Rani simptomi trudnoce

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar 🖤Garawa🖤

    🖤Garawa🖤

    Broj poruka: 2520

    Prijavi adminu

    _Sayuri_

    _

    _Sayuri_

    vrapcic8

    Znaci nisam poludila?🤣🙆‍♀️
    Kasni mi dva dana.. imala sam prije 2godine spontani u 2.mj trudnoce pa sam simptome usporedila sa tadasnjima.. ako M ne dode sutra cu ponoviti test, a u stanju sam ih sad 100 napravit 😅

    Ako ti kasni 2 dana, ovo je evaporacijska 90%…

    Ako je i ono smeće od dva komada u pakiranju isto je evap.. 99% ne mogu se sjetiti kako se zove test.

    First sign😁


    Baš taj 🙄

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

  • juli996

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pozdrav devojke, već 3 godine pokušavamo za bebu i ustanovljeno je da moramo na vantelesnu, e sad ja već par dana imam neki osecaj da sam trudna, bole me grudi, imam osecaj kao da ću da procurim, sve me steže garderoba, grudi su mi bolne na dodir. A kada je bila ovulacija imala sam drugaciji osecaj nego inače. Danas sam radila test, pokazao je jednu crticu, a mc bi trebala da bude 6.08. Da li sam samo umislila ili ipak ima mogucnosti? Hvala unapred ❤️

  • juli996

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    _Sayuri_

    juli996

    Pozdrav devojke, već 3 godine pokušavamo za bebu i ustanovljeno je da moramo na vantelesnu, e sad ja već par dana imam neki osecaj da sam trudna, bole me grudi, imam osecaj kao da ću da procurim, sve me steže garderoba, grudi su mi bolne na dodir. A kada je bila ovulacija imala sam drugaciji osecaj nego inače. Danas sam radila test, pokazao je jednu crticu, a mc bi trebala da bude 6.08. Da li sam samo umislila ili ipak ima mogucnosti? Hvala unapred ❤️

    Cuj djevojke 😂😂
    Ma ima sanse kako nema, tek si tu negdje 10dpo jelda? Koji si test radila daj nam naziv, zavisi ako je onaj od 25 miU sanse ima jos itekako…


    Radila sam neki Livsane, ali ne znam od koliko. 🤦🏻‍♀️😂

  • vrapcic8

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Upravo napravila drugi 😕 ali od M ni traga ni glasa
    https://ibb.co/d6XTyTV [ibb.co]

  • vrapcic8

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Moguce, ali nikad mi ne kasni, uvijek je tocna u dan max jedan dan razmaka s time da se najavi dva dana prije da dolazi.. a i trudnoca nije bila planirana
    Ako ne dode sutra ici cu kod gin
    Hvala cure!!💖💖

  • Kamilica2

    Broj poruka: 437

    Prijavi adminu

    Stuuuuudenticaaaaa

    Cure koje ne pokušavate, a i one koje pokušavate.
    Dat ću vam topli i dobronamjerni savjet!
    A na vama je da li ćete razmotriti tu opciju ili odbiti savjet.
    Molim Vas, pokušajte se nekako prepustiti, zaokupirajte se s nečim, jer stres i konstantno iščekivanje plusa na testu neće pomoć, već odmoći. Ja imam PCOS i svaka menstrucija, svaki PMS mi je bio drugačiji. Ali sam pokušala ne razmišljati, pa hej možda sam trudna. Nego sam nekako se prepustila i zaokupila sa faksom. Imala sam bolne, natečene grudi, bolne bradavice, bol u leđima, bol u trbuhu, povraćanje, temperaturu, ma msm da sam imala sve moguće epizode PMS-a, a opet “simptome” trudnoće. Ovisi od stresa, ovisi o xy faktora zašto vam je PMS drugačiji. I pokušajte se fokusirat samo ako kasni. Okej, kasni M, mogu napravit test i tad ću znati. Ako je NEG, napravim par dana kasnije i tad ću znati. Znam stvarno da je curama koje žele bit trudne jako teško. Ja nisam imala ovulacije godinama, ali mi nije bio plan zatrudnjeti, pa nisam niti razmišljala o tome. Rekla sam dečku da se nećemo paziti, pa kako bude bude. I nakon pola godine kako se nismo pazili se dogodilo. Nisam se pridržavala prehrane ničega. Samo se nisam stresirala i razmišljala da li ću ja uspjeti, da li ću moći, nego sam sve nekako “prepustila” sudbini. Tek kad mi je M kasnila 16 dana, tek onda sam posumnjala na trudnoću, i bio je pozitivan☺️
    Nadam se da me nećete krivo shvatiti. Želim Vam da ne stresirate puno, i da nebudete tužne svaki mjesec. Psiha isto utječe na naše tijelo, barem pokušajte manje mislit o tome i više se posvetiti onome što volite. Držim Vam fige 🤞🏻☺️


    👏 To ja pokušavam mjesecima već reći ovim očajnicama koje tu godinama pišaju trakice i čude se što još nisu trudne.🤭 Previše se trude, a iz očaja ne dolazi ništa dobro. Kad otpustiš i boli te briga, tada će se desiti. A ako nije suđeno neće ni tada. Ima zivota i bez djece, samo ove očajnice to ne kuže. 🤭

  • Mari1408

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Kamilica2

    Stuuuuudenticaaaaa

    Cure koje ne pokušavate, a i one koje pokušavate.
    Dat ću vam topli i dobronamjerni savjet!
    A na vama je da li ćete razmotriti tu opciju ili odbiti savjet.
    Molim Vas, pokušajte se nekako prepustiti, zaokupirajte se s nečim, jer stres i konstantno iščekivanje plusa na testu neće pomoć, već odmoći. Ja imam PCOS i svaka menstrucija, svaki PMS mi je bio drugačiji. Ali sam pokušala ne razmišljati, pa hej možda sam trudna. Nego sam nekako se prepustila i zaokupila sa faksom. Imala sam bolne, natečene grudi, bolne bradavice, bol u leđima, bol u trbuhu, povraćanje, temperaturu, ma msm da sam imala sve moguće epizode PMS-a, a opet “simptome” trudnoće. Ovisi od stresa, ovisi o xy faktora zašto vam je PMS drugačiji. I pokušajte se fokusirat samo ako kasni. Okej, kasni M, mogu napravit test i tad ću znati. Ako je NEG, napravim par dana kasnije i tad ću znati. Znam stvarno da je curama koje žele bit trudne jako teško. Ja nisam imala ovulacije godinama, ali mi nije bio plan zatrudnjeti, pa nisam niti razmišljala o tome. Rekla sam dečku da se nećemo paziti, pa kako bude bude. I nakon pola godine kako se nismo pazili se dogodilo. Nisam se pridržavala prehrane ničega. Samo se nisam stresirala i razmišljala da li ću ja uspjeti, da li ću moći, nego sam sve nekako “prepustila” sudbini. Tek kad mi je M kasnila 16 dana, tek onda sam posumnjala na trudnoću, i bio je pozitivan☺️
    Nadam se da me nećete krivo shvatiti. Želim Vam da ne stresirate puno, i da nebudete tužne svaki mjesec. Psiha isto utječe na naše tijelo, barem pokušajte manje mislit o tome i više se posvetiti onome što volite. Držim Vam fige 🤞🏻☺️

    👏 To ja pokušavam mjesecima već reći ovim očajnicama koje tu godinama pišaju trakice i čude se što još nisu trudne.🤭 Previše se trude, a iz očaja ne dolazi ništa dobro. Kad otpustiš i boli te briga, tada će se desiti. A ako nije suđeno neće ni tada. Ima zivota i bez djece, samo ove očajnice to ne kuže. 🤭


    Jako ružan komentar, može vas biti sram što žene koje žele obitelj i pokušavaju je ostvariti nazivate očajnicama. Nadam se da niste nikada osjetili kako je to biti očajnica i svaki mjesec se ponadati da je to to, a na kraju ostati razočaran i depresivan jer pokušavate već godinama osnovati obitelj. Nije svakoj ženi cilj u životu imati djecu, ali ako ne možete biti potpora ovim ženama tu, onda nemojte biti ni bezobrazni. 

  • Avatar Donna2022

    Donna2022

    Broj poruka: 384

    Prijavi adminu

    Drage cure,
    Nova sam na forumu, iako zapravo nisam jer sam sve moguce teme vezane uz zacece i rane simptome trudnoce prevrtila 100 puta u iscekivanju plusica☺️ Kao i vecina vas, svaki mjesec prije nego bi trebala dobiti M imala sam osjecaj da imam 100 simptoma i na kraju M dodje. Sve do ovog mjeseca, kada nisam imala nikakve simptome, dapace- muz i ja smo imali koronu i uopce nisam o tome razmisljala, cekala M da isplaniramo GO. Kad ono- kasni, napravimo test (nekoliko njih) i plusic 🥰
    Danas tocno 5 tjedana, u dogovoru s gin pregled za 2 tjedna.
    Naravno da me prvo oprala panaroja- korona, tablete za spustanje temp, glavu, sve to bas u tom mjesecu. Ali me gin smirio☺️
    Ono sto bih vam svima htjela reci- iako je tesko- ne opterecujte se simptomima, ja nisam apsolutno niti jedan imala izuzev otecenih i bolnih grudi, po tome sam posumnjala, iako u PMS-u znam isto imati ali sad je bilo intenzivnije. Nikakve mucnine, mirisi, kava, nista. Tako da zaista je sve individiualno. Ne znam
    da li je pomoglo zacecu (ali nije odmoglo😉 pila sam tinkturu i caj od vrkute, a muz i ja bas ovaj mjesec kad je uspjelo MACA tablete (Bioandina, mix zute, crne i crvene mace- kupila u Tvornici zdrave hrane).
    Toliko od mene, imala sam potrebu ovo napisati jer ste mi puno pomogle u mom “tjesenju” pa ako ja pomognem jednoj od vas- bit ce mi drago💕
    Sretno drage zene i zelim vam da uskoro ugledate svoj plusic💕

    👩 33
    👨35
    09/22 Missed Ab, 10. tt, prva T 👼🙏😢

    TSH 1,5 (Euthyrox terapija, prvi nalaz 3,6)
    6/2023➕🌈❤️🙏
    Panorama Low risk, it’s a girl🩷💞
    [tickerfactory.com]

  • lena5

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, imam samo jedno pitanje. 
    Imala sam ovulaciju od 17-23.7. Zasticen odnos sa ejakulacijom vani 25.7, nakon 40 min opet, ali na minutu, bez zastite. Strah me sto je. M kasni 7 dana, trenutno sam bolesna (covid). Imali smo jos par odnosa nakon, ali to su bili neplodni dani. Mislite da se nesto moglo desiti? Hvala unaprijed svima. Test radila nisam. Mozda kasni od stresa, bolesti? 

  • Avatar malenaaa988

    malenaaa988

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Zdravo,nova sam ovde i ne znam da li na ovoj temi ima jos nekog jos uvek 
    U poslednje vreme se osecam veoma cudno,kasni mi jedan dan ,grudi su mi ti bolne te nisu ,jutros mi je bilo muka malo ali bez povracanja. Osecam da se nesto desava al nisam sigurna. 
    Zanima me da li se nekom desavla mucnina pa da posle nestane ? Imam temperaturu 37.2 
    Hvala 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.