Proljetne bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar yra

    yra

    Broj poruka: 608

    Prijavi adminu

    Ja svoju miciku ful lagano obučem jer spava sa mnom u krevetu: pelena i pidžamica-odjelce.
    Danas je samo u tankom bodiju s dugim rukavima i čarapicam. Sad idemo u goste i samo cu joj obuci tanke pamucne hlacice. Prekrivena je tankom pamucnom dekicom dok spava.
    Iza vrata na tjemenu mi je bila sva znojna i vruca + nervoza i žeđ. Sad je puno bolje.


  • Avatar EveM

    EveM

    Broj poruka: 215

    Prijavi adminu

    Cure kako obucete bebu kad idete van? Ja na dugi bodi i tanke hlacice obucem gornji dio trenirkice i tanku kapicu ali cim joj to sve stavim pocme plakati.. a opet nemogu je bas u bodiju i bez kape iznjeti van.. vani je bas vruce a ni sama ne znam sta je ok..help😏☺️

    https://lmtm.lilypie.com/DDa4p1.png [lmtm.lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Evo mi se bas vratili iz setnje, ima dugi bodi, plisano odjelce i pokriven je tanjom dekicom i nije se bunio. Ali dobro, mi smo ipak manji od mase, a i mama je po prirodi smrznuta. Kapicu bas ne voli, pa ne stavljam ako ne puse jako, bude u kosari od kolica koja je dosta duboka


  • Avatar yra

    yra

    Broj poruka: 608

    Prijavi adminu

    EveM

    Cure kako obucete bebu kad idete van? Ja na dugi bodi i tanke hlacice obucem gornji dio trenirkice i tanku kapicu ali cim joj to sve stavim pocme plakati.. a opet nemogu je bas u bodiju i bez kape iznjeti van.. vani je bas vruce a ni sama ne znam sta je ok..help😏☺️


    Umjesto kapice ponesi tetra pelenu pa je samo lagano pokrij jednim krajem. 
    Mislim da je za danas gornji dio od trenirke bio nepotreban jer je u Zg na asfaltu bilo 28. Čim beba plače probaj je raskomotiti. Radije ponesi tanju pamučnu dekicu pa ako jide hladno- pokriješ.
    Mi mame smo sklone preutopljavanju djece što potencijalno može biti opasno.


  • Avatar EveM

    EveM

    Broj poruka: 215

    Prijavi adminu

    Evo da javim. Uspjeli smo bar pola sata prosetati… nisam joj stavila kapicu, niti jaknicu- samo sam je pokrila  tankom dekicom- danas je bas bilo vruce, a i u košari je pa vjerujem da je unutra jos vise.. uglavnom, čini mi se da se necemo baš vozati u kolicima.. čim se probudi plače. Uzmem ju ona prestane..šefica mala☺️. Morat ću si maramu nabavit..a baš sam se veselila ideji da spava u kolicima  u šetnjama…

    https://lmtm.lilypie.com/DDa4p1.png [lmtm.lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 996

    Prijavi adminu

    EveM

    Evo da javim. Uspjeli smo bar pola sata prosetati… nisam joj stavila kapicu, niti jaknicu- samo sam je pokrila tankom dekicom- danas je bas bilo vruce, a i u košari je pa vjerujem da je unutra jos vise.. uglavnom, čini mi se da se necemo baš vozati u kolicima.. čim se probudi plače. Uzmem ju ona prestane..šefica mala☺️. Morat ću si maramu nabavit..a baš sam se veselila ideji da spava u kolicima u šetnjama…


    Tek kad ubacis bebu u maramu nemas pojma sta da joj obuces haha
    Mi smo se nosili i jucer i danas. Danas smo napravili krug vani od 30 min, otisli se pozdravit s frendovima sta su dosli iz Irske, ja sam u zrudnickim trapkama i majici kratkih rukava bila mokra, a mali je imao bodi kratki rukav, pamucnu majicu, hlacice i carape i bodi kao da je bio vlazan kad smo dosli kuci. A opet ne mogu bebu od tjedan stavit samo u body, nekako mi je to malo

  • Avatar Katuska99

    Katuska99

    Broj poruka: 680

    Prijavi adminu

    Evo i mene tu.. Nola super dobiva na kilazi, u 6 dana 470g.. stalno je na cici, budimo se svaka dva sata, tj sad svaka 3.. izasle smo s 2450g sad ima 2920💪🏼
    Mene cice uzasno zivciraju jer je jedna duplo veca od druge. Znam da to nije sad bog zna kakva briga ali groooozno mi to izgleda. Bas se jako vidi. Pokusavam joj sad dat vise tu koja je manja ali ova velika se bas brzo puno i moram je praznit. Pa nece mi valjda uvijek tako ostat dok dojim… 😤

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu
    Katuska nadam se da ce ti se izjednačiti. Meni bude smjesno kad jednu pojede, pa se pogledam i skuzim kak su razlicite, a ne da je stalno tako.
    Mi smo danas bili odraditi maticni, pa smo semalo skockali


  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Super za Nolu sto tako brzo dobiva na tezini. Jesu ti rekli do kada ces ju morati buditi tako cesto? 
    Oliver se srecom sam budi, pa ne moram jos o tome razmisljati. Par noci je spavo malo duze, ali sad ga je i to proslo, neznam jel bi se trebala veseliti ili ne 🤣


  • Avatar Katuska99

    Katuska99

    Broj poruka: 680

    Prijavi adminu
    Jaoo sto je zgodan😍 
    A trebala bi do nekih 3200-3300g budit pa cu je onda pustit kako ona trazi. Mi vec muku mucimo s grcicima.. od rodjenja..😩 
    Evo moje miskice

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.