Proljetne bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Jao kako su medeni svi redom! 😍😍😍😍
    Puse vam saljem svima i bebama i mamama 😘

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    I mi se patimo s grcevima, ali to nisu oni dojenacki gdje nema utjehe, nego ga jadnog plinovi pate. Stvarno neznam od cega jer otkad sam dosla iz rodilista zivim na mesu i krumpiru…bas sam poslala muz da uzme espumisan ili nesto slicno da mu probam bar malo pomoci.
    Nocas ga uzmem u onaj položaj za kakiti da mu malo pomognem, a on jadnicak zaspe tako, valjda mu godi.  Naravno, dok ga spustim opet stenjanje i plakanje 😢


  • Avatar Katuska99

    Katuska99

    Broj poruka: 680

    Prijavi adminu

    Frajla ista stvar kod mene. Cim joj dignem nogice pocne prdit i lakse joj je. Ali sam vec iscrpljena gledajuci ju takvu. Bas mi je tesko jer od prvog dana joj je tako. Dajem joj wayu i espumisan al ne vidim jos da djeluje. Mislila sam sab simplex i tiba ulje kupit pa probat

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Koliko puta dnevno joj dajes espimisan? I nama je tako od prvog dana, u rodilistu sam mislila da je to od njihove grozne hrane, ali ni sad ne ide na bolje bas… mi pijemo bio gaiu samo za sada i onaj d+k vitamin


  • Avatar Katuska99

    Katuska99

    Broj poruka: 680

    Prijavi adminu

    Ja imam biogaju doma al nisam dala jer sam cula neke negativne komentare za nju.. ali mislim da je to sve isti drek.. espumisan dam bar 3 puta na dan prije dojenja. Na spricu dam pola ml. Bojim se dat 1ml jer je mala jos

    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Muke po grcicima. Nadam se da ce sto prije proci 😘💋💋💋 Odmah se sjetim svoje Sveki kako je rekla da je mm bio uzasno dijete, da je non stop vristao i imao grceve, boze kao da je dijete krivo sto ima grceve 🙄 mali su jos, sve se to razvija, ja vjerujem da ce se smiriti, za vas nadam se bzo 🤗 Oliver i Nola, neznas tko je sladi 😍 ❤ 

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Moram reci da sam bas ljubomorna na yrin post o setnji i hranjenu na kupici. Kod mene je to trenutno neizvedivo, mi se hranimo po sat vremena 😏
    Jede, pa malo ubije oko, pa opet trazi, kako ja kazem moram nadotočit 😂 i tako barem tri puta
    A i uspavljivanje nam je zadnjih dana koma, 15 poza izmjenimo dok nademo sta mu odgovara u tom trenu. Gdje su oni dani kad bih ga samo spustila i on zaspe sam….
    Bas mi ga je zao jer smo malo vani, kolica ne pomazu u uspavljivanju, mozemo setati samo ako ga uspavanog uspijem ubaciti. Srecom pa imam balkon, pa se barem malo osunca


  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Frajla i meni je Yrin post onako wow, još je ona sa CR  A kažu da bebe nemaju prvih dva-tri mjeseca neki ritam na  koji možeš računati, tako da, bit će još svega sigurno. Kako si ti? Jel vaga sad malo stala na mjesto napokon?

    [lilypie.com]

  • Avatar yra

    yra

    Broj poruka: 608

    Prijavi adminu

    Frajla

    Moram reci da sam bas ljubomorna na yrin post o setnji i hranjenu na kupici. Kod mene je to trenutno neizvedivo, mi se hranimo po sat vremena 😏
    Jede, pa malo ubije oko, pa opet trazi, kako ja kazem moram nadotočit 😂 i tako barem tri puta
    A i uspavljivanje nam je zadnjih dana koma, 15 poza izmjenimo dok nademo sta mu odgovara u tom trenu. Gdje su oni dani kad bih ga samo spustila i on zaspe sam….
    Bas mi ga je zao jer smo malo vani, kolica ne pomazu u uspavljivanju, mozemo setati samo ako ga uspavanog uspijem ubaciti. Srecom pa imam balkon, pa se barem malo osunca


    Jel' to vama krenuo skok u razvoju koji je karakterističan za 3. Tjedan?
    Traje cca 5 dana. 5 dugih dana nacicyvanja, nezadovoljstva pa opet nacicavanja…dok ne nadođe veća količina mlijeka.


  • Avatar yra

    yra

    Broj poruka: 608

    Prijavi adminu

    Honey

    Frajla i meni je Yrin post onako wow, još je ona sa CR A kažu da bebe nemaju prvih dva-tri mjeseca neki ritam na koji možeš računati, tako da, bit će još svega sigurno. Kako si ti? Jel vaga sad malo stala na mjesto napokon?


    Joj…ja bih krepala da moram biti stalno doma.🤣 Bitno da mi rit vidi cestu.😁
    I inače sam posvuduša.
    Bitno je da imam cicu, tetru i kolica…
    Više nam ne treba…ok, i par kuna za sladoled ili kavu! Dojim i prematam gdje stignem…
    Čekam da malo stasa pa ćemo i u maramu.
    Ima li netko tutorial kako namjestiti tkanu maramu?


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.