Rano radjen test za trudnocu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Makicaaa

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu


     cao radila sam danas test kasni mi 10 dana, da li vidite drugu bas bledu liniju?

  • Makicaaa

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu
  • Avatar kk1109

    kk1109

    Broj poruka: 475

    Prijavi adminu

    Makicaaa


    Ja ne vidim link na sliku pa ako mozes stavi jos jednom :)

    🙋‍♀️- 27
    🙋‍♂️- 30
    4/2022 18 tt. naš mali anđeo _ Noa 🙏🏻🕯😇
    6/2022 ➕️ ❤🤞🌈
    18 DPO - beta 1086 🤗 /22 DPO- beta 5522🥰
    7/2022 kuca nam srceko 🤗❤️
    Stiže nam dečko 💙
    11.02.2023. Niko 👶💙
    Ta Bogu ništa nije nemoguće! ( Lk 1,37) 🍀

  • kata95

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav. Nemam redovnu menstruaciju, nekad dobijem skoro svaka 2 tjedna, nekad 3… Zadnju menstruaciju sam imala 14.6. A nezasticeni odnos 3.7. Radila sam test na trudnocu i bila je jedna crtica. Isla sam kod ginekologa i vidi se nesto sto je rekla da sam mozda trudna, poslala me je da izvadim hcg i pise da je razina 1.2 i kad je ocitala rekla je da je negativan. Sad mene muci, sta se onda to pokazalo na ultrazvuku? Kad sam googlala, djeluje mi ko ga gestacijska vrecica. Menstruaciju i dalje nemam. Dal je moguce da sam ipak trudna ali da je prerano za dokazivanje? Pritom da napomenem, da nazalost ne zelim trudnocu. 

  • kata95

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    _Sayuri_

    kata95

    Pozdrav. Nemam redovnu menstruaciju, nekad dobijem skoro svaka 2 tjedna, nekad 3… Zadnju menstruaciju sam imala 14.6. A nezasticeni odnos 3.7. Radila sam test na trudnocu i bila je jedna crtica. Isla sam kod ginekologa i vidi se nesto sto je rekla da sam mozda trudna, poslala me je da izvadim hcg i pise da je razina 1.2 i kad je ocitala rekla je da je negativan. Sad mene muci, sta se onda to pokazalo na ultrazvuku? Kad sam googlala, djeluje mi ko ga gestacijska vrecica. Menstruaciju i dalje nemam. Dal je moguce da sam ipak trudna ali da je prerano za dokazivanje? Pritom da napomenem, da nazalost ne zelim trudnocu.

    Ma nisi trudna sigurno bez brige. Da je to gestacijska vrecica beta bi imala vrijednost preko 1500, test iz krvi je pouzdan, sigurno tu nema trudnoce…


    Dal mozda znate sto bi to onda moglo bit? Imam sliku ultrazvuka ali ne znam postaviti. 

  • swan05

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Pozdrav žene! 
    Pokušavam zatrudnjeti već skoro godinu dana. Pijem Duphaston zbog neredovitih ciklusa 6 mjeseci i ovaj mjesec mi se prvi puta dogodilo da sam imala malo krvi na papiru isti dan kad sam popila zadnju tabletu (17.7.), a inače mi dolazi 3-4 dana kasnije. Napravila sam odmah test jer sam mislila da bi to moglo biti implantacijsko, ali bio je negativan. Trebala bih dobiti mengu za 2 dana, pa me zanima je li možda prerano rađen test? Od ostalih simptoma mi je sve jako slično pms-u, bolne grudi, leđa, pojačane emocije…

  • Avatar kk1109

    kk1109

    Broj poruka: 475

    Prijavi adminu

    swan05

    Pozdrav žene!
    Pokušavam zatrudnjeti već skoro godinu dana. Pijem Duphaston zbog neredovitih ciklusa 6 mjeseci i ovaj mjesec mi se prvi puta dogodilo da sam imala malo krvi na papiru isti dan kad sam popila zadnju tabletu (17.7.), a inače mi dolazi 3-4 dana kasnije. Napravila sam odmah test jer sam mislila da bi to moglo biti implantacijsko, ali bio je negativan. Trebala bih dobiti mengu za 2 dana, pa me zanima je li možda prerano rađen test? Od ostalih simptoma mi je sve jako slično pms-u, bolne grudi, leđa, pojačane emocije…


    Jesi radila test osjetljivosti 10 ili 25?
    Osobno je meni ovaj od 25 bio pozitivan na 9 DPO ali sve smo drugacije i mozda ti je kasnije bila implantacija. Ako ti je beta jos uvijek niska mozda ti ovaj ne pokazuje zato jos uvijek plusic. Ponovi kad zakasni, tad ces bit najsigurnija. Drzim fige🤞

    🙋‍♀️- 27
    🙋‍♂️- 30
    4/2022 18 tt. naš mali anđeo _ Noa 🙏🏻🕯😇
    6/2022 ➕️ ❤🤞🌈
    18 DPO - beta 1086 🤗 /22 DPO- beta 5522🥰
    7/2022 kuca nam srceko 🤗❤️
    Stiže nam dečko 💙
    11.02.2023. Niko 👶💙
    Ta Bogu ništa nije nemoguće! ( Lk 1,37) 🍀

  • swan05

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    kk1109

    swan05

    Pozdrav žene!
    Pokušavam zatrudnjeti već skoro godinu dana. Pijem Duphaston zbog neredovitih ciklusa 6 mjeseci i ovaj mjesec mi se prvi puta dogodilo da sam imala malo krvi na papiru isti dan kad sam popila zadnju tabletu (17.7.), a inače mi dolazi 3-4 dana kasnije. Napravila sam odmah test jer sam mislila da bi to moglo biti implantacijsko, ali bio je negativan. Trebala bih dobiti mengu za 2 dana, pa me zanima je li možda prerano rađen test? Od ostalih simptoma mi je sve jako slično pms-u, bolne grudi, leđa, pojačane emocije…

    Jesi radila test osjetljivosti 10 ili 25?
    Osobno je meni ovaj od 25 bio pozitivan na 9 DPO ali sve smo drugacije i mozda ti je kasnije bila implantacija. Ako ti je beta jos uvijek niska mozda ti ovaj ne pokazuje zato jos uvijek plusic. Ponovi kad zakasni, tad ces bit najsigurnija. Drzim fige🤞


    Uzela sam one trakice iz Dm-a, First sign duo, pise da se mogu koristiti i prije izostanka, ali mislim da su od 25, nisam tocno sigurna.  Sutra bi trebala dobiti, danas sam imala bijeli iscjedak, ali imam neki osjecaj da ovaj mjesec nije dobitan 🥺 Ako zakasni, napravit cu jos jedan test. Hvala ti na podrsci! Javim kako je proslo 😊

  • Irri

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima🤗 u 12 mjesecu sam imala pobacaj i sad od treceg mjeseca pokusavam ponovo zatrudnjeti. Pijem vec godinu i pol Dufastone zbog neredovitih ciklusa. Sad mi se ovaj ciklus prvi put desilo da sam tocno u sredini ciklusa imala rozkasto krvarenje i to svega par sati jedan dan. Ako gledam bas po pravilu to je bilo tocno na dan ovulacije, ali opet s obzirom na cikluse koji su redoviti samo pod tetapijom nikad ne znam dali je bas taj dan ovulacija ili ne. Mene zanima dali je netko imao slicno iskustvo i dali bi to moglo bit implantacijsko krvarenje?
    Hvala svima

  • swan05

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Samo da javim, ja danas prokrvarila 🥺 skupit snage i ajmo dalje…Irri, ako je tocno u sredini ciklusa, cini mi se da je jos prerano za implantacijsko, ali stvarno nikad ne mozes biti sigurna. I meni se dogodilo ovaj mjesec prvi put da sam malo prokrvarila tijekom uzimanja Duphastonea, a citala sam da se zna dogoditi i za vrijeme ovulacije…ja bih na tvom mjestu jos malo pricekala

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.