Prvi pregled u bolnci (porodilištu) - kad?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Boška2

    Boška2

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    Ja nisam dobila trudničku knjižicu,niti mi ju je itko spomenuo(sestra,doktor)!! nadam se da neću imati problem zbog toga,ali imam svu dokumentaciju od početka trudnoče kod sebe stalno?! Da,a na pregled u bolnicu bi trebala ovaj tjedan,s tim da sam trudna 34t. doktorica mi je dala uputnicu jer je na godišnjem,a sljedeču kontrolu obviti opet kod nje.

    <3<3<3 Karl <3<3<3

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    nece biti problema, to je isto kao trudnicka knjizica

  • Avatar Boška2

    Boška2

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    A super! Hvala

    <3<3<3 Karl <3<3<3

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Moj gin,radi u Vinogradskoj,ali ja kod njega idem privatno,za porod se moram ići upisati u Vinogradsku?

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Moj gin,radi u Vinogradskoj,ali ja kod njega idem privatno,za porod se moram ići upisati u Vinogradsku?

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    ne moras se nigdje upisati, samo doci na porod. trebas samo na te redovite preglede zadnjih tjedana ali mozda ti i ne moras posto ides kod njega.. pitaj ga

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    danas sam obavila zadnji pregled kod svog gin. i dao mi je uputnicu za pregled i ctg u bolnici, za 2 tjedna. tako da sljedece preglede obavljam u rodilistu, za 2 tj. bit cu 36+1. rekao mi je da se ne moram narucivati i da samo dodem u bol.kad radi trudnicka amb. 
    kako izgleda pregled u rodilistu? klasika + ctg ili? 

    + uputnicu za bris rodnice na BHSB - ali mi nije rekao gdje se on radi??? zna li netko?

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    Beag, bris na streptokok je meni radila moja ginekologica na zadnjem pregledu, i onda sam ja to sama nosila u Rockefellerovu…mozda ce ti onda raditi u bolnici s obzirom da ti je dao uputnicu, a on nije uzeo bris? Pitaj kad dodjes na pregled u TA…

    Moj pregled u TA nije bio nista drugo nego ctg i to je to…bila sam prvi put prosli tjedan u 37. tjednu, tako su me narucili kad sam ih zvala da pitam sto sad …
    Sutra idem opet na ctg, a dal ce me pregledavat, nemam pojma…
    Vjerojatno ce ti cure koje su rodile u bolnici u kojoj ti mislis roditi vise pomoci oko ovog pitanja..

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    rekao je da se kod njih ne moze i dao mi uputnicu i epruvetu sa stapicem… ne kuzim to ne moze… pa zar ne treba samo uzeti tim stapicem bris iz rodnice, stavit ga u epruvetu i  dat je meni da je odnesem gdje treba :/ 

    ali eto… ajd znaj.

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    A jesi ti sigurna da on tebi nije uzeo bris dok te pregledavao? 
    Ne znam zasto bi ti inace dao epruvetu….bris rodnice ne osjetis dok ti ga uzima…barem ja nisam skuzila da mi ga je uzela, dok nije napomenula da je upravo to napravila…
    Mozda da ga nazoves i pitas sta da radis sad s tom epruvetom?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.