Rano radjen test za trudnocu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tina1510

    Tina1510

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    Danas popodne sam radila ovaj i nista se ne vidi, a na onom od jucer se vidi bar malo

  • Avatar Lalla

    Lalla

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Tina, i ja kad sam radila nakon sto mi je kasnila 2 dana je bila toliko blijeda crtica da nisam bila sigurna, nakon 4 dana ista stvar  Uzas! Onda sam kupila clearblue digital i on mi je pokazao plus. Malo je skuplji, al bar dam znala da je stvarno trudnoca u pitanju.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Lusy1990

    Lusy1990

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    Meni je rekla ginekologinja, da nakon par dana kasnjenja bi trebo pokazat pozitivno bilo koji test… I onaj najejftiniji

    I dalje se nadamo mrvici

  • Avatar Lalla

    Lalla

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Lusy i ja sam mislila tako pa sam zato bila strpljiva, nisam radila x dana prije. Al eto, kad su mi tri jeftina testa bila po meni neg onda sam odlucila kupiti taj skuplji jer za njega pise da je super osjetljiv. Sedmi dan kasnjenja mi je i jeftini test pokazao jasan plus.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    Tina1510

    Danas popodne sam radila ovaj i nista se ne vidi, a na onom od jucer se vidi bar malo


    prvi jutarnji urin obavezno pogotovo ako ti još ne kasni, kasnije je razrijeđeni urin i koncentracija bete je puno manja.

  • Avatar Tina1510

    Tina1510

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    Tenci

    Tina1510

    Danas popodne sam radila ovaj i nista se ne vidi, a na onom od jucer se vidi bar malo

    prvi jutarnji urin obavezno pogotovo ako ti još ne kasni, kasnije je razrijeđeni urin i koncentracija bete je puno manja.


    Ipak cu ja pricekati petak ili subotu. 
    Kasni mi 3 dana a inace dode dan ranije ili dan kasnije.. Al sad uopce ne osjecam da bi mogla dobiti..samo me nekad probode u lijevom jajniku.. Traje sekundu i prode.. 

  • Avatar Tina1510

    Tina1510

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    Jos me zanima samo jel koja od vas imala “napuhnut” trbuh od pupka pa do dolje.. Dakle samo sam u tom djelu napuhnuta.. 
    Evo, ne mogu se sad sjetiti jel mi se ikad to prije desilo jer sam preopterecena s tim nadanjem sada.. 

  • ljubicica123

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Tina1510

    Jos me zanima samo jel koja od vas imala “napuhnut” trbuh od pupka pa do dolje.. Dakle samo sam u tom djelu napuhnuta..
    Evo, ne mogu se sad sjetiti jel mi se ikad to prije desilo jer sam preopterecena s tim nadanjem sada..


    Ja sam bila napuhnuta,i po tome su svi mislili da sam trudna,sto se na kraju ispostavilo dq je😁

  • ljubicica123

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Meni je temp jucer i danas 37.3..

  • ABC123

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Ja trebala dobiti 18.11. I misleci da mi M kasni 4 dana uradim test 22.11. I ono jedva vidljiva linija, ali vec sam znala da je beba tu imala sam osjecaj, i sada sam 13+1 i ispostavilo se da je O bila kasnije i znaci da taj dan koji sam radila test je ustvari bio 13 dpo ali crtica je bila tuu, sretnooo 😊

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.