Rano radjen test za trudnocu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar kk1109

    kk1109

    Broj poruka: 475

    Prijavi adminu

    Anja 🌸 🧚

    kk1109

    Bok, voljela bi cut vase misljenje…nisam neki ekspert za crtice i plusice. Piskila sam (pre)rano na testice i nisam sigurna jel umisljam. Radeni su na 9 dpo, niti jedan prvom mokracom, trakica popodne, CB navecer.
    Znam da ne mogu u nista jos biti sigurna ali ono sto me potaknulo tako rano je osjecaj nadutosti, zatezanje maternice,lagano pikanje u cicama i ono sto me zapravo stiltalo je to sto me ne privlace cigarete (inace pusim vec 13 god i nikako prestat)
    E sad, u prosloj t sam radila test tek 7 dana nakon kasnjenja i crta se vidla iz aviona. Sad tek trebam dobit za 6 dana i koristila sam one testove osjetljive na kolicinu od 25 (nije u DMu bilo onih od 10). Jel vidite vi plusic i crticu ili ja umisljam? Napravit cu s prvim jutarnjim urinom za dan dva pa vidjet kako napreduje
    https://ibb.co/0YRv0mQ [ibb.co]
    https://ibb.co/8dn7mrz [ibb.co]
    https://ibb.co/w6y9dHT [ibb.co]

    Sretno neka crtica tamni, meni ovo izgleda super pozitivino. Clearblue nije pouzdan, ali nece te slagati bas svi testici. Tako da samo ti uradi sa prvim jutarnjim, najbolje za 2 dana. I sretno. Vidi se crtica basbez brige

    Kejsy ti si jelda? Danas sam na fejsu postavila sliku i tu je  plusic na CB digitalcu tako da sad vjerujem ovim sjenicama hehehe

    🙋‍♀️- 27
    🙋‍♂️- 30
    4/2022 18 tt. naš mali anđeo _ Noa 🙏🏻🕯😇
    6/2022 ➕️ ❤🤞🌈
    18 DPO - beta 1086 🤗 /22 DPO- beta 5522🥰
    7/2022 kuca nam srceko 🤗❤️
    Stiže nam dečko 💙
    11.02.2023. Niko 👶💙
    Ta Bogu ništa nije nemoguće! ( Lk 1,37) 🍀

  • Noa234

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Pozdrav,M mi kasni 1 dan,odnose smo imali kroz cijeli ciklus. Pa me zanima vase misljenje.

    Inace imam vrlo izrazene simptome PMS,ovaj put za sada skoro nesto blago,medutim non stop me tjera mokrit,mucnine kroz dan i vrtoglavica. Pa me zanima vase misljenje,od tolike zelje mi se priviđaju neke stvari.

    P.S. test je raden popodne,nije s 1 jutarnjim urin. Hvala žene na odgovorima  :)

    https://i.postimg.cc/qqH87Fxz/20220620-171704.jpg [i.postimg.cc]

  • Noa234

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Pozdrav,M mi kasni 1 dan,odnose smo imali kroz cijeli ciklus. Pa me zanima vase misljenje.

    Inace imam vrlo izrazene simptome PMS,ovaj put za sada skoro nesto blago,medutim non stop me tjera mokrit,mucnine kroz dan i vrtoglavica. Pa me zanima vase misljenje,od tolike zelje mi se priviđaju neke stvari.

    P.S. test je raden popodne,nije s 1 jutarnjim urin. Hvala žene na odgovorima  :)

    https://i.postimg.cc/qqH87Fxz/20220620-171704.jpg [i.postimg.cc]

  • Noa234

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Pozdrav,M mi kasni 1 dan,odnose smo imali kroz cijeli ciklus. Pa me zanima vase misljenje.

    Inace imam vrlo izrazene simptome PMS,ovaj put za sada skoro nesto blago,medutim non stop me tjera mokrit,mucnine kroz dan i vrtoglavica. Pa me zanima vase misljenje,od tolike zelje mi se priviđaju neke stvari.

    P.S. test je raden popodne,nije s 1 jutarnjim urin. Hvala žene na odgovorima  :)

    https://i.postimg.cc/qqH87Fxz/20220620-171704.jpg [i.postimg.cc]

  • Avatar kk1109

    kk1109

    Broj poruka: 475

    Prijavi adminu

    Noa234

    Pozdrav,M mi kasni 1 dan,odnose smo imali kroz cijeli ciklus. Pa me zanima vase misljenje.

    Inace imam vrlo izrazene simptome PMS,ovaj put za sada skoro nesto blago,medutim non stop me tjera mokrit,mucnine kroz dan i vrtoglavica. Pa me zanima vase misljenje,od tolike zelje mi se priviđaju neke stvari.

    P.S. test je raden popodne,nije s 1 jutarnjim urin. Hvala žene na odgovorima :)

    https://i.postimg.cc/qqH87Fxz/20220620-171704.jpg [i.postimg.cc]


    Meni ti se osobno cini da u trenu kad si slikala testic jos nije svu boju povuko jer mi djeluje razliveno…mozda sam fulala al meni se tak cini🤷‍♀️ imas koju drugu fotku?

    🙋‍♀️- 27
    🙋‍♂️- 30
    4/2022 18 tt. naš mali anđeo _ Noa 🙏🏻🕯😇
    6/2022 ➕️ ❤🤞🌈
    18 DPO - beta 1086 🤗 /22 DPO- beta 5522🥰
    7/2022 kuca nam srceko 🤗❤️
    Stiže nam dečko 💙
    11.02.2023. Niko 👶💙
    Ta Bogu ništa nije nemoguće! ( Lk 1,37) 🍀

  • LucyLu

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pozdrav

    Prije nesto manje od mjesec dana počelo mi je smrditi meso i sve što ima veze sa istim, čudne emocije (neobjašnjiv smijeh I suze)… i posumnjala sam na trudnoću. Odmah uradila test koji je negativan, nakon par dana ponovila također negativan. Menstruacija došla 3 dana ranije i jaako je oskudna… Čekam da stane i ne znam da li  ponovno da radim test… ili je u pitanju nešto drugo… da li je itko imao slično iskustvo?

  • Noa234

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    LucyLu

    Pozdrav

    Prije nesto manje od mjesec dana počelo mi je smrditi meso i sve što ima veze sa istim, čudne emocije (neobjašnjiv smijeh I suze)… i posumnjala sam na trudnoću. Odmah uradila test koji je negativan, nakon par dana ponovila također negativan. Menstruacija došla 3 dana ranije i jaako je oskudna… Čekam da stane i ne znam da li ponovno da radim test… ili je u pitanju nešto drugo… da li je itko imao slično iskustvo?


    Izvadi betu :)

  • jamesstoner

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Order online non-negotiable money and registered documents (WhatsApp: +4915217836699)

    cancellation of data;

    Email: paulhenry5638@gmail.com

    Vimini: topvendor420

    WhatsApp: +4915217836699

    We are the only one and the only producer of counterfeit banknotes, super unreliable 300 million of our products that are circulating in the world. Offer only NOTE and original documents of high quality counterfeit currency. Spediamo in tutto il mondo. We print and sell more banknotes from the city of 150 other currencies in the world. Ecco l'ha uccisa casee per essere un milonario. The only ones are perfectly finished, indistinguishable from the view and tattoos. We ship in different formats, packaging and content. All of our portable notes are all holograms and follow the water and the test of the light relay. We can directly direct the money to your home without the interference of the dogan. Abbiamo un'enorme quantità pronta in magazzino. EUR, USD E GBP.

  • jamesstoner

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    是 是 一支 拥有 多年 伪造 护照 护照 制造 的 专业 团队

    其他 其他 身份 标识 , 优质 假冒 标识 标识 的 生产者。 和

    超过 1000 个 个 doent ent 世界 上 流通。

    只 只 提供 真假 护照 、 司机 司机 的 优质 优质

    、 、 身份证 、 邮票 、 出生 出生 证明 国际 假 文凭

    Ol 高 品质 , 雅思 , esol , 学位 , 文凭 , 执照 , 身份证 , 护照

    购买 真实 数据库 注册 的 护照 、 身份证 身份证 、 驾驶 执照 、 在线 签证 、 信用卡 、 文凭 、 学位 、 、 出生 证明

    、 真正 的 注册 证书 如 、 、 、 GRE 托福 托福 、 、 M CaMLA 、 EFSET

    N 真假 护照 、 驾照 、 身份证 、 出生 、 、 、 、 SSN

    新奇 新奇 护照 、 驾驶 执照 、 身份证 身份证 、 签证 、 大麻 卡 、 雅思 文凭

    合法 合法 的 欧洲 / 美国 / 英国 护照 、 身份证 、 签证 、 驾照

    在线 购买 驾照

    I love you

    UKVI 雅思 和 雅思 生活 技能

    雅思

    美国 真正 的 美国 / 欧盟 / 英国 / 护照 护照 SSN 、 dl 、 、 IS VISA

    正宗 正宗 的 美国 绿卡 居民 许可证 许可证 驾驶 身份证 身份证

    Obtener certificados 、 、 托福 、 GMAT 、 GRE 、 托业

    购买 护照 原件 身份证 / 托福 / 雅思 / 托业 等

    国家 国家 / 地区 的 证书 ====== 购买 护照 、 驾照 驾照 、 、 、 / 托福 / 雅思 / 托业 和 高 品质 假币。 (英镑 、 美元 、 欧元 欧元 等)

    联系 信息
    : : Paulhenry5638@gmail.com
    : : Topvendor420
    WhatsApp: +4915217836699

     还可 还可 以为 英国 、 美国 、 意大利 意大利 等 国家 提供 工作 许可 等 文件。

    有 有 多年 生产 原始 质量 真假 护照 护照 、 身份证 、 驾驶 执照 和 许多 其他 身份证 件 的 经验 , 对于 以下 以下 国家 来说 真的 很 便宜 ; 瑞士 、 英国 、 美国 、 西班牙 、 、 瑞典 、 澳大利亚 奥地利 、 加拿大 加拿大 、丹麦 丹麦 、 厄瓜多尔 、 芬兰 、 、 法国 、 德国 、 以色列 、 新西兰 、 南非 等
     
    联系 信息
    : : Paulhenry5638@gmail.com
    : : Topvendor420
    WhatsApp: +4915217836699
     优质 优质 假 护照 、 驾照 、 、 签证 身份证 身份证

  • Mama.Dva.Decaka

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima. Podelicu svoje iskustvo ovde pa bih zamolila zenice sa slicnim ili istim iskustvom. Da mi napisu. Poslenja m je pocela 29. Maja ovulacija po mojem kalendaru pise 12. Juna. E sad nezasticen odnos je bio 13 juna. Da li je moguca teudnoca nakon ovulacije? Nije planirana trudnoca ali bi smo se jako obradovali da jesam trudna. Trebam dobiti u nedelju 26 juna. Tri dana za redom sam radila clear blu ultra osetljivi test i sva tri negativna. Imam bol u stomaku i ledjima vec evo mozda nedelju ipo drugih simptoma nema. Prve dve trudnoce su bile ostvarene sa po jednim nezasticenim odnosom. Zato sam sada jako jako radoznala. Sta vi mislite? Jesam li rano radila testove?  Treba li da sacekam da m zakasni? Prvu trudnocu sam saznala nakon kasnjena m. Drugu 5 dana ranije. Hvala unapred. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.