Proljetne bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    m-mama

    I moj je 11 kg i 80 cm, i ne cini mi se bucmasti, samo ima veliku dudu kad se najede 😂 barem meni nije, cak sam imala faze da sam mislila da je mršav jer ništs nije hito jesti pa da ne ispadne da mu nedajem🤪🤪


    Bas mi cudno da nemate sistematske. Mislim, nije to nist posebno, mjerenje, vaganje, izmjeri mu glavicu, poslusa pluca, pogleda grlo, prepipa kosti na glavici i onda ide cjepljenje
    I nama je zadnji bio s 12 mj i onda ovaj s 18.
    Planirate letiti negdje?
    Sto se usiju tice hvala bogu nije bilo problema. On duda dudu, pa sam mu nju dala. Kod poljetanja i sljetanja sam ju onak malo treskala da ju vuce i to je to. Isli smo i jako visoko brzim liftom, nama su se isti cepile usi, njemu sam tak s dudicom i sve super.
    Jedino je eto problem sto je njima dosadno u avionu, a mjesta za kretanje je malo….


  • Avatar Iskrica

    Iskrica

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    I mi bili jučer na sistematskom, vaganje 10,9 kg, temperatura, pregled grla, slušanje pluća, sve uz urlanje na maksimum, jadna doktorica, visinu nisu mjerili, meni moja curka djeluje buci-buci po licu i trbuhu (eto kaj je genetika, baš je to preuzela od mene hehe)
    I dobila je neko cjepivo i sa 2 godine je novi sistematski

    [lilypie.com]

  • Avatar Sarita_00

    Sarita_00

    Broj poruka: 1300

    Prijavi adminu

    Mi smo danas bile kod doktorice, ali ne na sistematskom 😔😔 Cura ima anginu. Od prekjucer popodne temperatura, 39,5. Skoci, pa ju nikako spustit, kad padne je ok i onda samo najednom ode. Danas je spavala i nikako ju probuditi. Kad se i probudila se sva tresla, usta i noge poplavili. Za 5 min smo bile kod doktorice. Ja stalno mislila da je neka viroza u kombinaciji sa zubima. 
    Ona ima 11 kg i 83 cm. Zgoljavica samo takva. Jedino joj trbuh ispadne kad se najede. A stalno nesto jede 🙈🙈

    🙋‍♀️ 28
    🙋‍♂️ 37
    ➕ 25.3.21.
    Naše prvo ☀️
    [lilypie.com]
    Drugo ☀️ stiže ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar m-mama

    m-mama

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Planiramo i razmatramo, da nejdemo autom 12 h nego avionom sve skupa 6. A opet, išla bih sama s njim… hmmmm… prvi let meni… prvi njemu… al kas se sjetim kakav je u autu….vidjet ćemo. Moguće da bi me spasili crtići tih 1,5. Sad mu uopće ne dajem, nekako sam se odvikla, preživimo dan i bez 🙄 pjesmice ima na knjigicama, a ionako si nabije u oči ekran. 

    Mojem je odgođeno cijepljenje pa onda vjerojatno zbog tog. jadna dječica kako se muće, držim fige da ozdrave i da to bude to, barem za ovu godinu. moj  isto ružno kašlja i samo cvili opet ove dane pa je promukli trunku od tog silnog deranja. Nekako mi to 
    dugo traje, al nema temp ni ništa pa mi je bezveze ic doktoru. Sarita a jel jede ok il? S obzirom na grlo. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Sarita_00

    Sarita_00

    Broj poruka: 1300

    Prijavi adminu

    Zadnja dva dana jede malo slabije. Nudim joj svako malo nesta, probrlja i ostavi. Juha najbolje prolazi. Ali kad ogladni je sve dobro.
    Kasalj vuce vec mjesec dana, svasta smo isprobali, nista ne pomaze. Uz sve to joj rastu trojke. Sad cekam kad ce izbit zadnja. Mozda se onda napokon malo naspavam.
    Zadnje dvije veceri sjednem oko 21 h napraviti nesto svoje i doslovno zaspim radeci to. 😂

    🙋‍♀️ 28
    🙋‍♂️ 37
    ➕ 25.3.21.
    Naše prvo ☀️
    [lilypie.com]
    Drugo ☀️ stiže ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Iskrica

    I mi bili jučer na sistematskom, vaganje 10,9 kg, temperatura, pregled grla, slušanje pluća, sve uz urlanje na maksimum, jadna doktorica, visinu nisu mjerili, meni moja curka djeluje buci-buci po licu i trbuhu (eto kaj je genetika, baš je to preuzela od mene hehe)
    I dobila je neko cjepivo i sa 2 godine je novi sistematski


    Ajd nek O nije jedini koji ne voli doktora 🙈
    Mozda sam ja krivo cula to za sistematski, stvarno mi je cudno da nitko ne prati napredak do 4 godine 🤔
    Al dobro, svakako ce biti bolestan nekad, pa mogu pitati, a i ici cu s malom bebom kod iste dr


  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Sarita_00

    Mi smo danas bile kod doktorice, ali ne na sistematskom 😔😔 Cura ima anginu. Od prekjucer popodne temperatura, 39,5. Skoci, pa ju nikako spustit, kad padne je ok i onda samo najednom ode. Danas je spavala i nikako ju probuditi. Kad se i probudila se sva tresla, usta i noge poplavili. Za 5 min smo bile kod doktorice. Ja stalno mislila da je neka viroza u kombinaciji sa zubima.
    Ona ima 11 kg i 83 cm. Zgoljavica samo takva. Jedino joj trbuh ispadne kad se najede. A stalno nesto jede 🙈🙈


    A bubica mala, nadam se da ce brzo proci 😘
    Moj obozava juhe, cesto mu radim guste povrtne krem juhice, pa kad ga uhvati napad izbirljivosti ili kad nemam inspiraciju sta mu dati onda mu za veceru ukuham neku zitaricu u to (rizu, proso…), pa ga fino zasiti 


  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    m-mama

    Planiramo i razmatramo, da nejdemo autom 12 h nego avionom sve skupa 6. A opet, išla bih sama s njim… hmmmm… prvi let meni… prvi njemu… al kas se sjetim kakav je u autu….vidjet ćemo. Moguće da bi me spasili crtići tih 1,5. Sad mu uopće ne dajem, nekako sam se odvikla, preživimo dan i bez 🙄 pjesmice ima na knjigicama, a ionako si nabije u oči ekran.

    Mojem je odgođeno cijepljenje pa onda vjerojatno zbog tog. jadna dječica kako se muće, držim fige da ozdrave i da to bude to, barem za ovu godinu. moj isto ružno kašlja i samo cvili opet ove dane pa je promukli trunku od tog silnog deranja. Nekako mi to
    dugo traje, al nema temp ni ništa pa mi je bezveze ic doktoru. Sarita a jel jede ok il? S obzirom na grlo.


    Muz je letio sam s njim nazad 🤪, kaze da nije bilo strasno, sam let je trajo 6 sati.
    Ako je malo veci avion onda imaju mjesta za koljevkice. Naravno, tvoj je prevelik za to, ali ako postoji trazi da ti daju to mjesto jer onda kod nogu ima vise mjesta, pa moze sjediti dolje i igrati se.
    Ovdje si mozes gledati jel ima ili nema (bude slikica ko kolica na tim sjedalima)
    https://www.seatguru.com/ [seatguru.com]
    I za djete mozes nositi vodu u (djecjoj) bocici, mlijeko, kasice i sl gore u avion, samo moras reci na provjeri da to imas, onda oni gledaju na neki aparat i to je to.
    Mozes cak i kolica u avion nositi besplatno. I uzmes si klokanicu za laksi ulazak/izlazak.
    Meni je stvarno bilo ok iskustvo, je da je dio puta plako, al boze moj, ni kod kuce nije da ne zaplace toliko vremena u komadu. Mislim da je svima manje stresno nego 12+ sati u autu


  • Avatar m-mama

    m-mama

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Prijavljujem još jedna bronhitis, dobili antb i vidjet ćemo za tjedan dana kako će biti. Molim samo Boga da ostane na tome i da prođe po sirupu 😥😥😥

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    m-mama

    Prijavljujem još jedna bronhitis, dobili antb i vidjet ćemo za tjedan dana kako će biti. Molim samo Boga da ostane na tome i da prođe po sirupu 😥😥😥


    A bubica mala, njega bas prate ti bronhitisi
    Drzim fige da brzo prode i da ne ide na gore
    Jel znaju od ceg bi mogo biti tako sklon tome? Tipa povecani krajnici ili nesto tako?
    Imate inhalator doma?


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.