Proljetne bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    m-mama

    Sluzzbeno 12,3 cm a gaziste je 13 cm, next ostavit cemo za jeden uzela sam druge manje


    Sta nije povrat jako skup? Znam da cure znaju prodavati tako nove stvari koje im ne odgovaraju jer je isplativije nego vracati?


  • Student24

    Broj poruka: 578

    Prijavi adminu

    Hvala svima na čestitkama :) :) proveli smo divan dan s obiteljima i kumovima. Probali smo čokoladnu tortu i ronio je krokodilske suze da hoće još :D :D bio si je jako važan, samo se smijao i uživao u ogromnoj pažnji :D
    m-mama: i ja jedva čekam da prohoda, da onako ruku i pod ruku odemo na sok. odlično što više niste na vježbama :)
    Iskrica: i ja sam opuštenija sad s hranom, iam godinu dana, neću ga sad nahranit čevapima iz neke prčvarnice, ali polako idemo kuhat jedan ručak. pokušat ću ovo iskoristiti da se zapravo mi hranimo zdravije.
    NINA: svaka čast za solo biti s njih četvero. kolilko god da ih voliš, vjerujem da nije lako.
    Frajla: cician po meni ima manje kalupe. Gospođa u dućanu nam je izmjerila da nam treba broj 20. Na kraju cijele balade uzeli smo elefanten u deichmanu i to 18 mu je bio ono taman prema na knap, pa uzeli 19. Znam da je preporuka da cipelica ne bude za više od pola cm veća od nogice. Super mi je bilo kaj mu je u deichmanu gospođa izmjerila nogicu na neku plastiku baš od elefantena, stim da kad stoji još se nogica “razvuče”. Nažalost, nema tu pomoći. Raste im nogica i tako je kako je.
    mame čije bebice su na ad, piju li ga još uvijek noću? mi da. jednu bocu. nekad traži u jedan, nekad u šest. nema pravila. već sam vjerojatno pisala o tome i ja razm da mu ga ukinem postepeno, a mm kaže da mu ga pustim, da mu je to utjeha i da ga  pustimo da ga sam izbaci.
    i mi smo probali sladoled. bili na Uskrsni ponedjeljak na Mariji Bistrici koja ne može za nas proći bez sladoleda, a on izjelica naša mala, dali mu. Smazao prazan kornet plus od nas malo sadoleda. Kako mljacka… Drobilica moja mala. Da, moram se pohvaliti ,za rođendan nije dobio ni je dan slatkiš na poklon :)

    [lilypie.com]

  • Student24

    Broj poruka: 578

    Prijavi adminu

    m-mama: bit će tenisice, ako ne ovo, drugo proljeće :D
    Za ljeto nekako sam oslučila uzeti tikki sandale, ali možda opet uzmemo elefanten. Nekako mi se one sviđaju, a znam da su barefoot i ok za prohodavanja ta. Ionako planiram da bude maksimalno bos na kraju priče.

    [lilypie.com]

  • sema

    Broj poruka: 268

    Prijavi adminu

    Mame koje ste krenile raditi broji li se dan rodenja jos kao porodiljni ili je to vec 1.radni dan? Trebam li ici u hzzo zbog necega? Koja je procedura? Racunam si dane godisnjeg i sve mi se place sto jos malo valja na posao 😞


    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    sema

    Mame koje ste krenile raditi broji li se dan rodenja jos kao porodiljni ili je to vec 1.radni dan? Trebam li ici u hzzo zbog necega? Koja je procedura? Racunam si dane godisnjeg i sve mi se place sto jos malo valja na posao 😞


    Mora ti pisati na rjesenju koje si dobila do kada traje porodiljni. Ja sam rodila 7.4., a zadnji dan porodiljnog mi je bio 4.4. (Racuna se od napunjenih 6 mjeseci jos 180 dana, tj 6x30 dana).
    Ne trebas nista u hzzo, samo pocnes raditi
    Ja sam jos na go, 13.5. pocinjem


  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Moj frajer je jucer odlucio da je spreman sam hodati 🎉
    Tako da se sad stalno presetava po stanu, cak i mijenja smjer, nije samo ravno. A presmjesan je kad padne na koljena i samo nastavi puzati, kao da je eto to bas htio napraviti 😂
    Za cipelice ovo sto pisete sam se sad tek skroz pogubila. Nama kad su mjerili nogicu i u frodu i u cicibanu je ispalo isto. Nike nam je eto ispao veci, a vama svima manji 🙈 elephanten sam mu 2 dana obula nasljedene cipelice, dok ne kupimo (na vezanje, koma ziva, nemojte ni pokusavati) i cini mi se da bi mogao cak 20 (frodo treba 19).
    Danas je u frodo webshopu 30% na zatvorene cipelice
    Razmisljam nagovoriti muza da se zaletimo do froda da proba jos jednom jel  sigurno19 ili je vec 20, pa da narucim
    Student mi smo na ad vec neko vrijeme, ali dugo ne jede po noci. Nisam pametna sto savjetovati. Ja bih ga vjerojatno pustila nek jede jer bi me bilo strah da bi se ujutro poceo ranije buditi od gladi 🙄


  • Avatar m-mama

    m-mama

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Frajla trudna si pa ti se tolerira 😂😂 ma vidi frajera, on hoda , bravoo!! Nisam bas fan narucivanja neceg za sto nisam sigurna da ce odgovarati, al kad stvarno nije bilo nekih ok tenisica za njega :/ mi u subotu imamo krštenje u 19:00 i uopce ne znam kako ce to izgledati, on spava oko 19:30,20:00…. silno sam htjela fotkanje vani, ali ovo hladno vrijeme nam nikako ne ide u prilog 🙄🙄 bebolino mi se cini nekako stabilniji na nogicama i ponekad napavi par koraka kad je raspolozen, inace se. Ne voli bas voditi jer se baca na pod, on bi puzio. Mi smo ovih dana imali visoku temp , cak do 40,3… nikako spustiti, tad sam zvala
    Na pedijatrju kako da mu skinem vise, gorio je. Hvala
    Bogu sve ostalo je bilo ok, hito je jesti, piti …. sad mu je ostao jos osip, vjerojatno se cisti od svih tih ljekova. Kombiniranje ljekova, dupla doza sirupa,( po preoruci medicinske sestre jer oni tako rade na pedijatriji) tusiranje i krumpir na zglobove. 
    Mame sa starijom djecom , jel ljeti mir sto se tice bolesti? Ja se sve nadam da kad ce toplije da ce biti zdrav, a onda se sjetim da neki znaju i po najvecim vrucinama imat temperaturu…  dobio je stalak sa igrackama mislim da ikein, sa kosaricama taman mu je visina kad stoli! Igra se i po 5 minuta u miru , super mi je da ne mir a ne radi štetu 😂 cak sam danas skuhala rucak kad se on igrao. Poceo je sve vise ponavljati za mnom kad nesto kazes i cak necemu zvuci. Sam se pohvalila da je rijetka beba koja zna reci mama prije tata? 😂. Samo da kasnije nebude mamin sin 😱 

    [lilypie.com]

  • Avatar m-mama

    m-mama

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Ma
    Nikako da
    Pogodim koji treba kod odabrati, vecsam zaboravila. Mozem pomoc?

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    m-mama

    Ma
    Nikako da
    Pogodim koji treba kod odabrati, vecsam zaboravila. Mozem pomoc?


    Ovo zadnje


  • Avatar m-mama

    m-mama

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Hvalaa :)

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.