Rano radjen test za trudnocu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • AnimeT

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    pozdrav,da li mislite da je ovo pozitivan test? Hvala

  • Deleted user

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Jel netko ima iskustva sa implantacijskim krvarenjem? Sad sam na gaćicama vidjela smeđi iscjedak ne znam jel to pocetak menstruacije ili je moguce da je impl. Sutra bi trebala dobit. Ne sjecam se da mi se znalo ovako prije dogodit.

  • Mara Kokosica

    Broj poruka: 693

    Prijavi adminu

    littlestar13

    Jel netko ima iskustva sa implantacijskim krvarenjem? Sad sam na gaćicama vidjela smeđi iscjedak ne znam jel to pocetak menstruacije ili je moguce da je impl. Sutra bi trebala dobit. Ne sjecam se da mi se znalo ovako prije dogodit.


    Meni bi znalo tako nekad biti prije menstruacije. 😔

    06/20 blighted ovum 8tt.

  • amy11

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Zdravo svim mamicama. Nova sam ovdje pa ovako da krenemo. Suprug i ja vec radimo na bebici i jako je zelimo. Moja M je trebala biti 8.1.2020 ali sam ja 3.1.primjetila svjetlo smedji isjedak kad idem na wc pa se obrisem. Sutradan tj 4.1 se to pretvorilo u tamni crvenu krv ali isto samo kad idem na wc i bio je jedan ugrusak kao cep od boce. Jucer i danas je opet svjetlo smedji isjedak. Imam bolove u donjem djelu stomaka i ledja. Prava M treba da dodje za 2 dana pa me ovo sad buni dali je to trudnoca ili je ipak pocela M samo nije jos “prava”. 

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2352

    Prijavi adminu

    Amy napravi test, ti ti je najpametnije. Moze biti implantacijsko, a moze biti M, znat ces kad napravis test :)
    Sretno!

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀Blaga trombofilija
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce!
    🪄🌈
    🌊M💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    amy11

    Zdravo svim mamicama. Nova sam ovdje pa ovako da krenemo. Suprug i ja vec radimo na bebici i jako je zelimo. Moja M je trebala biti 8.1.2020 ali sam ja 3.1.primjetila svjetlo smedji isjedak kad idem na wc pa se obrisem. Sutradan tj 4.1 se to pretvorilo u tamni crvenu krv ali isto samo kad idem na wc i bio je jedan ugrusak kao cep od boce. Jucer i danas je opet svjetlo smedji isjedak. Imam bolove u donjem djelu stomaka i ledja. Prava M treba da dodje za 2 dana pa me ovo sad buni dali je to trudnoca ili je ipak pocela M samo nije jos “prava”.


    Slicno je i meno bilo, i imala sam pozitivan test, doduse svijetla crtica, samo se nazalost završilo mengom

    [lilypie.com]

  • AnimeT

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    AnimeT

    pozdrav,da li mislite da je ovo pozitivan test? Hvala


  • Avatar Pipin

    Pipin

    Broj poruka: 876

    Prijavi adminu

    AnimeT

    AnimeT

    pozdrav,da li mislite da je ovo pozitivan test? Hvala


    Moraš ići na https://imgbb.com/ [imgbb.com] ovu stranicu i tu zalijepiti uploadanu sliku

    [lilypie.com]

  • AnimeT

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/0rHxBVQ [ibb.co]
    hvala :)

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2352

    Prijavi adminu

    Cestitam, Anime!

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀Blaga trombofilija
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce!
    🪄🌈
    🌊M💙
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.