Proljetne bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar m-mama

    m-mama

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    A da, tako je to s web shopom… vidjet cemo,mi nigdje nismo nasli neke patikice njegov broj, sve mu je preveliko, 

    [lilypie.com]

  • Avatar Kikaa12345678

    Kikaa12345678

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    NINA

    Kikaa12345678

    Da dobili smo antibiotik.dok nezna o kojoj bakt se radi pa sam jos vise u strahu…dali je koja od bebica imala bakt u krvi i kako ste lijecile?

    Sretni Rodendani sa zakasnjenjem,Uskrs takoder!!!!
    Muz mi je na terenu,sama sam sa njih 4,pa nemam nesto ni vremena pisati.
    Nadam se da ste dosad ok sa tim,tj da je bolje.
    Moja Eli je prije mj dana dobila previsoku temp,upalu grla ,osip….11 dana dan-noc visoka temp od toga 5 od 7 dana febrilna i u bolnici,na kraju se jedva ziva izvukla.
    Uglavno bakteremija je bila u pitanju,a po svim simptomima i sepsa.Streptokok cuda radi
    Nadam se da nije tako kod vas.
    Brzo ozdravite.
    Pisala sam tu na forumu sve pa ako zelis pogledaj u nazad.
    Nedaj Boze vise nikad nikome.


    Da procitala sam koliko sam stigla hvala bogu da joj je bolje.Mi jos sutra pijemo zadnji ant. Ide na bolje bili smo u bolnici da vidimo o kojoj bakteriiji je rijec na kraju angina!! Glupo je kada moramo molit  da ti kaze sta je zapravo djetetu…eto mi neki dan saznali da je angina do tada nisu znali koja bakterija nazalost ovisimo o takvim ljudima!!!samo neka je bebicama dobro ostalo cemo izgurati!!

  • Avatar Kikaa12345678

    Kikaa12345678

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    I da sretan rockaaaas svim bebicama koje sada slave!!!🎉🎁

  • Avatar m-mama

    m-mama

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    To sam ja odavno naučila da sve moras upitkivsti, valjda misle da te ne zanima. Neki su stvarno odvratni. Sjecam se kad bi mu slušali pluća i nista mi nisu rekli, pa pobogu daj prokomentiraj nesto , ahhhhh 

    [lilypie.com]

  • Avatar m-mama

    m-mama

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Frajla……..aman taman hahaha

    [lilypie.com]

  • sema

    Broj poruka: 268

    Prijavi adminu

    Hahaha taman su 😊
    Ja sam uzela Nike 21 broj, mrvicu su mu velike ali zanemarivo, izmjerila sam mu nogu i onda gledam broj gazista. Ima bambi 19 i one su mu taman a ima reebok 20 i te mu velike (te je dobio, da ne mislite da kupujem kao luda) 😂
    Al sve to je kožno i vec mu se sada uznoji noga tako da ne znam sta cu preko ljeta. Mislim da cu uzet neke platnene mokasinke,vidjela u hmu za 80kn mislim da ce bit dobre 😊 nasla u massu ciciban platnene patike za 120kn i nisam odmah kupila i sad ih vise nema 


    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    sema

    Hahaha taman su 😊
    Ja sam uzela Nike 21 broj, mrvicu su mu velike ali zanemarivo, izmjerila sam mu nogu i onda gledam broj gazista. Ima bambi 19 i one su mu taman a ima reebok 20 i te mu velike (te je dobio, da ne mislite da kupujem kao luda) 😂
    Al sve to je kožno i vec mu se sada uznoji noga tako da ne znam sta cu preko ljeta. Mislim da cu uzet neke platnene mokasinke,vidjela u hmu za 80kn mislim da ce bit dobre 😊 nasla u massu ciciban platnene patike za 120kn i nisam odmah kupila i sad ih vise nema


    A vidis mi imamo frodo (oni su preuzeli bambi) 18 i male su mu, treba 19. A nike sam mu probala 19 i bas su mu dosta velike bile. Ocito je puno do modela.
    Uzeli smo cicban platnene patikice sa dva cicka br 20 kad je bila rasprodaja, taman ce mu biti za ljeto.
    A imaju nike sandalice, nije iza peta bas cvrsta, ali do ljeta ce valjda bolje hodati, pa bi im mogle biti ok. Cine mi se zgodne jer su prsti zatvoreni, pa da ne ih ne izderu ako (kad) padnu

    https://www.babycenter.hr/nike-sandale-sunray-protect-2-td-943827-400-m-plava-26-799047.html [babycenter.hr]


  • Avatar m-mama

    m-mama

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Moj ima frodo 19, 19,5 nike premale 🙄 

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Koliko su velike next cipelice-sluzbeno i po cm? Jesu bas njihova marka ili nesto drugo?
    Jesi uspila prodati negdje?


  • Avatar m-mama

    m-mama

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Sluzzbeno 12,3 cm a gaziste je 13 cm, next ostavit cemo za jeden uzela sam druge manje

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.