Prvi pregled u bolnci (porodilištu) - kad?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    Yep, ja sam prvi put bila na pregledu u bolnici sa 37+3, kad sam zvala da se narucim rekli su da nema potrebe da dolazim ranije …

  • Avatar Iskrica1347

    Iskrica1347

    Broj poruka: 991

    Prijavi adminu

    koliko se sjećam ja sam krenula sa cca 36 tjedna jer ne spadam pod Vinogradsku. Onda kao trebaš doći ranije..

    Mišica je sa nama od 11.8.2010.
    Ribica stigla 26.10.2014.
    Ja nisam luda, ja sam ekscentrična

  • Avatar Iskrica1347

    Iskrica1347

    Broj poruka: 991

    Prijavi adminu

    koliko se sjećam ja sam krenula sa cca 36 tjedna jer ne spadam pod Vinogradsku. Onda kao trebaš doći ranije..

    Mišica je sa nama od 11.8.2010.
    Ribica stigla 26.10.2014.
    Ja nisam luda, ja sam ekscentrična

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    ….ja pod Zabočku bolnicu ne spadam nikako, pa mi svejedno rekli da nema potrebe prije dolazit…

  • Avatar Iskrica1347

    Iskrica1347

    Broj poruka: 991

    Prijavi adminu

    A ok.. Ne znam, budem  ja poslala mail pa cu vidjeti kad će me naručiti.. Tko pita ne skita.. Uostalom, ti si tamo išla na tečaj, pa su te bar vidjeli. Ja nisam išla na tečaj nigdje ovaj put.

    Mišica je sa nama od 11.8.2010.
    Ribica stigla 26.10.2014.
    Ja nisam luda, ja sam ekscentrična

  • kljukica kvakica

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    jel se treba naručivati za petrovu za pregled? kako to tamo funkcionira. sad sam 33 tjedan, opet bi kod svog doktora trebala ići za 2 tj.

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    jel se na prvom pregledu u trudnickoj ambulanti radi uzv??? ili samo obicni pregled i ctg…

  • tomislava.sobak

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima  da se i ja malo javim buduci da sam nova. Trenutno sam u 24 tjednu i moja ginekologinja mi je vec dala uputnicu za bolnicu, kao bolje da odem ranije da me vide i tako to… htjela bi ici u Vinogradsku, pa ako mi netko mozedati koji savijet, prijedlog doktora i sl. 
    Hvala unaprijed 

  • Deleted user

    Broj poruka: 226

    Prijavi adminu

    Eto, ja danas obavila zadnji pregled kod svoje ginekologinje, odnjela bris na streptokok te dobila uputnicu za TA uz napomenu da se javim tamo sa nalazom za streptokok krajem tjedna! Međutim, nalaz će mi bit gotov tek u pon pa ću prvi pregled obavit u utorak, tad ću biti punih 38tt. I da, napisala mi je na uputnicu uputna dijagnoza trudnički dijabetes! Skoro sam poludjela! Kontroliram šećer svaka dva tjedna od početka lipnja i sve 5! Valjda me nebudu zbog tog ostavili u bolnici!! Grrrr

  • Avatar Kokolina

    Kokolina

    Broj poruka: 392

    Prijavi adminu

    tomislava.sobak


    Pozdrav svima  da se i ja malo javim buduci da sam nova. Trenutno sam u 24 tjednu i moja ginekologinja mi je vec dala uputnicu za bolnicu, kao bolje da odem ranije da me vide i tako to… htjela bi ici u Vinogradsku, pa ako mi netko mozedati koji savijet, prijedlog doktora i sl. 
    Hvala unaprijed 

    Pozdrav !
    evo ja ti idem već drugi put u vinogradsku i imam samo riječi hvale. većinom su ti svi doktori odlični i pristupačni, kao i cjelokupno osoblje (zato sam se i odlučila opet tamo).
    Ovaj put sam na preglede uvijek išla četvrtkom kada su ti ili doktorica košec ili doktorica gall, a obje su super. na uzv je bio većinom doktor grbavac a on je jedan zaista divan i fenomenalan doktor! ne znam kaj te još zanima, slobodno pitaj 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.