Rano radjen test za trudnocu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ljubicica123

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Lusy1990

    Kad bi trebala dobiti, da se ne vracam po starim postovima?


    6 dana

  • Avatar Lusy1990

    Lusy1990

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    Uff do tada, dao bog da ti bude plus vec velik ko kuca :) ja bi netrebala sutra. Nemam nikakvih simptoma ne pms ne “trudnoce” haha

    I dalje se nadamo mrvici

  • ljubicica123

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Lusy1990

    Uff do tada, dao bog da ti bude plus vec velik ko kuca :) ja bi netrebala sutra. Nemam nikakvih simptoma ne pms ne “trudnoce” haha


    ma ni ja nemam simptoma😁u prvoj trudnoci tek sa 6 tj simptomi

  • Lady33

    Broj poruka: 303

    Prijavi adminu

     ja trrbam dobiti za 7/8 dana al vrag mi ne dade mira i uradim sad nije prvi urin jutarnji… imam puno ovih one step testova sa interneta  i bila sam nestrpljiva. :D

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • ljubicica123

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Lady33

    ja trrbam dobiti za 7/8 dana al vrag mi ne dade mira i uradim sad nije prvi urin jutarnji… imam puno ovih one step testova sa interneta i bila sam nestrpljiva. :D


    cestitam😊

  • Lady33

    Broj poruka: 303

    Prijavi adminu

    ljubicica123

    Lady33

    ja trrbam dobiti za 7/8 dana al vrag mi ne dade mira i uradim sad nije prvi urin jutarnji… imam puno ovih one step testova sa interneta i bila sam nestrpljiva. :D

    cestitam😊


    Da li i ti vidis neku sjenu kao i ja da se nadzire druga linija nez kolko su pouzdani ovi kineski testici…
    Jer imam jos sedmicu do menstrucije.nez sta da radim toliko sam nestrpljiva hehe 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • ljubicica123

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Lady33

    ljubicica123

    Lady33

    ja trrbam dobiti za 7/8 dana al vrag mi ne dade mira i uradim sad nije prvi urin jutarnji… imam puno ovih one step testova sa interneta i bila sam nestrpljiva. :D

    cestitam😊

    Da li i ti vidis neku sjenu kao i ja da se nadzire druga linija nez kolko su pouzdani ovi kineski testici…
    Jer imam jos sedmicu do menstrucije.nez sta da radim toliko sam nestrpljiva hehe


    i ja sam njih kupila i isto 7 dana prije..Slikam ti sto sam svaki dan radila kako sve jaca crta

  • ljubicica123

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu
    Vidis?sve jaca crta
    Vidis?sve jaca crta
  • Lady33

    Broj poruka: 303

    Prijavi adminu

    Drago mi je jel sve uredu ss trudnocom.. draga kako je prosao ultrazvuk ja ti se opet javljam ujutro rano sa jos jednim testom haha da vidimo sts ce biti sa jutarnjim urinom jesi ti sve radila ujutro?

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • ljubicica123

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Lady33

    Drago mi je jel sve uredu ss trudnocom.. draga kako je prosao ultrazvuk ja ti se opet javljam ujutro rano sa jos jednim testom haha da vidimo sts ce biti sa jutarnjim urinom jesi ti sve radila ujutro?


    ma ovaj zadnji danas radila..nisam se jos javila gin..zvat cu ga iduci tj posto trebam dobiti u cet. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.