Rano radjen test za trudnocu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • danaaa

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    MarinaStam

    *znaci


    Ova mala crvena linija iza max???

  • Avatar jelenajelena

    jelenajelena

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    danaaa

    MarinaStam

    *znaci

    Ova mala crvena linija iza max???


    Da bi test bio pozitivam testna linija i linija koja oznacava trudnocu moraju biti blizu jedna druge,znaci da ta linija gdje je max nije linija koja oznacava trudnocu…probaj napraviti neki drugi test

    [lilypie.com]
    Ja-27
    MM-33
    6god pokusavanja
    3spontana i vm…

  • Avatar MarinaStam

    MarinaStam

    Broj poruka: 113

    Prijavi adminu


    danaaa

    MarinaStam

    *znaci

    Ova mala crvena linija iza max???



    Ako ovo mislis to nije uopste linija za test trudnoce, prvo  previse je daleko od kontrolne linije a drugo suvise je tanka 
    Zao mi je ali taj test je jasno negativan 🙈

    Kcerkica 2015 ♥️
    Spontani Novembar 2019 5+3tt
    Spontani April 2020 5+4tt

  • danaaa

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    MarinaStam

    danaaa

    MarinaStam

    *znaci

    Ova mala crvena linija iza max???


    Ako ovo mislis to nije uopste linija za test trudnoce, prvo previse je daleko od kontrolne linije a drugo suvise je tanka
    Zao mi je ali taj test je jasno negativan 🙈


    Ok, samo me je zbunio jer mi se prvi put pojavila ta linija… I ja sam mislila da nije… Ali rekoh da vidim mozda je neko imao iskustva sa tim. Hvala. 

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    To je mjesto gdje je jedan dio trakice zaljepljen za drugi pa je malo neravno i onda se tu nakupi urin pa ispadne kao da je crta a zapravo nije. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Evana

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    Pozdrav djevojke :)
    S momkom imam nezasticene odnose, nekad prakticiramo metodu prekida, nekad ne. Bez prekida smo prakticirali 22./22.12.,te prije tjedan dana. Zadnja m mi je počela 13.12., inace su mi ciklusi oko 30 dana. Stvar je u tome da nemam nikakve simptome menstruacije (npr.tjedan dana prije m grudi mi postanu nekako teske i bolne, toga sada nemam uopće). Ali, imala sam blago povisenu temperaturu par dana (37,4), naduta sam bila, nemam apetita iako inace volim jest, u subotu mi se malo vrtilo bez nekog razloga i mucno mi je malo konstantno, ali danas zbog stresa pogotovo. Povremeno osjetim kao malu bol u jajnicima, ali brzo prode. Je li prerano da pravim test na dan predvidene menstruacije tj.danas? Postoji li sansa da test bude negativan, iako sam trudna? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Evana nije rano, ako je trudnoća u pitanju danas bi test trebao pokazati točno stanje. 
    Negativan test u trudnoći nije česta pojava tako da mislim da testu možeš vjerovati. Sretno i neka rezultat bude kakav priželjkuješ! 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Evana

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    Mallla

    Evana nije rano, ako je trudnoća u pitanju danas bi test trebao pokazati točno stanje.
    Negativan test u trudnoći nije česta pojava tako da mislim da testu možeš vjerovati. Sretno i neka rezultat bude kakav priželjkuješ!


    Hvala ti puno! Nadam se da ce biti pozitivan! :) 

    [lilypie.com]

  • milicaaco

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    poz zanima me radila sam test i sa popodnevnim, i ima neka ta crta koju sam samo ja vidjela pod određenim kutom. Da li vidite vi nesto ili.. 

  • milicaaco

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    milicaaco

    poz zanima me radila sam test i sa popodnevnim, i ima neka ta crta koju sam samo ja vidjela pod određenim kutom. Da li vidite vi nesto ili..


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.