Proljetne bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Kikaa12345678

    Kikaa12345678

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    Da dobili smo antibiotik.dok nezna o kojoj bakt se radi pa sam jos vise u strahu…dali je koja od bebica imala bakt u krvi i kako ste lijecile?

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Kikaa12345678

    Da dobili smo antibiotik.dok nezna o kojoj bakt se radi pa sam jos vise u strahu…dali je koja od bebica imala bakt u krvi i kako ste lijecile?


    Mi srecom nismo, oba puta je imao virus. Viroze se lijece simtomatski (skidanje temperature i sl), nema nekog lijeka. Za bakterije ide obicno antibiotik. Vjerojatno ste dobili nesto širokog spektra ako nezna sta je. 
    Jel jos ima samo temperaturu ili jos nekih tegoba? Jel dobro jede i pije?
    A svasta je moguce, od poznatijih su streptokok i pneumokok…


  • Avatar Kikaa12345678

    Kikaa12345678

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    Ima temp predvecer preko 39 onda joj spustim na 37 i tako pred jutro isto.preko dana bude ok…jede ok pije dosta tekucine najvise sisa…ima blagi osip po licu…ant pije 2×na dan..valjda bude bolje..hvala

  • Avatar m-mama

    m-mama

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Ma da, pomoći će ant, vazno da
    Nema temp cijeli dan 39, to jako iscrpljuje :) zacas cete biti ko novi
    Frajls kAko je bilo biti sam? 😂 ja bi bez njega jedino ako bi u komi bila 2 dana, deugacije ga se ne mogu rijesiti 😆( saalim se naravnooo) 

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    m-mama

    Ma da, pomoći će ant, vazno da
    Nema temp cijeli dan 39, to jako iscrpljuje :) zacas cete biti ko novi
    Frajls kAko je bilo biti sam? 😂 ja bi bez njega jedino ako bi u komi bila 2 dana, deugacije ga se ne mogu rijesiti 😆( saalim se naravnooo)


    Pa moran priznati da nije bilo lose 😎
    Bila sam skroz napeta dok nisu dosli doma, sto je jedno 8 sati, alo obzirom da je muz javio da je bilo sve ok, da je mali bio super i nije plako nista onda sam se opustila i uživala malo.
    I naravno da je malo prase s njim duze spavalo i navodno je stalno bio super. A otkad sam ja dosla cendra za svaku glupost 🙈


  • Avatar m-mama

    m-mama

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Frajla ja se tješim onim sto sam negdje procitala, zasto dijeca kad su s mamama uvijek cenraju a kad su s nekim drugim ne. Navodno da su s nama opusteni i ne skrivaju emocije, a kod drugih nemaju povjerenje i nelagodno im je prikazati emocije, sad kolko to drzi vodu za nase malisane al meni pomogne kad sa
    Mnom cendra a sa drugima tih ko riba 

    [lilypie.com]

  • Avatar Iskrica

    Iskrica

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    M-mama, dopada mi se ta teorija! 

    [lilypie.com]

  • Avatar Iskrica

    Iskrica

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    Jeste uveli svinjetinu djeci? Ja tek danas mislim dati svojoj curki, nekak mi je promaklo dati joj ranije. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Iskrica

    Jeste uveli svinjetinu djeci? Ja tek danas mislim dati svojoj curki, nekak mi je promaklo dati joj ranije.


    Nisam bas posebno uvodila, cisto iz razloga jer jos jede uglavnom kuhano, a kuhana svinjetina mi je bljak 🙄
    Al pravila sam mu jednom kod mame baby faširke (mljeveno meso i kruh samo, stavila mrvice i pekla na maslacu), pa je eto tako probao.
    I mudri muz mu je dao sarme 🤦🏼‍♀️ dok mene nije bilo


  • sema

    Broj poruka: 268

    Prijavi adminu

    Ja sam svome dala musaku i tako mo je uveli 😀


    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.