Rano radjen test za trudnocu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Anni

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    vendy99

    Bok svima,
    kako vam se ovo čini, moj test na 10 dpo?
    https://ibb.co/r4TPkXY [ibb.co]


    Mozete li slikat vanka negdi? 
    Slika je malo mutna

  • marina10

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Lady33

    ja trrbam dobiti za 7/8 dana al vrag mi ne dade mira i uradim sad nije prvi urin jutarnji… imam puno ovih one step testova sa interneta i bila sam nestrpljiva. :D


    To i mene zanima jer je i meni dosla jedna crta dal je to pozitivno ili ne kupila sam za raniju trudnoću

  • Avatar tost

    tost

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Dobar dan svima, evo prvi put pisem…imam jedno pitanjce..dakle trebam dobiti mengu 05.04. danas sam napravila test i bio je negativan. Da li je to prerano uradjen test? 
    Uglavnom osjecam se lose vec 3 dana, toliko sam nervozna da ne mogu komunicirati sa nikim. Bole me cice, ali raspolozenje kaos…. Osjecam se ko tuzno pace

    20.01.2021.- ☹️ 8 tjedan

  • Avatar Pipin

    Pipin

    Broj poruka: 876

    Prijavi adminu

    Malo je rano, da. Ponovi za par dana i sretno🥰

    [lilypie.com]

  • Avatar tost

    tost

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Bas sam ne strpljiva..hvala na odgovoru 🙂 da li je moguće da imas simptome bez obzira na negativan test?

    20.01.2021.- ☹️ 8 tjedan

  • Avatar tost

    tost

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Hvala puno 🌞 napraviti cu sutra ujutro..barem sam tako mislila ili da pocekam ipak na dan?  🤔🤔

    20.01.2021.- ☹️ 8 tjedan

  • Nik135

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    tost

    Bas sam ne strpljiva..hvala na odgovoru 🙂 da li je moguće da imas simptome bez obzira na negativan test?


    Pozdrav,  I ja se javljam prvi puta🙃
    Trebala bih dobiti M u nedjelju, jučer sam radila test i bio je negativan.. sad treba izdržati do nedjelje pa probati opet🙉

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar tost

    tost

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Joj znam kako ti je. A kako se osjecas ? Imas li kakve simptome ?

    20.01.2021.- ☹️ 8 tjedan

  • Nik135

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Ma skroz sam nervozna i umorna.. malo su mi bole grudima, sad jeli to stvarno ili si ja umišljam sve, vidjet ćemo.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar tost

    tost

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Jel ti je ovo prvi puta? 

    20.01.2021.- ☹️ 8 tjedan

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.