Rano radjen test za trudnocu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Nik135

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Ne, 3. Ali se osjećam jednako uzbuđeno kao da je prvi😆
    Tako sam u obje prethodne trudnoće bila nervozna I nestrpljiva..  ali uvijek sam znala da je to to😊😊
    Tebi?

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar tost

    tost

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Meni se desilo da sam ostala trudna, ali se desio spontani..proslo je godinu dana od toga. Nismo se dragi i ja nesto ekstra trudili od tada. . i opet smo odlučili probati, i sada cekam da li mi doci menstruacija. S time da sam si ciljala plodne dane, i u medjuvremenu pila i nekakve vitamine .. 
    Imam simptome to da sam umorna i da me cice bole ali to imam skoro svaki put pred mengu s time da mogu reci da ipak malo intenzivnije. I da sam nervoznija nego inače… Jel su tebi sve trudnoce bile urednu?

    20.01.2021.- ☹️ 8 tjedan

  • Nik135

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Jesu, jesu. Nisam nikada ni imala velikih problema sa začečem, s tiim da sam imala jednu biokemijsku trudnoću za koju nebi ni znala da nisam vadila betu.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar tost

    tost

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Ima li kakvih novosti? 🙂

    20.01.2021.- ☹️ 8 tjedan

  • Nik135

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Stigla M 😒
    Kod tebe?

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar tost

    tost

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Nije jos, cekam..

    20.01.2021.- ☹️ 8 tjedan

  • Avatar tost

    tost

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Radila sam test ali je negativan. Tako da

    20.01.2021.- ☹️ 8 tjedan

  • Nik135

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Bit će ovaj mjesec🙃

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar tost

    tost

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Nisam jos dobila stvari. Trebala bi kalendarski dobiti sutra. Medjutim jucer sam imala na papiru rozikastu krv prilikom brisanja, mislim mozda sam dobila mengu, ali danas nista nisam procurila nego samo smedjkasto. Jucer me malo boljelo kao za stvari, ali danas nis. ..ma sve mi se poremetilo  

    20.01.2021.- ☹️ 8 tjedan

  • Lanabella

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav, luda sam, već 7mj radimo na bebi i vec treća menga kasni i sve na kraju dodu , ovaj put kasni 4 dana ,3 dana me boli trbuh ali ne baš kao kad trebam dobit, vjetrovi, zatvor,bolne grudi. Test napravljen kada je 3 dana kasnila i bio negativan. Jel mozda ipak bilo prerano ? Ne mogu mislit da opet nista bas me već deprimira. Zdravstveno smo oboje uredu

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.