Prvi pregled u bolnci (porodilištu) - kad?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ninna

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    ninna


    Lana


    Hej ninna jesi bila na pregledu?? Ja na kraju nisam, jer sam se razbolila i cjeli tjedan preležala… Idem u ponedjeljak… kaj su ti radili, ctg, uzv, vag pregled..  kakvi su dojmovi?

    Lana

    Hej ninna jesi bila na pregledu?? Ja na kraju nisam, jer sam se razbolila i cjeli tjedan preležala… Idem u ponedjeljak… kaj su ti radili, ctg, uzv, vag pregled..  kakvi su dojmovi?
    ,

    Napisem bibliju od poruke i slucajno izbrisem…uglavnom ja sam onaj ponedjeljak otisla na merkur jer me bubreg jako bolio radili su sve uzv pregled i ctg kad je doso nalaz sa mirogojske streptokok negativan ali sam imala E.coli i zato ta bol bubrega popila antibiotik i sad sma ok…prva dva puta na pregledu sve isto bez trudova zatvorena ….a danas je ctg pokazo dva truda i prst sam otvorena…cek lana ti isto dolazis ponedjeljkom…jesi mozda danas bila u zelenoj majici?

  • ninna

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    ninna


    ninna


    Lana


    Hej ninna jesi bila na pregledu?? Ja na kraju nisam, jer sam se razbolila i cjeli tjedan preležala… Idem u ponedjeljak… kaj su ti radili, ctg, uzv, vag pregled..  kakvi su dojmovi?

    Lana

    Hej ninna jesi bila na pregledu?? Ja na kraju nisam, jer sam se razbolila i cjeli tjedan preležala… Idem u ponedjeljak… kaj su ti radili, ctg, uzv, vag pregled..  kakvi su dojmovi?
    ,
    Napisem bibliju od poruke i slucajno izbrisem…uglavnom ja sam onaj ponedjeljak otisla na merkur jer me bubreg jako bolio radili su sve uzv pregled i ctg kad je doso nalaz sa mirogojske streptokok negativan ali sam imala E.coli i zato ta bol bubrega popila antibiotik i sad sma ok…prva dva puta na pregledu sve isto bez trudova zatvorena ….a danas je ctg pokazo dva truda i prst sam otvorena…cek lana ti isto dolazis ponedjeljkom…jesi mozda danas bila u zelenoj majici?
    Prvi put mi je bila stasenko drugi put Roki i danas Kulaš…svi su mi super stvarno nemam zamjerke
  • Avatar Lana9

    Lana9

    Broj poruka: 74

    Prijavi adminu

    Hej ninna , ja mislila da si možda rodila kad te nema… 
    ma ja sam prvi tjedan onaj bila bolesna, pa sam u 38 tjednu otišla prvi put na pregled u merkur…
    Jučer bila 2.put. Oba puta me pregledao doktor Kašnar, super doktor… Radili mi ctg i vaginalni pregled, nisu ultrazvuk - kažu da ne treba ak je bilo zadnji put sve ok… Ja sam ti ponedjeljkom kod doktora Kašnara u pola 12 naručena… Idem sljedeći ponedjeljak opet…
    Blago tebi, ti si barem malo otvorena i imaš neke trudiće… ja niš, skoz zatvorena i ni t od trudova… 
    Neznam u koliko si ti bila u ambulanti, ja sam ti ponedjeljkom oko pola 12 tamo… ak ćeš biti sljedeći ponedjeljak u to vrijeme tamo javi se pa da se vidimo…  joooj da bar da ja dobijem neke trudiće da to krene… ne bi htjela prenijeti… 

  • Avatar ena2203

    ena2203

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    Nemam ni ja trudnički knjižicu. U stvari imam, ali je prazna. Trudnoću vodim privatno kod dr. Zahija i on mi je rekao da prije 36.tjedna nije potrebno otići u bolnicu na pregled. Planiram u Petrovu jer tamo spadam.

  • ninna

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Lana


    Hej ninna , ja mislila da si možda rodila kad te nema… 
    ma ja sam prvi tjedan onaj bila bolesna, pa sam u 38 tjednu otišla prvi put na pregled u merkur…
    Jučer bila 2.put. Oba puta me pregledao doktor Kašnar, super doktor… Radili mi ctg i vaginalni pregled, nisu ultrazvuk - kažu da ne treba ak je bilo zadnji put sve ok… Ja sam ti ponedjeljkom kod doktora Kašnara u pola 12 naručena… Idem sljedeći ponedjeljak opet…
    Blago tebi, ti si barem malo otvorena i imaš neke trudiće… ja niš, skoz zatvorena i ni t od trudova… 
    Neznam u koliko si ti bila u ambulanti, ja sam ti ponedjeljkom oko pola 12 tamo… ak ćeš biti sljedeći ponedjeljak u to vrijeme tamo javi se pa da se vidimo…  joooj da bar da ja dobijem neke trudiće da to krene… ne bi htjela prenijeti… 

    Ja sam dosla oko pol 10 i bila do 1…a to si onda ziher ti muz ti je telefoniro i reko sa lanom sam na merkuru i nekak mi to zazvonilo u usima…imas plavkasto smedu kosu malo iznad ramena a muz/decko ti je bio u crvenoj trenirci ak se dobro sjecam i da dosli ste kasnije jer ja uvijek dodem dosta ranije i svaki put me zadesi drugi doktor

  • Avatar Lana9

    Lana9

    Broj poruka: 74

    Prijavi adminu

    ninna


    Lana


    Hej ninna , ja mislila da si možda rodila kad te nema… 
    ma ja sam prvi tjedan onaj bila bolesna, pa sam u 38 tjednu otišla prvi put na pregled u merkur…
    Jučer bila 2.put. Oba puta me pregledao doktor Kašnar, super doktor… Radili mi ctg i vaginalni pregled, nisu ultrazvuk - kažu da ne treba ak je bilo zadnji put sve ok… Ja sam ti ponedjeljkom kod doktora Kašnara u pola 12 naručena… Idem sljedeći ponedjeljak opet…
    Blago tebi, ti si barem malo otvorena i imaš neke trudiće… ja niš, skoz zatvorena i ni t od trudova… 
    Neznam u koliko si ti bila u ambulanti, ja sam ti ponedjeljkom oko pola 12 tamo… ak ćeš biti sljedeći ponedjeljak u to vrijeme tamo javi se pa da se vidimo…  joooj da bar da ja dobijem neke trudiće da to krene… ne bi htjela prenijeti… 
    Ja sam dosla oko pol 10 i bila do 1…a to si onda ziher ti muz ti je telefoniro i reko sa lanom sam na merkuru i nekak mi to zazvonilo u usima…imas plavkasto smedu kosu malo iznad ramena a muz/decko ti je bio u crvenoj trenirci ak se dobro sjecam i da dosli ste kasnije jer ja uvijek dodem dosta ranije i svaki put me zadesi drugi doktor

    Eee, da da da, to sam bila ja…  Javi mi se drugi put, pa da se upoznamo…  Je je, došli smo kasnije oko 11.. Možda sam i ja tebe vidjela, a nisam znala da si to ti… 

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    ena2203


    Nemam ni ja trudnički knjižicu. U stvari imam, ali je prazna. Trudnoću vodim privatno kod dr. Zahija i on mi je rekao da prije 36.tjedna nije potrebno otići u bolnicu na pregled. Planiram u Petrovu jer tamo spadam.

    U Petrovoj ne uzimaju trudnicke knjizice, tocnije, uzimaju ti sve nalaze vezane uz trudnocu..i to ostaje kod njih sve kad rodiš..Ja nisam znala da uzimaju sve te nalaze i ne vraćaju pa mi je ostalo par nalaza unutra nevezanih uz trudnoću koje mi nisu vratili. Drugi put ću pametnije hehe 

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • janaplus

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Hej pozdrav! 😊 jedno pitanjce, zanima me kada budem trebala ici roditi salje li moj dr ginekolog svu dokumentaciju u bolnicu ili ja nosim i trudnicku i sve papire sto imam? 

  • nina511

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Dobro vecer  trudnica sam pa me zanima   me   u kojem tjednu trudnoce se obavlja pregled u bolnici u kojoj trebam rodit.I koje se  pretrage obavljaju u bolnici 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.