Proljetne bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Kriva tema 🙈🤦🏼‍♀️


  • Avatar Sarita_00

    Sarita_00

    Broj poruka: 1300

    Prijavi adminu

    Frajla, totalno razumijem frustraciju bankom. Jos malo pa ce mjesec dana da cekam da mi odrade nesto. Pisala sam zalbu na nacin poslovanja jer su me prvo zavlacili zbog nekog njihovog pravila, a sto sam mogla rijesiti jos davnih dana. Nakon zalbe su me zvali sto puta da dogovorimo termin kad cu doci da se to rijesi. Rekli da ce onda taj bitniji dio pozuriti. Bilo je to prije 2 tjedna. Prosli petak me zvali, rekli da ce biti sljedeci, tj. ovaj tjedan. Evo cijeli tjedan je prosao, od njih ni a ni b. 

    🙋‍♀️ 28
    🙋‍♂️ 37
    ➕ 25.3.21.
    Naše prvo ☀️
    [lilypie.com]
    Drugo ☀️ stiže ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Sarita_00

    Frajla, totalno razumijem frustraciju bankom. Jos malo pa ce mjesec dana da cekam da mi odrade nesto. Pisala sam zalbu na nacin poslovanja jer su me prvo zavlacili zbog nekog njihovog pravila, a sto sam mogla rijesiti jos davnih dana. Nakon zalbe su me zvali sto puta da dogovorimo termin kad cu doci da se to rijesi. Rekli da ce onda taj bitniji dio pozuriti. Bilo je to prije 2 tjedna. Prosli petak me zvali, rekli da ce biti sljedeci, tj. ovaj tjedan. Evo cijeli tjedan je prosao, od njih ni a ni b.


    Ma jooooj, kad sam dizala kredit bilo je sve gotovo u cca mjesec dana
    A kad sam isla isti taj kredit refinancirati (da smanjim kamatu) ni manje ni vise nego 6 i pol mjeseci 😳🙊🤦🏼‍♀️
    Bas su banda


  • Avatar m-mama

    m-mama

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Boook mame, kaj ima?? Ipak mi se više sviđa forum, na fejsu se ne piše tolko. 

    Kak su klinci? Zdravi? Mojem svako malo curi nos i još ponekad kašljuca al to je to. 3 zuba su vani, sada  brojimo veeeelikih 11 😂😂 

    Ne mogu ga ostaviti ni 5 minuta s nekim, odmah me
    Počne tražiti, vjerojatno je faza il nešto. HB nemam nekih neodgodivih obaveza koje bih morlaa
    Bez njega pa mi nije problem. Možda je samo faza. Jako se srami kad ne više ljudi sav se stisne k meni i ne pušta me, a kad npr na igralištu bude jedna cura ili jedna dečko, ne odvaja se od njega/ nje. Danas je plakao za nekim klincem kad morao doma 🤪 tolko o tome da nije “socijaliziran” jer ga ja “nikud” ne vodim. 

    Da….jel vi idete na neke izletiće? Meni nije baš interesantno nešto pohoditi s njim jer ne kuži baš, odemo nekud , al sad baš da svaki vikend vozim sat dva do neke destinacije nema mi smisla. Zadivim roditeljima koji svugdje vode tako male klince, al meni nekako nema smisla trenutno. Iako bi mu bilo zanimljivo nešto novo, al se nebi makli s mjesta dobrih pol sata pa mi se čini ds mu je dovoljno i da odemo 2 metra od kuće.

    [lilypie.com]

  • Litta

    Broj poruka: 487

    Prijavi adminu

    M-mama mi tu i tamo odemo vikendom na izlet, do sat vremena voznje, i to mi je previse jer se ne voli voziti i onda tuli u autu i hoce van iz sjedalice. Inace smo lokalno 15ak min voznje ili po kvartu. 
    Znaci na fejsu nije aktivno, ja sam bas mislila da su se svi isli tamo dopisivati a nas ostavili 
    Frajla koju ste as na kraju kupili? Mozda si negdje napisala, preletila sam postove ali nisam nasla, mozda mi promaklo. Mi smo sad u toj fazi  iako jos stane u jaje ali kroz mjesec dana bi mogla prerasti. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Litta uzeli smo britax swingfix m. Ona ide samo prema iza, ako ces nju i ako ju planiras nekada okrenuti naprijed onda gledaj dualfix. I obavezno tu oznaku M, bez M je dosta skuplja, a razlika je da se s njom dobije jastucic za novorodence.
    Gledala sam i Cybex Sironu, ali kako bacim oko na faceu na grupe o kolicima i autosjedalicama u zadnje vrijeme bas citam puuuuno problema s njima, pa sam odustala. Vjerojatno je i do toga sto ih puno ljudi ima, ali svejedno….
    A gledala sam i one sto idu do 25 kg sa svojim pojasima (jer do 4 god mora biti pojas od sjedalice), ali cini mi se ds to vama nece trebati 😉


  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    m-mama

    Boook mame, kaj ima?? Ipak mi se više sviđa forum, na fejsu se ne piše tolko.

    Kak su klinci? Zdravi? Mojem svako malo curi nos i još ponekad kašljuca al to je to. 3 zuba su vani, sada brojimo veeeelikih 11 😂😂

    Ne mogu ga ostaviti ni 5 minuta s nekim, odmah me
    Počne tražiti, vjerojatno je faza il nešto. HB nemam nekih neodgodivih obaveza koje bih morlaa
    Bez njega pa mi nije problem. Možda je samo faza. Jako se srami kad ne više ljudi sav se stisne k meni i ne pušta me, a kad npr na igralištu bude jedna cura ili jedna dečko, ne odvaja se od njega/ nje. Danas je plakao za nekim klincem kad morao doma 🤪 tolko o tome da nije “socijaliziran” jer ga ja “nikud” ne vodim.

    Da….jel vi idete na neke izletiće? Meni nije baš interesantno nešto pohoditi s njim jer ne kuži baš, odemo nekud , al sad baš da svaki vikend vozim sat dva do neke destinacije nema mi smisla. Zadivim roditeljima koji svugdje vode tako male klince, al meni nekako nema smisla trenutno. Iako bi mu bilo zanimljivo nešto novo, al se nebi makli s mjesta dobrih pol sata pa mi se čini ds mu je dovoljno i da odemo 2 metra od kuće.


    Mi ne idemo bas previse negdje. Tj odemo u slavoniju povremeno na par dana, al ovak za izlete nemam volje trenutno jer njega to nist ne zanima…
    Na igraliste voli ici, ali djecu svoje dobi uglavnom ignorira, zanimljivi su mu ovi stariji 
    U zadnje vrijeme je opsjednut tatom, samo hoda za njim, jadni muz nema sekunde mira, strasno nesti, odmah vristanje ako mu nije u vidokrugu. Vrhunac je kad mm mora stojati pored stolice i drzati ga za ruku dok ga ja hranim 🙈🤣
    I poceo je nositi tetre za sobom i maziti se, danas ju je odnio cak i u vrtic 😏
    Nemam pojma jel osjeti da ce doci do neke promjene ili je jednostavno takva faza


  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Bili smo jucer na sistematskom i cjepljenju. Kaze dr da je sve super. On je naravno prevristo cijeli pregled, bas mi bude zao te zene, koma im je slusati pluca dok se tako deru 🙈
    Moramo ici oboje, jedno se bavi s njim, a drugo slusa sta dr govori 🤪
    Ima 11,6 kg i 81 cm. Kak sam vec rekla, nema puno kila, samo ima malo manje centimetara 🤪
    Kad upisujem u onu krivulju tezina je redovito malo iznad 50%  ali visina je zato tamo negdje oko 15% 
    Skroz mi je nevjerojatno da je iduci sistematski tek s 4 godine 😳


  • Avatar m-mama

    m-mama

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Mi smo bili jednom u bolnici u sobu pored ambulante, znaci od 7 do 2 vristanje, pa stalo sestre ulazile u sobu, malac nikako zaspati…. koomaa. Dosli doma jedva se naspavali oboje. 

    Nama dokt nikad nije za nikakve sistematske govorila , jedino smo bili na onom sa 3 mj, tad je krenulo to s okicama, posle zime smo bili svakih mjesec dana pa ga je vidala i vise nego je trebala 😂 , a sad cemo ici po putni nalog,  pa ako ce imati vremena mozda nas pozove da ga vidi, mozda ne. Sad nismo bili pola godine sigurno. ❤️❤️❤️❤️❤️  

    Eeejj frajla sad sam se sjetila, kako je prošao vaš let? Čitala sam kao da
    Bi zbog pritiska bilo dobro da dijete doji, nešto jede ili žvače il pije vode

    [lilypie.com]

  • Avatar m-mama

    m-mama

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    I moj je 11 kg i 80 cm, i ne cini mi se bucmasti, samo ima veliku dudu kad se najede 😂 barem meni nije, cak sam imala faze da sam mislila da je mršav jer ništs nije hito jesti pa da ne ispadne da mu nedajem🤪🤪

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.