Proljetne bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar yra

    yra

    Broj poruka: 608

    Prijavi adminu

    Isusek, već ste dvije stranice napisale, a ja zujim i ne mogu skontati gdje je tema! .🤣


  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Cure, kako oblacite bebace?
    Mi po danu imamo dugi bodi i odjelce (na tregere kao) ili kratki bodi, pa dugu majicu i dolje trenerkicu. Naravno, carapice obavezno i kad lezi jos ga pokrijem dekicom. 
    Po noci ima dugi bodi, carapice i jednodjelnu pidjamicu i spava u vreci
    Ne izgleda mi da mu je vruce, nije crven i na znoji se….u dnevnoj je preko dana 22-23 stupnja, za kupanje bude toplije. Spavacu ugrijemo prije spavanja malo, neznam na koliko


  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu
    Probali smo se pokriti jorganom, pa je to ovako zavrsilo nakon par sati

    Naravno, stavila sam ga skroz gore i pokrila do ispod pazuha, ali on ide gdje hoće 🤣


  • Litta

    Broj poruka: 487

    Prijavi adminu

    Evo i mene na novoj temi. Pratim sto me sve ceka. Panda terminuso brzo ce to doci a nije ni honey daleko :)
    Frajla samo ti pisi.. mi te citamo.. :)

    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Haha Frajla kako je sladak 💙 On naviko da je po njegovom, sef mali. U trbuhu je kako je htio. Mozda da ga zabarikadiras jastucima 😆 Mislim da ga ne oblacis prejako, taman. Mali je jos, i treba mu da je toplo. Evo nadam se da ce ti se tu brzo javiti i Gumbek i Ina i Ita pa da razmjenite iskustva. Al ti pisi, ima nas koje pratimo ❤

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu
    Ma sad spava u vreci, pa nek ide gdje hoce 😂, bitno mi je da se ne moze pokriti po glavi


  • Avatar EveM

    EveM

    Broj poruka: 215

    Prijavi adminu

    Jutro! Ja malenu preko dana drzim samo u dugom bodiju i hlacicama i carapicama.. kod nas je dosta vruce u stanu( 25 stupnjeva) a uooce ne grijemo. Jedan dan sam je pokrila tetra pelenom dok je spavala i taman dosla patronazna pa mi rekla da joj je prevruce🙈 . Po noci ima dugi bodi i pidjamicu jednodjelnu. Pokrijem je dekicom ili dosta joj pase jastuk za novorodjence- nekako se sva ususka…ali tanki neki.. noto ne bude jos dugo imala..mali je☺️

    https://lmtm.lilypie.com/DDa4p1.png [lmtm.lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Mi smo se danas vagali, od pon se udebljo 190 g 🎉🎉🎉🎉
    Sutra mu je 2 tjedna i taman ce po skolski imati svoju porodajnu tezinu, danas mu do toga fali 30 g 😎


  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Frajla maleni je presladak 😍😍😍
    Super da ti hoce vrecu,  to je najprakticnije i nemas brige. Meni Maks nije nikako htio,  nadam se da ovaj drugi bude 😉.
    Mislim da je ok obucen,  jos su mali,  ne mogu regulirati temperaturu pa trebaju imati carapice kaj god da imaju obuceno 😉.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 996

    Prijavi adminu

    Evo da se tu cekiram, pa tipkam kad stignem. Bebo je skroz nezahtjevan jos, al trudim se svaki slobodan trenutak s curkom svojom provodit, pa sam zanemarila i forum i sve. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.