28dana kad trebam dobit cekam i svaki dan pazim da budem spremna uloske, tamponi i sve do 45dana…Koma je to cekanje. Ugl javim sto smo otkrili i sto slijedi.

    Danas mi je 34.dan
    Pomalo mislim da se cista opet vratila, vidjet cu danas. Bilo bi super da nije cista. Tocno ne mogu zamislit kako bi partner reagirao.Vjerojatno nebi mogao vjerovati nakon 5g.
    On je sad na terenu i bilo bi lijepo iznenađenje. Dolazi svaki vikend

    💃 25
    🤵29
    Nepravilni ciklusi od 28 do 35dana, najcesce 32-33 ponekad se oduzi 42-43/45/48
    Cista lijevi 3cm vodena 2019.,
    Cista desni jajnik 5cm žutog tijela 2.2021g
    Femisan a kapi 1
    Vrkuta čaj
    Matičnjak čaj
    Lh trakice bezuspješn
    Fertilup za muskarce
    Letrozol, folacin , duphastone, vitamin d..
    1.postupak IUI 11.9.23.
    Asthenozoosperia 18%, 40% pokretnih …

  • Avatar Silver Moon

    Silver Moon

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    Iskreno nis mi nije rekla
    Bila je ovulacija iz desnog jajnika
    Ali ne zna kad.
    I sad cu dobit za dan dva menstr.
    I ja nju pitam mogu li doci za tjedan dana opet da vidim jel ima sigurno i kad je ovul.i kaze ona kao nemoze se to znat bla bla…kaze ciklusi su ti od 28-36 i mozes samo unazad 14dana racunat 😂
    I sta sad meni vrijedi ako izracunam unazad? 🤣 trebam znati valjda unapred 🤔
    Izgleda da cu skupo platiti privatnika dok dobijem sve sto me zanima.
    Bas mi je pomogla nema sta. 😂
    Jedino me zanimalo jel imam ovulaciju i koje dane otprilike su mi plodni al ona nis to ne govori samo da imam pa super da imam haha xD
    Jos kaze da cu tesko pogodit taj dan zbog razlicitih ciklusa.
    Nista bez privatnika izgleda…
    Sretno !

    💃 25
    🤵29
    Nepravilni ciklusi od 28 do 35dana, najcesce 32-33 ponekad se oduzi 42-43/45/48
    Cista lijevi 3cm vodena 2019.,
    Cista desni jajnik 5cm žutog tijela 2.2021g
    Femisan a kapi 1
    Vrkuta čaj
    Matičnjak čaj
    Lh trakice bezuspješn
    Fertilup za muskarce
    Letrozol, folacin , duphastone, vitamin d..
    1.postupak IUI 11.9.23.
    Asthenozoosperia 18%, 40% pokretnih …

  • Avatar Silver Moon

    Silver Moon

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    Ja jucer zvala i 250kn za folikulometriju rade u mom gradu gdje zivim sto je super.Mogu doslovce pjeske ili s autom.

    S tim da se dođe 10dan.
    I onda oni odrede otprilike kad bi bila ovulacija, ako je rano 10.dan onda te naruce i 12dan(dva dana kasnije)i taj drugi pregled je gratis. 

    E sad ja razmisljam sto ako je i 12.dan rano.
    Onda vjerojatno opet platim jos 250kn.
    Naruce me valjda 14.dan i opet 16.dan…
    Vidjet cu…

    Iskreno to i nije skupo jer ce mi rec kad ovuliram kad su plodni, a to mi je vazno jer mi nije svaki mj isti. Ovuliram li uopce, meni kazu da su odlicni jajnici, da ovuliram i da je sve oke, al su lijeni pa kasnije dobim nekad… Ustvari mozda otkrijemo neki drugi problem i kako to rjesit.
    Mislim ne zuri mi se odmah danas imat djecu , ali cini mi se da jako dugo traje.
    Nije par dana, mjeseci vec par godina,  a osjecam se kao da nista nemozemo napravit.Traje 5god i smatram da ako nista ne piduzmemo da ce jos toliko potrajati. Ono kaze mi gin bude vam tesko to uloviti jer je svaki mj drugaciji moze ti bit plodno 14, moze 20dan moze bilo koji dan između toga, a moze biti dan dva kasnije. Ako ti se desi stres moze ti se pomaknuti kasnije da bude ovulacija.
    I onda ispada da bi  bilo najbolje cjeli mjesec odnose imat.
    Prištekati se od 0-24 🤣🤣

    Meni to tako se cini komplicirano da ja nez kako su ljudi uopce nastali.
    Znaci svaka cast nekome kome uspije od prve! Zamisli pogodis bas taj dan od prve i to slucajno. 

    Znaci proslo je 5g bez da pazimo, i 3godine kao ciljamo i neobicno mi je da toliko dugo traje. 

    Sad budemo neko vrijeme to pratili.
    Sretno svima! ;)

    💃 25
    🤵29
    Nepravilni ciklusi od 28 do 35dana, najcesce 32-33 ponekad se oduzi 42-43/45/48
    Cista lijevi 3cm vodena 2019.,
    Cista desni jajnik 5cm žutog tijela 2.2021g
    Femisan a kapi 1
    Vrkuta čaj
    Matičnjak čaj
    Lh trakice bezuspješn
    Fertilup za muskarce
    Letrozol, folacin , duphastone, vitamin d..
    1.postupak IUI 11.9.23.
    Asthenozoosperia 18%, 40% pokretnih …

  • ivo123

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav ženice…
    Ovako menstruacija mi je dosla dan ranije…Tokom m od prvog dana do zadnjega nisam imala nikakve menstrualne bolove dolje kao da je nisam ni imala…uz to kada stisnem bradavicu iscuri zuckaste tekucine (imam jedno dijete od god i pol) pa pomislim na kolostrum…zatim trajala je 5 dana kao i obicno i jucer zadnji dan dobijem bolove prema janicima i to jakog intenziteta i trajalo je neko vrijeme i popila sam lupocet i pocelo se smanjivati i prestalo navecer lezim i odjednom pocne opet jaka bol i opet drzi neko vrijeme i popusti me …Moze li se raditi o trudnoci? 

  • Mare30

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke🙂
    Stvari trebam dobiti nedobiti 20.8 i danas mi je 6dpo(inace mi ciklusi variraju od 28-32 dana) 
    Prema aplikaciji oplodnja je bila 17.dan
    Odnose smo imali 11.,16., i 17.dan
    Sto vi mislite o ovome testu
    Rađen navecer!
    Dali je moguce da vec potvrdi trudnocu tako rano ili se mozda cak oplodnja dogodila 11.dan,iako mi je to malo kratko na moj ciklus od proslog mjeseca kad je trajao 32.dana
    Evo slika:
    https://ibb.co/G00XGJ9 [ibb.co]

  • Foxa15

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    Mare30

    Pozdrav curke🙂
    Stvari trebam dobiti nedobiti 20.8 i danas mi je 6dpo(inace mi ciklusi variraju od 28-32 dana)
    Prema aplikaciji oplodnja je bila 17.dan
    Odnose smo imali 11.,16., i 17.dan
    Sto vi mislite o ovome testu
    Rađen navecer!
    Dali je moguce da vec potvrdi trudnocu tako rano ili se mozda cak oplodnja dogodila 11.dan,iako mi je to malo kratko na moj ciklus od proslog mjeseca kad je trajao 32.dana
    Evo slika:
    https://ibb.co/G00XGJ9 [ibb.co]


    Pozz Mare, vidla sam tvoju objavu na drugoj temi, ovo je pozitivan test ko kuca s obzirom da je radjen navecer, ali tesko da ce ginekolog vidjeti ista, prerano je. Mozes ga zamoliti da ti napise uputnicu za vadjenje bete cisto da pratis da li pravilno raste. Sretno 🥰

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.