Prvi pregled u bolnci (porodilištu) - kad?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Ponesi si i tu knjižicu, a ja bih na tvom mjestu i novom liječniku spomenula da ti ovaj stari to ništa nije prokomentirao. Zlu ne trebalo 

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    lilica


    ja nisam dobila trudnicku knjizicu, svaki pregled novi papir.. njih sam sve poslagala u kosuljice skupa sa svim nalazima od pretraga i to u onaj fascikl za te kosuljice, tako da sam si ja sama izradila trudnicku knjizicu   e sad, zanima me jedna stvar.. moj bivsi ginekolog nije me poslao na pretragu za odredivanje krvne grupe, na zadnjem pregledu (koji je prosao toliko lose da sad mijenjam ginica) me samo pitao koja mi je krvna grupa, ja imam od darivanja krvi onu knjizicu i to sam mu dala, pogledao i to je to. pa me zanima da li da kazem to svom novom ginekologu koji sad preuzima vodenje moje trudnoce ili je dosta na porodu samo da im kazem ili cak tu knjizicu prilozim sa papirima?

    Lilice, svakako napomeni novom ginicu da nisi vadila krvnu grupu na transfuzijskoj. Jer se to radi bez obzira na to sto darujes krv, a krv tamo ponovno vadis i u 8 mjesecu trudnoce ukoliko si rh pozitivna, rh negativne mame i casce.
    To sto nemas trudnicku knjizicu nije nista cudno, mnogi ginici ju ne daju, nego sve pisu na papire, kada ces ici roditi samo ponesi sve te papire i to je to. :-)

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    da, svakako cu mu to napomenuti. nadam se da nece sad biti nekih problema 

  • Avatar Jojo5

    Jojo5

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    Meni su poklonili trudničku knjižicu na prvom pregledu kad su ustanovili da sam se ponovila. Baš lijepo od njih , sestrična u Vk je svoju platila .

    U Vinogradskoj su mi rekli da dođem na pregled u 37 tj, zvučalo mi je dosta kasno kao i vama ostalima primjećujem. Odradila sam taj jedan ultrazvuk. Slažem se da ni ne želim ići češće tamo na preglede jer sam čekala satima na ultrazvuk, jedno bar  3 sata.

    Lilica nadam se da si vadila krv za krvnu grupu , moj doktor je pop.. na mene jer sam to odugovlačila jedno 4 ili 5 mjeseci a vrlo je bitno zbog Rh faktora i ostalih bolesti koji se mogu utvrditi tom pretragom.

  • Avatar Dada32

    Dada32

    Broj poruka: 397

    Prijavi adminu

    Lilica, jesi promijenila doktora?
    Kak ti je sad? (A što ti je bilo s onim starim?)

  • Avatar Lida2

    Lida2

    Broj poruka: 324

    Prijavi adminu

    Ja trudnicku knjizicu oba dva puta dobila od svoje gin. I to sam ovaj put imala na birat jedno 6 modela
    Ne mogu vjerovat kaj citam da se to kod nekoga placa.

    Sa prvim bebanom sam na prvi pregled u bolnicu isla sa 38tt. Meni se cinilo prekasno ali nije bilo al to tek sad vidim
    Sad cu kod svoje gin ici u 36tt pa dok me naruce u bolnicu mislim da ce isto biti u 38tt. Sto manje bolnica i dr to bolje :)

    Kaj se tice KG i Rh faktora je njima najvaznija pretraga, i to vaznija od trudnicke knjizice pa odi izvadi obavezno da imas da nebi imala preoblema Lilica

  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    Ja sam kog svoje gin.trudničku platila 30 kn.

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    *kod

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    *kod

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    jesam, kod drugog sam doktora.. doduse nisam ga promijenila jos nego sam u bolnici pocela voditi trudnocu, objasnila sam tamo doktoru situaciju pa me primio i ranije tako da sam vec par mjeseci kod njega. poslao me na sve te pretrage odmah tako da je i to ok 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.