Rano radjen test za trudnocu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Ivi27

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Bebac24

    Ivi27

    Cao devojke i zene ja sam takodje nova. Radila sam danas test,negativan je. Nije radjen sa prvim jutarnjim urinom , a treba da dobijem za 4 dana. Da li milisite da je prerano? Imam neke simptome ,povisena temperatura 37sa 3, bolovi u ledjima, promene u grudima ali i dalje ne znam da li je pms ili mozda trudnoca?

    Em sta je 4 dana prije em nije prvi urin. Bzvz bacen test.
    Ponovite za 2 dana sa prvim


    Tako sam i mislila. Ponovicu. Hvala na odg

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Nalla93


    Daaa pozitivan je!
    Znaju oni malo zafrkavat pa ponovi s nekim regularnim ali mislim da je to to! 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Ivi27

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Caoo, radila sam danas ujutru test. Negativan je. Trebam dobiti  za 2 dana.  Da li mislite da je rano uradjen?

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Ivi27

    Caoo, radila sam danas ujutru test. Negativan je. Trebam dobiti za 2 dana. Da li mislite da je rano uradjen?


    Sve ovisi kad ti je ovulacija bila, ponovi test ako ti zakasni

    [lilypie.com]

  • Ivi27

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Napokon 2804

    Ivi27

    Caoo, radila sam danas ujutru test. Negativan je. Trebam dobiti za 2 dana. Da li mislite da je rano uradjen?

    Sve ovisi kad ti je ovulacija bila, ponovi test ako ti zakasni


    Pa trebalo bi oko 15og februara da je bila. Sacekacu jos ta dva dana pa ako zakasni ponovicu. Hvala na odg

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Ivi27

    Napokon 2804

    Ivi27

    Caoo, radila sam danas ujutru test. Negativan je. Trebam dobiti za 2 dana. Da li mislite da je rano uradjen?

    Sve ovisi kad ti je ovulacija bila, ponovi test ako ti zakasni

    Pa trebalo bi oko 15og februara da je bila. Sacekacu jos ta dva dana pa ako zakasni ponovicu. Hvala na odg


    Najbolje pričekaj, pa ako zakasni napravi test… Ako nisi ni u test sigurna, odi izvaditi betu

    [lilypie.com]

  • bitta23

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav, nova sam ovdje, ne znam ni kako da pocnem.
    Imam 23 godine, ciklusi redovni uvijek, 26-28 dana, kako kad, nikad nikakvih problema nisam imala, ni stim ni icim drugim, pretpostavljam da sam zdrava ko dren, radili smo na bebici, odnose smo imali ovaj mj dan poslje M, dakle 17.02, iduci odnos je bio 20.02 plodni dan i 23.02 dan ovulacije, tako kaze moj kalendar, prije mozda 2,3 dana sam na papiru vidjela malu crvenu crticu krvi (citala sam da bi to moglo biti implat.krvarenje ali ne znam), svaki dan citam foruma i foruma i procitala sam svasta, no da ne duzim, jako sam nestrpljiva, posto mi je sutra tjedan dana od ovulacije, mogu li napravit test ili je prerano? Posto sam procitala da se moze napravit 6-12 dana poslje ovulacije, al' svugdje drugacije pise. Za 8 dana trebam dobit M, inace 10 dana prije me boli grudi i pomalo trbuh, ali sad nista od toga, osim malog probadanja tu i tamo lijevog jajnika (jajnici me u zivotu nikad nisu boljeli pa mi je cudno sad) , oprostite na duzem postu ali nemam se kome obratit za savjete takve osim drustvenih mreza. 

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    bitta23

    Pozdrav, nova sam ovdje, ne znam ni kako da pocnem.
    Imam 23 godine, ciklusi redovni uvijek, 26-28 dana, kako kad, nikad nikakvih problema nisam imala, ni stim ni icim drugim, pretpostavljam da sam zdrava ko dren, radili smo na bebici, odnose smo imali ovaj mj dan poslje M, dakle 17.02, iduci odnos je bio 20.02 plodni dan i 23.02 dan ovulacije, tako kaze moj kalendar, prije mozda 2,3 dana sam na papiru vidjela malu crvenu crticu krvi (citala sam da bi to moglo biti implat.krvarenje ali ne znam), svaki dan citam foruma i foruma i procitala sam svasta, no da ne duzim, jako sam nestrpljiva, posto mi je sutra tjedan dana od ovulacije, mogu li napravit test ili je prerano? Posto sam procitala da se moze napravit 6-12 dana poslje ovulacije, al' svugdje drugacije pise. Za 8 dana trebam dobit M, inace 10 dana prije me boli grudi i pomalo trbuh, ali sad nista od toga, osim malog probadanja tu i tamo lijevog jajnika (jajnici me u zivotu nikad nisu boljeli pa mi je cudno sad) , oprostite na duzem postu ali nemam se kome obratit za savjete takve osim drustvenih mreza.


    Strpi se jos, jer bi vrlo vjerojatno mogla ugledati negativan test… Test napravi najranije 12dpo… A čini mi se da od 10dpo moze se i beta vadit 

    [lilypie.com]

  • bitta23

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Napokon 2804

    bitta23

    Pozdrav, nova sam ovdje, ne znam ni kako da pocnem.
    Imam 23 godine, ciklusi redovni uvijek, 26-28 dana, kako kad, nikad nikakvih problema nisam imala, ni stim ni icim drugim, pretpostavljam da sam zdrava ko dren, radili smo na bebici, odnose smo imali ovaj mj dan poslje M, dakle 17.02, iduci odnos je bio 20.02 plodni dan i 23.02 dan ovulacije, tako kaze moj kalendar, prije mozda 2,3 dana sam na papiru vidjela malu crvenu crticu krvi (citala sam da bi to moglo biti implat.krvarenje ali ne znam), svaki dan citam foruma i foruma i procitala sam svasta, no da ne duzim, jako sam nestrpljiva, posto mi je sutra tjedan dana od ovulacije, mogu li napravit test ili je prerano? Posto sam procitala da se moze napravit 6-12 dana poslje ovulacije, al' svugdje drugacije pise. Za 8 dana trebam dobit M, inace 10 dana prije me boli grudi i pomalo trbuh, ali sad nista od toga, osim malog probadanja tu i tamo lijevog jajnika (jajnici me u zivotu nikad nisu boljeli pa mi je cudno sad) , oprostite na duzem postu ali nemam se kome obratit za savjete takve osim drustvenih mreza.

    Strpi se jos, jer bi vrlo vjerojatno mogla ugledati negativan test… Test napravi najranije 12dpo… A čini mi se da od 10dpo moze se i beta vadit


    Hvala puno 🤗

  • Avatar ZARAUS

    ZARAUS

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Help!
    Snoć rađen test pokazao sjenicu, digitalni danas niš?! Oba su iz Mullera..
    7-8 DPO.. Jedva sam zaspala dočekati jutro, a kad tamo niš na testi ni sjena :(
    Čitala sam o evaporacijskim, lažnim sjenama itd, ali mi baš nije jasno..
    I biokemijska, ne može toliko beta pasti u 12 sati.. ili? 
    Help!
    [postimg.cc]

    [postimg.cc]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.