Rano radjen test za trudnocu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Lilli07

    Broj poruka: 265

    Prijavi adminu

    Nova19, hvala puno

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Pozdrav, jutros sam napravila test, dva dana prije očekivane menstruacije, vidim sjenu pa me zanima jel netko od vas imao takvu situaciju i da je na kraju test stvarno bio pozitivan? 
    https://ibb.co/7G5d9L8 [ibb.co]

  • Avatar Pipin

    Pipin

    Broj poruka: 876

    Prijavi adminu

    Meni se vidjela jako slabo i to je bilo pozitivno! Moja preporuka ti je da uzmes clearblue digitalni koji ce ti jako tocno reci i pokazati tjedne! Jest skuplji al vrijedi. Sretno, meni ovo izgleda pozitivno!

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Pipin

    Meni se vidjela jako slabo i to je bilo pozitivno! Moja preporuka ti je da uzmes clearblue digitalni koji ce ti jako tocno reci i pokazati tjedne! Jest skuplji al vrijedi. Sretno, meni ovo izgleda pozitivno!


    Hvala puno, definitvno cu ponovit test sa neki boljim. Nadam se da ce bit tamnija crtica :))

  • Avatar Hannica0 👧

    Hannica0 👧

    Broj poruka: 676

    Prijavi adminu

    littlestar13

    Pipin

    Meni se vidjela jako slabo i to je bilo pozitivno! Moja preporuka ti je da uzmes clearblue digitalni koji ce ti jako tocno reci i pokazati tjedne! Jest skuplji al vrijedi. Sretno, meni ovo izgleda pozitivno!

    Hvala puno, definitvno cu ponovit test sa neki boljim. Nadam se da ce bit tamnija crtica :))


    Ovaj koji si koristila je jedan od boljih. Meni je clearblue par puta pokazao pozitivnu blagu liniju.  A ovaj iz muller je bio jedini tocan u svakoj situaciji.

    baby girl 2020

    [tickerfactory.com]

    Termin 8.8.2023
    Panorama ✅️💙

  • hillarius

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Ja sam danas radila test, 5 dana prije očekivane M i pokazao je plusić s prvim jutarnjim urinom. Clearblue test. Druga linija nije bila istog intenziteta kao i ova -, ali ipak jasno vidljiva :) 

  • Avatar Nova19

    Nova19

    Broj poruka: 1381

    Prijavi adminu

    littlestar13

    Pozdrav, jutros sam napravila test, dva dana prije očekivane menstruacije, vidim sjenu pa me zanima jel netko od vas imao takvu situaciju i da je na kraju test stvarno bio pozitivan?
    https://ibb.co/7G5d9L8 [ibb.co]


    Vidi se crtica, čestitam!!! Neka bude uredna i školska trudnoća 💖 ponovi test za 2 dana, crtica će ti biti tamnija…

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • amg31

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav! Računa li se ovo kao pozitivan test?hvala 😇

  • Bebac24

    Broj poruka: 732

    Prijavi adminu

    Amg sliku treba upload pa prenesti tu. 

    [lilypie.com] [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Nova19

    littlestar13

    Pozdrav, jutros sam napravila test, dva dana prije očekivane menstruacije, vidim sjenu pa me zanima jel netko od vas imao takvu situaciju i da je na kraju test stvarno bio pozitivan?
    https://ibb.co/7G5d9L8 [ibb.co]

    Vidi se crtica, čestitam!!! Neka bude uredna i školska trudnoća 💖 ponovi test za 2 dana, crtica će ti biti tamnija…


    Hvala punooo :)) 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.