Rano radjen test za trudnocu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar LoraPoznjak

    LoraPoznjak

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Napravila sam, tamna je crtica …to je to, hahaha! Sad jedva cekam 5.5 i pregled kod ginekologa. U utorak idem krv vadit pa cu ga pitat jel me moze ubacit za pregled prije, al msm da nema potrebe?

    [tickerfactory.com]

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    LoraPoznjak

    Napravila sam, tamna je crtica …to je to, hahaha! Sad jedva cekam 5.5 i pregled kod ginekologa. U utorak idem krv vadit pa cu ga pitat jel me moze ubacit za pregled prije, al msm da nema potrebe?


    To je odlicno da je potamnila, i sad pusti. Nemas potrebe dalje, sad sve ide svojim tokom, i ovoj fazi svakako ne mozes nista ni uraditi..niie 5.5 tako daleko, bice to taman da se sve fino vidi….🥰

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Avatar LoraPoznjak

    LoraPoznjak

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    SAYURI

    LoraPoznjak

    Napravila sam, tamna je crtica …to je to, hahaha! Sad jedva cekam 5.5 i pregled kod ginekologa. U utorak idem krv vadit pa cu ga pitat jel me moze ubacit za pregled prije, al msm da nema potrebe?

    To je odlicno da je potamnila, i sad pusti. Nemas potrebe dalje, sad sve ide svojim tokom, i ovoj fazi svakako ne mozes nista ni uraditi..niie 5.5 tako daleko, bice to taman da se sve fino vidi….🥰


    Necu sad vise radit testove, haha…ovo je dosta! Sad polako…i da sve bude ok 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar LoraPoznjak

    LoraPoznjak

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Kejsy  ❄️ ☃️🌸

    LoraPoznjak

    Napravila sam, tamna je crtica …to je to, hahaha! Sad jedva cekam 5.5 i pregled kod ginekologa. U utorak idem krv vadit pa cu ga pitat jel me moze ubacit za pregled prije, al msm da nema potrebe?
    Ma super bitno je, stvarno je bitno da je crica tamnija, vjeruj mi… To je to opusti se. Kad izvadis krv to mu svakako trebas javiti 8bar kod nas je tako, pa onda kazu ako treba doci ranije ili kasnije) ako tad budes imala cmedji iscjedak ili nesto tako onda mu i to javi obavezno cisto da cujes za savjet, a ako smatra da je to sve ok, nece pozurivati nista, jer ako se ode prerano nista se nece moci ni vidjeti, pa se samo budes stresirala nepotrebno.


    Kod ginekologa idem krv vadit, ovdje to odmah sve naprave… reci cu svakako sad u utorak sve tocno pa cu vidjet, al kontam da svakako ne vrijedi prije na pregled jer se ne bi vidjelo kako treba…tako da cu se strpit jos malo

    [tickerfactory.com]

  • Avatar LoraPoznjak

    LoraPoznjak

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Hvala 🥰

    [tickerfactory.com]

  • ajaa2

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima. Zadnja menstruacija je bila 08.3. Na dan kad je menga trebala doci radila test bio negativan, 2 dana posle ClearBlue digitalni test pozitivan i stajalo 2-3 tjedna, odem kod ginice ona nije vidjela plod s izgovorom mogucnosti rane trudnoce. Danas neki roskasti iscjedak se pojavio, uradim test sad kao 1-2 tjedna imam strah da li je neko imao slicno iskustvo. I da napomene citavo vrijeme imam blage pratece grceve ispod stomaka.

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    ajaa2

    Pozdrav svima. Zadnja menstruacija je bila 08.3. Na dan kad je menga trebala doci radila test bio negativan, 2 dana posle ClearBlue digitalni test pozitivan i stajalo 2-3 tjedna, odem kod ginice ona nije vidjela plod s izgovorom mogucnosti rane trudnoce. Danas neki roskasti iscjedak se pojavio, uradim test sad kao 1-2 tjedna imam strah da li je neko imao slicno iskustvo. I da napomene citavo vrijeme imam blage pratece grceve ispod stomaka.


    A pazi, trudna si ocigledno, a ginekolog ne moze vidjeti nista barem 10 dana od dana kada si trebala dobiti, to je istina. Taj test reaguje na vrijednost beta hcg ( hormon trudnoce) i on raste kako ti stanje napreduje u klinicku trudnocu ( trudnoca potvrdjena sa UZV). Ako ti je prvi test bio 2-3 tjedna, a drugi 1-2 tjedna, to moze da indicira pad vrijednosti Hcg-a, i u tom slucaju se najcesce radi o “ biohemijskoj trudnoci”, zove se biohemijska iz razloga sto se samo hemijskim putem otkriva ( reagensom sa kucnim testom iz urina ili krvi). U kombinaciji sa roskastim krvarenjem , rekla bih da je biohemijska u pitanu, a nadam se ipak da ce napredovati u klinicku trudnocu. Nazalost, u ovom momentu mozes samo otici vaditi hcg iz krvi, pa ponoviti za 2 dana opet, ako se vrijednost priblizno udupla onda ide ok….ili sacekaj jos par dana pa opet na UZV. Ako ti se krvarenje pojaca, nazalost nesto nije kako treba, i tijelo samo rijesava… :(

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Avatar tost

    tost

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Hej cure. Evo mene u iscekivanju…
    Ja i dragi bilo smo aktivni cijeli mjesec. 7 dana je do M.
    Ali se osjecam bas koma. Imam temperaturu vec 5 6 dana 37.2 bas mi je slabo nekako. Bole me noge i jos sam dobila malu upalu mjehura 🥲
    Cice me bole na dodir onako dobro me boli, juh 
    🌼

    20.01.2021.- ☹️ 8 tjedan

  • Avatar Lota 🌼

    Lota 🌼

    Broj poruka: 305

    Prijavi adminu

    ajaa2

    Pozdrav svima. Zadnja menstruacija je bila 08.3. Na dan kad je menga trebala doci radila test bio negativan, 2 dana posle ClearBlue digitalni test pozitivan i stajalo 2-3 tjedna, odem kod ginice ona nije vidjela plod s izgovorom mogucnosti rane trudnoce. Danas neki roskasti iscjedak se pojavio, uradim test sad kao 1-2 tjedna imam strah da li je neko imao slicno iskustvo. I da napomene citavo vrijeme imam blage pratece grceve ispod stomaka.


    Hej, kavo je stanje ? Jel sve u redu ipak ? 

    🧔 -32
    👩 -32
    ( prve trudnoce )
    06/2021 - spontani u 6tt 👼
    11/2021 - missed ab u 11tt 👼
    🌸 2/2023 - baby S 🌸
    • Trombofilija (PAI 4G/4G + MTHFR) - Asp. + Noval.
    [tickerfactory.com]

  • Antares

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Bok curke,

    Jel tko vjeruje trakicama s Aliexpressa? 

    Nakon missed ab, u 10 mj., malo smo odlučili stati jer je bio bas jedan tuzan/stresan period.
    Nedavno sam si kupila hcg trakice s aliexpressa iz kine 20 komada za neke sitne novcice, cisto onako da imam, iako bas nismo ciljali, ali niti se štitili. 

    Jučer sam trebala dobit mengu, napravim test danas ujutro, first sign negativan. Reko dobro, nit imam simptoma niti ista. 
    Reko ajde da vidim sta kaze kinez. 
    Negativan. 
    Odem ja fino u kuhinju i zaboravila se, vratim se nakon jedno pola sata, kad ono dvije crte na kineskoj trakici.

    Napravim drugi, eto crte kroz 10 min al nekakve bljedunjave. 
    Napravim clear blue - negativan.
    A proslu trudnocu, cb mi je ocekivani dan menge bio bas onak posten plus i to usred dana, ne s prvom mokracom. 

    Napravim jos dva kineska ( reko ajde nek je festa 😆) i ta dva pozitivna kroz 10-15 min. 
    Reko jebemti kineze, to je fejk sve, napravim s deckovom mokracom, nema crte. 

    Evo fotke:
    https://ibb.co/grVzLbz [ibb.co]

    Znaci samo kineske trakice su mi pozitivne, svi ostali - nisu! (First sign plasticni, first sign trakica, ni clear blue) 

    Jel ima tko iskustva s tim trakicama s aliexpressa ili ebay-a iz Kine? Kaj da si mislim sad? 🙈

    👦30
    🙍‍♀️32
    + 13.9.2021. 🥳
    5.10.2021. ❤ 6+6 (uzv 6+2)
    19.10.2021. missed ab 🖤

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.