Proljetne bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Student24

    Broj poruka: 578

    Prijavi adminu

    danas nam je rođendan 

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Student24

    danas nam je rođendan


    Sretan rođendan malom pricu s zakašnjenjem. 🎂🎉Vjerujem da ste lijepo proveli dan 😊


  • Avatar m-mama

    m-mama

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Evo i mene. Možda  nam i oživne tema nakon ovih blagdana. Sretan ročkas Student, eto nam drugog najstarijeg na forumu 🎉🎉🎊 mi ćemo slavit nakon 1.maja iako je ročkas za 3 dana 😱… ponekad hoda uz hodaljku, improvizirana guralica , ali se brzo baci na pod i on bi puzao, iskreno jedva cekam da pocne hodati jer bi samo na pod,  a hladno je jos vani. Ajde da zapamtim broj stranice ovog posta pa kad prohoda da se sjetim da sam jedva cekala da prohoda 😂 ovih dana smo staalno bili vani, u stan je pala bomba i iskreno, nije ni to toliko lose. Bebolino puzi i kad naiđe na nesto igra se s tim, pa opet puzi, eto opet nesto po podu, tako da mu nije dosadno, da sam znala nebih cijele zime pospremala😅😅  iskljucili su nas sa fizikalne terapije, znaci da je sve super, mora se ustabiliti i uskoro ce to. Svi kazu da su mu se dosta smirile okice od kad nosi naocale, ja bas ne primjecujem razliku jer sam stalno s njim, mozda kroz 3-4 tjedna po snimkama primjetim.  Jako sam sretna sto je stiglo proljece, kolica, setnje, druzenja…. sve je ljepse, ja sam bolje volje, a naravno da je i beba bolje kad je cijeli dan na zraku, spava ko top.  Jel jos dojite? Bebolino samo prije spavanja i nocu kad se u polusnu nesto ljuti pa povuce par puta i zaspi. Nema do sise, zaspi u par minuta, tako da se je ja necu odreci tako skoro ( osim ako cu morati) 😆😆 

    [lilypie.com]

  • Avatar m-mama

    m-mama

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    A da…
    Pocela sam o dojenju jer sam se sjetila ove slike, sretan uskrs onima koji slave 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar Iskrica

    Iskrica

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    Student, sretan vam rođendan! 🎂😘
    Uvela sam onaj dan svinjetinu u nekoj svojoj verziji tjestenine bolonjez i jela je bez problema. Ovih dana je probala i zelenu salatu i kolača, ništa nije odbila, mali gladnuš 😊 Zapravo sad od kad je navršila godinu dana sam opuštenija sa tom hranom, a ionako za 3 tjedna ide u vrtić pa bude i tamo jela svašta. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Iskrica

    Iskrica

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    M-mama, super za bebolina da tako lijepo napreduje i u puzanju i s okicama, jako sam sretna da vam se tako sve posložilo. 
    I ja još dojim - zadnjih cca 2 mjeseca je bilo dojenje ujutro i navečer, a sada unatrag tjedan dana samo ujutro, a uskoro kroz maks 2 tjedna ćemo i to prestati, uglavnom sretna sam da sam dojila do sada i da je bebolina dobila te korisne sastojke iz mlijeka i za mene je to dovoljno dojenja. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    M-mama bas mi je drago da frajer tako lijepo napreduje.
    Mame koje ste kupovale cipelice, kako stojite s njima? Mi smo kupili 15.3., bio je negdje iznedu 17 i 18, uzeli smo 18. I evo ga ni 6 tjedana kasnije, treba mu 19 (mjerili u cicibanu) 😱
    Probali smo nike 19 i to mu je dosta veliko, a nema manjih. Cisto za usporedbu, nike i adidas su oko 200 kn, frodo i cicban 400 😭
    I sad opet gledam gdje ima koja akcija, glupo mi je dati tolike novce kad opet nece nositi ni 2 mjeseca. Mislim, i 200 kn je puno, al sta da radim


  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Mi ne dojimo vise, bebo je s 10 mjeseci odlucio da on nebi visr i nije htio vuci. Dajem mu ad, on kad je navrsio 1 god prebacila sam ga na junior (to bi valjda bilo 3).
    I ja se trudim biti opustenije oko hrane jer ce u vrticu jesti svasta. Ali i dalje uglavnom kuham dva rucka, izbjegavam mu davati sol koliko god mogu. Poceo je jedino uz baby grickalice jesti stapice i perece. Kolac mu ponudim, uglavnom nece, faca ko da mu govno dajem 🙈 Za rodendan sam mu nudila 3 vrste torte i nije htio, a dan prije mi je pojeo skoro cijeli komad ledenog vjetra kod sestricne. I sladoleda je probo zlicicu i nije htio vise zinit.


  • Avatar m-mama

    m-mama

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Frajla ja sam narucila s nexta 120 kn, vidit cemo dal je velicina ok  kad stignu 

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Sretno
    Volim next, ali kolko cujem velicine obuce su im koma, uopce nisu ujednačene….
    Inace mu odjecu pogodim bez problema, ali recimo bijeli bodiji bez rukava (potkusuljice) su mi bile skroz promasena investicija, za dva broja manji 🤦🏼‍♀️
    Ali dobro, nisu jedini. Nedavno probam od mame adidas tenisice, 37 i 1/3, super su mi. Narucim isto adidas, ali drugi model, preogromne mi. Morala mjenjati za 36 i 2/3. Nekidan probam adidas papuce 37, male, uzela 38 na kraju 🙈 Pa sad ti nesto naruci od njih.


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.