Rano radjen test za trudnocu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • sm7

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima,
    Bit ce malo duzi post,pa isprike odmah 😊
    Nasa situacija je malo komplicirana,postoji velika vjerojatnost odstranjivanja oba jajovoda (cekamo jos neke pretrage). Bila sam na ultrazvuku 1.4.na kojem mi je receno da ovuliram i eto savjet je bio nek pokusamo. Imali smo odnose i prije ovulacije i na dan ovulacije. Tu noc sam osjetila kratko probadanje na strani gdje je bila ovulacija. 5.4.opet osjecam bolove na toj strani,mozda u periodu od 5,6 sati. U subotu 9.4.,prelezala cijeli dan jer me lijeva strana dolje ubijala isto kao i donji dio leda te strane. U nedjelju nema boli, nakon rucka tjera me na povracanje (nije bas nesto bilo,vise sline) i od onda mi je konstantno muka,onaj osjecaj u zelucu kad se ima nervoza za nesto,zna mi smetati dim cigarete. U ponedjeljak se bila nestrpljiva i napravila test koji je bio negativan (11.dan od ovulacije,raden kasno popodne).Navecer sam opet povracala,nesto vise nego dan ranije,pojela malo jogurta koji mi je isto lose sjeo. Danas nisam mogla napraviti test s prvim jutarnjim urinom (nosila za pretrage isti),pa sam s drugim,negativno. Prvi put clearblue koji ima osjetljivost iznad 25,a danas first sign koji bi trebao i manju razinu osjetiti.
    Znam da ludim,i da sam svjesna da je mozda sve to u mojoj glavi,jer se jako nadam cudu da ostanem trudna i da necu morati na operaciju.
    Zanimaju me vasa misljenja i savjeti.
    Hvala vam

  • Milena07

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Bog cure! Jedno cudno pitanje. Da li je u pozi u kojoj je zena gore a muskarac lezi na ledjima gotovo nemoguce ostati trudan? To sam procitala na raznim portalima, jer kao sperma iscuri zbog gravitacije. Ima logike, a nama je to trenutno jedini moguci polozaj zbog muzevljeve povrijede. :/

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Milena07

    Bog cure! Jedno cudno pitanje. Da li je u pozi u kojoj je zena gore a muskarac lezi na ledjima gotovo nemoguce ostati trudan? To sam procitala na raznim portalima, jer kao sperma iscuri zbog gravitacije. Ima logike, a nama je to trenutno jedini moguci polozaj zbog muzevljeve povrijede. :/


    Nije, sanse jesu malo manje, ali i dalje udje dosta sperme, lezi odmah poslije toga …

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Avatar LoraPoznjak

    LoraPoznjak

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Jutro… evo ovako, posljednja menstruacija je bila 10.3, u međuvremenu smo imali nezasticene odnose 16., 20 i 28.3 
    Na bebi radimo, ali ne tako aktivno kao prije par godina…uglavnom, imala sam redovan pregled 21.3 i ginekolog je rekao ako zelimo bebu da je taj dan, ili dan poslije savrsen. Mi smo odnose imali kako sam napisala… ciklusi mi traju 28-29 dana, nikad ranije ne dobijem od toga. E sad, posto sam bila cudna sama sebi, 4.4 sam napravila test popodne negativan i kasnije taj dan sam dobila… krvarenje je bilo cudno, ne kao prije, ali kako koristim casicu, mislila sam da je i do nje, vise je bilo smedji iscjedak… e sad, meni je od tog 4.4 stalno slabost neka, vrtoglavice, glavobolja, mucnine, grcevi u stomaku, bijelo-do blijedo zuti iscjedak, grudi su mi osjetljive, ali ne jako, place mi se pa mi se ne place, mokrit moram svako malo, zgaravicu imam od mlijeka i kave. I posto sam si cudna, neki crv sumnje u meni i ja sam 11.4 napravila test kad sam dosla sa posla, nakon 4 minute vidjela sam blijedu drugu crticu…. prvo sam mislila da umisljam, pa sam okretala test, pod drugim svijetlom gledala i crtica se vidi, drugi dan sam ponovo radila test isto kasnije popodne, isto blijeda crtica. Taj dan sam kupila digitalni test i drugo jutro, 13.4 sam napravila ponovo, digitalni, test je pokazao + i tjedne trudnoce 1-2 …Termin kod ginekologa imam 5.5, a iduci utorak idem vadit krv 
    Dajte mi recite, jel imala koja slucaj tako rano otkrivanje ili sta?! Ja sam tocno znala kad su mi plodni dani i kad trebam dobit, a ovo me sad pozitivno sokiralo… tj jos nekako ne vjerujem u to sve, strah me poveselit se bilo cemu.
    Iza sebe imam jednu urednu trudnocu, sin je 7 godina, a prije 3 godine sam imala spontani…

    [tickerfactory.com]

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    LoraPoznjak

    Jutro… evo ovako, posljednja menstruacija je bila 10.3, u međuvremenu smo imali nezasticene odnose 16., 20 i 28.3
    Na bebi radimo, ali ne tako aktivno kao prije par godina…uglavnom, imala sam redovan pregled 21.3 i ginekolog je rekao ako zelimo bebu da je taj dan, ili dan poslije savrsen. Mi smo odnose imali kako sam napisala… ciklusi mi traju 28-29 dana, nikad ranije ne dobijem od toga. E sad, posto sam bila cudna sama sebi, 4.4 sam napravila test popodne negativan i kasnije taj dan sam dobila… krvarenje je bilo cudno, ne kao prije, ali kako koristim casicu, mislila sam da je i do nje, vise je bilo smedji iscjedak… e sad, meni je od tog 4.4 stalno slabost neka, vrtoglavice, glavobolja, mucnine, grcevi u stomaku, bijelo-do blijedo zuti iscjedak, grudi su mi osjetljive, ali ne jako, place mi se pa mi se ne place, mokrit moram svako malo, zgaravicu imam od mlijeka i kave. I posto sam si cudna, neki crv sumnje u meni i ja sam 11.4 napravila test kad sam dosla sa posla, nakon 4 minute vidjela sam blijedu drugu crticu…. prvo sam mislila da umisljam, pa sam okretala test, pod drugim svijetlom gledala i crtica se vidi, drugi dan sam ponovo radila test isto kasnije popodne, isto blijeda crtica. Taj dan sam kupila digitalni test i drugo jutro, 13.4 sam napravila ponovo, digitalni, test je pokazao + i tjedne trudnoce 1-2 …Termin kod ginekologa imam 5.5, a iduci utorak idem vadit krv
    Dajte mi recite, jel imala koja slucaj tako rano otkrivanje ili sta?! Ja sam tocno znala kad su mi plodni dani i kad trebam dobit, a ovo me sad pozitivno sokiralo… tj jos nekako ne vjerujem u to sve, strah me poveselit se bilo cemu.
    Iza sebe imam jednu urednu trudnocu, sin je 7 godina, a prije 3 godine sam imala spontani…


    Ako ti je digitalac pozitivan, trudna si, nemas vise sta da razmisljas. Nije ti uopste rano pokazao, pokazao je skolski idealno, i sve se uklapa kako bini trebalo biti. Opusti se, uzivaj, cekaj pregled, i pij dosta magnezija..

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Avatar LoraPoznjak

    LoraPoznjak

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Da ne odgovaram pojedinacno, hvala vam! Danas sam svakako planirala otic kupit jos jedan test pa napravit 🙈 
    Al kazem, mene je to krvarenje, sto sam ja upisala pod menstruacija zbunilo, jer implantacijsko krvarenje ne bi trebalo bit 4 dana, ili? Al dobro, testovi su pozitvni, danas cu kupit jos pa napravit, a u utorak idem svakako krv vadit pa cu znat tocno sve… pijem fembion baby, to sam si kupila i pocela pit nekako kad sam bila kod ginekologa na pregledu, magnezij imam kuci, onaj u granulama, sto se samo proguta, moze taj? Ili? 
    Pa mene strah jer sam imala spontani prije tri godine, a prva trudnoca je, pa ajmo rec skolska bila, i sad ovo i to krvarenje, pa me malo panika uhvatila, al ja sam panicar inace, hahaha 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar LoraPoznjak

    LoraPoznjak

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Pa kazem, ja sam ga imala 4.4, jos sam taj dan  popodne napravila test, bio je negativan i nakon pola sata sam dobila.. ja upisala u kalendar da je menstruacija…kako koristim casicu, nisam bas obracala paznju jel ouno ili ne, al kako mi se cinilo i po praznjenju nije bilo kao normalna menstruacija, al ja sam to prepisala da je eto, takav ciklus.. i kazem, tj dana poslije zbog tog da placem na glupost aj reko da napravim, i popodne kad sam dosla sa posla napravila i dvije crtice…drugi dan isto i 13.4 sam napravila digitalni i kazem, +1-2 tjedna 
    Simptomi su svi drugi prisutni, kako sam i napisala, plus jos onaj osjecaj kao ds sam dobila, al nista 😁  

    Sliku sam probala ucitat, ali mi nece, pise da nije moguce

    [tickerfactory.com]

  • Avatar LoraPoznjak

    LoraPoznjak

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Ahaa, evo idu: 
    https://ibb.co/wwcGRz9 [ibb.co]
    https://ibb.co/BTZcpS4 [ibb.co]
    https://ibb.co/V061fbS [ibb.co]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar LoraPoznjak

    LoraPoznjak

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Kejsy  ❄️ ☃️🌸

    LoraPoznjak

    Ahaa, evo idu:
    1https://ibb.co/wwcGRz9 [ibb.co]
    2https://ibb.co/BTZcpS4 [ibb.co]
    3https://ibb.co/V061fbS [ibb.co]
    Super je to samo ti ponovi testic taj sa crticama da sad vidis koliko su tamnije


    Hocuu danas 😁

    [tickerfactory.com]

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Ne ponavljaj nista, samo ces se bezveze opteretiti tamnjenjem linija a ako ne tamni odmah ne mora da znaci da nesto lose ide. Samo ces sebi nabiti stres. A to ti sada nije potrebno. Opusti se, uzivaj, plusic je tu, i cekamo prvi pregled. A to krvarenje moze biti svasta, najvjerovatnije hematomcic neki mali pukao ili je u fazi reapsorbcije..bice ok 😉

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.